تو رو خدا همه بیاین زود جواب بدین به سوالم.. درباره رابطه دوستی

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
Screenshot_20240107-233152_Instagram.jpg

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چجوری فهمیدی
میگه کادویی که نمیده
بعدش بخاطر خرج نکردن کلا جایی نمیبرتش
الانم که هفته ای یبار بخاطر رابطه باهاشه

قشنگ معلومه برای سوءاستفاده باهاشه
بره ترکیه راحت میذارتش

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
حالا هنرش چیه اینجا نمیتونه ارتقا پیدا کنه که میخواد بره ترکیه 🤔🤔🤔🤔🤔

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
دوست نداره بازیچت کرده و ازت سواستفاده میکنه
یکم توضیح میدی؟ چرا پس همش زنگ میزنه پیام میده.. اوایل هم زیاد رستوران و کافه میرفتیم.. چون یه ماه دیگه میخاد بره ترکیه کم خرجی میکنه جدیدن.‌ به من میگه اگه پول داری با من بیا بریم...زیاد بهم زنگ میزنه و پیام میذه چرا؟

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
میگه کادویی که نمیده
بعدش بخاطر خرج نکردن کلا جایی نمیبرتش
الانم که هفته ای یبار بخاطر رابطه باهاشه

قشنگ معلومه برای سوءاستفاده باهاشه
بره ترکیه راحت میذارتش
جواب تلفنشو نمیدم پنجاه بار زنگ میزنه چرا پس ینی میگی بره ترکیه ولم میکنه؟

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
جواب تلفنشو نمیدم پنجاه بار زنگ میزنه چرا پس ینی میگی بره ترکیه ولم میکنه؟
اصلا چرا تو دوستی میگه بریم ترکیه؟؟
مثلا چرا نامزد معمولی نمیکنه که بخواد ببرتت

حالا یبار رابطه در هفته نداشته باش
متوجه میشی در چه حد دوست داره
حسم خوبی ازش نگرفتم

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
اصلا چرا تو دوستی میگه بریم ترکیه؟؟
مثلا چرا نامزد معمولی نمیکنه که بخواد ببرتت

حالا یبار رابطه در هفته نداشته باش
متوجه میشی در چه حد دوست داره
حسم خوبی ازش نگرفتم
خدا خیرت بده
هر چی بعش میگم نامزد کنیم بریم میگه من نمیتونم با این وض مالی اینکار کنم.. اونجا میخاد بره با یه گروه قرارداد ببنده ساز بزنه پول بگیره مکانم خودشون میدن.‌ هر وقت میرفته دو سه ماهه برمیگشته
چهار ماه پیش که باهام اشنا شد گفت خودتو حاضر کن بهار بریم ترکیه ولی الان حس میکنم تمایل نداره منو ببره.. میگه میخوام برم پول دربیارم بیام خاستگاریت .. قبلا با یه دختره اونجا بده بستون عشق عاشقی داشته ولی بهم میگه اون خودش پارتنر داره.. سر همونم باهاش دعوام شد

الانم امروز جواب تلفنشو ندادم سی بار زنگ زدع پیام داده.... من نمیدونم دوسم داره یا نه... اوایل زیاد منو کافه رستوران میبرد اخیرن خیلی کم کرده... حالا راهنماییم کن عزیزم بهم میگفت ارزو دارم تا لحظه آخر عمرم کنارت زندگی کنم اوایل میگفت

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
خب حالت خوبش نگاه کنیم از خرج نکردنش مثلا میگیم پس انداز میکرده برای ترکیه وقتی بهت قول داده تورو ببره چرا نمیبره ؟
بهم میگه پول بیار باهام بیا پاست که حاضره.‌ چند ملیون بیار بریم.. میگم بدون ازدواج؟ میگه به پدرت بگو با دوستم میرم

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدا خیرت بده
هر چی بعش میگم نامزد کنیم بریم میگه من نمیتونم با این وض مالی اینکار کنم.. اونجا میخاد بره با یه گروه قرارداد ببنده ساز بزنه پول بگیره مکانم خودشون میدن.‌ هر وقت میرفته دو سه ماهه برمیگشته
چهار ماه پیش که باهام اشنا شد گفت خودتو حاضر کن بهار بریم ترکیه ولی الان حس میکنم تمایل نداره منو ببره.. میگه میخوام برم پول دربیارم بیام خاستگاریت .. قبلا با یه دختره اونجا بده بستون عشق عاشقی داشته ولی بهم میگه اون خودش پارتنر داره.. سر همونم باهاش دعوام شد

الانم امروز جواب تلفنشو ندادم سی بار زنگ زدع پیام داده.... من نمیدونم دوسم داره یا نه... اوایل زیاد منو کافه رستوران میبرد اخیرن خیلی کم کرده... حالا راهنماییم کن عزیزم بهم میگفت ارزو دارم تا لحظه آخر عمرم کنارت زندگی کنم اوایل میگفت
عزیزدلم
دوری سردی میاره

بگو اگه دوسم داری و برات مهمم
فقط یه عقدمحضری ساده انجام میدیم
تا اخر عمرمم باشه هر جابری باهاتم با کم و زیادتم میسازن
اصلا کمکت میکنم
حمایتت میکنم
بگو بیا کنار هم واسه زندگیمون تلاش کنیم

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
عزیزدلم
دوری سردی میاره

بگو اگه دوسم داری و برات مهمم
فقط یه عقدمحضری ساده انجام میدیم
تا اخر عمرمم باشه هر جابری باهاتم با کم و زیادتم میسازن
اصلا کمکت میکنم
حمایتت میکنم
بگو بیا کنار هم واسه زندگیمون تلاش کنیم
عزیزم هر چی میگم گوش نمیده حتی تلفنی عصبی میشه بهم بد بیراه میگه

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
بهم میگه پول بیار باهام بیا پاست که حاضره.‌ چند ملیون بیار بریم.. میگم بدون ازدواج؟ میگه به پدرت بگو با دوستم میرم
نه دیگه فدات شم این یعنی هلو بپر توگلو خرجت که نمیکنه هیچ بعدش میگه بیا بریم ترکیه با پول خودت حس خوبی ازش نگرفتم فقط سواستفاده رک بهت میگم شانسی تو رابطه با این شخص نداری اینجا سواستفاده میکنه ترکیه هم سواستفاده باهاش قطع رابطه کن بگو هر موقع اومدی جلو خواستگاری باهاتم بعد یه چیزم بهت بگم ازدواج شرایط داره طرف حداقل ۵۰ درصد شرایط باید داشته باشه از هول حلیم نیوفتی تو دیگ گلم برای خودت میگم با فکر برو جلو

Sayewww

⭐کاربر فعال⭐
حاالا اگ بخاد باهم برین شرایط رفتن داری؟ دوست داره شایدم وابستته ولی ن زیاد

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
نه دیگه فدات شم این یعنی هلو بپر توگلو خرجت که نمیکنه هیچ بعدش میگه بیا بریم ترکیه با پول خودت حس خوبی ازش نگرفتم فقط سواستفاده رک بهت میگم شانسی تو رابطه با این شخص نداری اینجا سواستفاده میکنه ترکیه هم سواستفاده باهاش قطع رابطه کن بگو هر موقع اومدی جلو خواستگاری باهاتم بعد یه چیزم بهت بگم ازدواج شرایط داره طرف حداقل ۵۰ درصد شرایط باید داشته باشه از هول حلیم نیوفتی تو دیگ گلم برای خودت میگم با فکر برو جلو
به نظرت دوسم نداره؟ چرا اینجوری میکنه.‌‌ سنش ۳۷ هست و خیلی وقته درگیر اعتیاد و گل و قارچ و الکل و این جیزاست و بدنش ضعیف هم شده ‌.‌ ولی من به خاطر شخصیت و هنرش دوسش داشتم.. فکر کردم آدمه

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
حاالا اگ بخاد باهم برین شرایط رفتن داری؟ دوست داره شایدم وابستته ولی ن زیاد
شرایط،رفتن دارم چند تا مشکل یکی میگه باید پولتو خودت حساب کنی یکیم میگه نمیتونیم ازدواج کنیم شرایطش نداره... میگع بعد وضم خوب شد

بالا