تو رو خدا همه بریزید اینجا من خیلی حالم بده

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
هیشکسو به جز شما ندارم. حرف مورد دار نمیخوام بگید. فقط یه کلمه بگید شما دارید زندگی عادیتون میکنید یا مثل من شوک هستید

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هیشکسو به جز شما ندارم. حرف مورد دار نمیخوام بگید. فقط یه کلمه بگید شما دارید زندگی عادیتون میکنید یا مثل من شوک هستید
Screenshot_۲۰۲۴۰۴۱۶_۰۸۱۵۵۹_Instagram.jpg

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
بیین اصلا این روزا تلویزیون و اخبار گوش نده اگه انقدر استرسی هستی قشنگ برو فیلم و سریاال ببین
اگه تفکر انتقادی داری و بنده رسانه نیستی میتونی اخبار گوش بوی
اسرائیل دیگه اسرائیل قدیم نیست که تو شش روز همه ارتش های عرب رو شکست داد و سینا رو گرفت
اسی اگه غلطی بکنه امریکا میزنه زیر گوشش
حتی تو خود نوار غزه هم با وجود یک شبه نظامی گیر کرده
اگر مثلا حمله ای هم باشه نقطه زنی میکنه اونم اشخاص سیاسی و نظامی رو ، مثلا فخری زاده رو زدن موشکش به منو تو خورد؟
اسرائیل تو داخل کابینش اختلاف داره فقط واسه خوابوندن صدای مخالف داره وقت تلف میکنه

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
الان بیرونم. حتی حس میکنم اسمون هم غمگینه. مردم پریشونن
این دیگه مشکل درونی خودته وقتی این احساس رو داری هیچی نشده میگی اسمون غم گیننه؟ صبح پیاده اومدم خیلی هم دلباز بود

راشل

⭐کاربر فعال⭐
عزیزم نکن اینطوری
خبری نیست که اونور یه غلطی کرد این وریا هم گفتن دست وپاتو جمع نکنی لهت میکنما

چیزی نشده که منم راستش روز اول همون شب وحشت داشتم از بچگی فوبیا جنگ دارم از صدا هیلکوپتر اینا وحشت میکنم خودمم تو یکی از شهرهای مرزی هستم ،حالا من چی بگم😅

ولش کن ریلکس باش زندگیتو بکن عزیزم بعدشم این وریارو دست کم نگیرا😅

یا فاطمه ی معصومه(س)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این همه فیلم ترمیناتور دیدیم با آدرنالین بی مصرف که الان بیایم از یه دولت که نه تنها روی زمین خودش که روی پاهاش هم نمیتونه بایسته بترسیم؟!🤭
فعلا آمریکاو پولدارها دارن دلارهایی رو که چند روز پیش ده تومان گرونتر فروختن میشمرن وقت جنگ نیست که فصل کاروتلاشه جنگ بمونه برا قبل عید خونه تکونی هم وطنهامون تا ببینیم پولدارهای غرب واتباعشون دوباره چه بازی میخوان سر آدمها بیارن

بالا