تو رو خدا راهنماییم کنید

وضعیت
این موضوع قفل شده است

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا میزارین پای سادگی؟
چرا نمیزارین پای بی کس و کار بودنم
تو که گفتی پدرو مادر داری چرا میگی بی کسم؟!
چرا فکر میکنی از این مرد برات پشتوانه درست میشه اما از خانوادت نه!!

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
تو که گفتی پدرو مادر داری چرا میگی بی کسم؟!
چرا فکر میکنی از این مرد برات پشتوانه درست میشه اما از خانوادت نه!!
چون از هردو طرف اذیت میشم..
چون زیادی اذیت میشم..
چون میترسم دوباره عذاب بکشم تیکه و غر غر بشنوم😭

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چون زیادی اذیت میشم..
الان از این مرد تیکه و غر غر نمی شنوی؟!!
محبت و توجه میبینی ؟!
عشق دریافت میکنی؟!
والا گودزیلای واقعی همسرته نه خانوادت!

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
الان از این مرد تیکه و غر غر نمی شنوی؟!!
محبت و توجه میبینی ؟!
عشق دریافت میکنی؟!
والا گودزیلای واقعی همسرته نه خانوادت!
باشه. درسته حرفات.
الان من ب پدر مادر و خانواده شوهرم چی بگم؟
که دلیل قانع کننده باشه برا خانواده همسرم که نگن درست میشه و فلان؟

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نگین اویزونی و فلان چون واقعا دوسش دارم
فقط راهنمایینم کنین بگین چیکار کنم
تاپیک قبلمو میگم
الانم گوشیش خاموشه
تاپیکتو خوندم اگ بگیم چیکار کن واقعا میکنی!!؟؟
ببین عزیزم دوست داشتن تنها برات نون واب نمیشه چتاتونو خوندم چقدر بی ادبه اصلا برات ارزش قائل نیست الان اینجوریه فکر کن برید زیریه سقف قشنگ ازت سواستفاده میکنه. حتما بایه مشاور حرف بزن قطعا چتاتونو ببینه احتمال طلاقو بهت میده. اینکه تا هروقت که شد نه پیام میدی بهش نه زنگ میزنی تا خودش اقدام کنه اگ اومد جلو و عرض خواهی کرد که تو کوتاه میای ولی اگ کاری نکرد سفت و سخت جلوش دربیا خودتو ضعیف نشون نده انقدر نگو دوستت دارم. بعد یعنی چی که زیپ پافر درست کرده منت گذاشته. چشمش کور وقتی اینجوری بهت میگه بگو وضیفته پس زن گرفتی برا چیت. ببین اگ بعد از چند مدت بهش زنگ نزدی اونم نیومد جلو بدون کار خرابه یه جای کارش میلنگه من احتمال به خیانت میدم حالا من اینارو کفتم میدونم بخاطر سنت خیلی بهت سخت میگذره که بخوای بی محلی کنی بدتر کار اینه که خودتو ضعیف نشون بدی خواهش میکنم بزار اون بیفته دنبالت نه تو
برای بار اخر اصلا و ابدا نه زنگ بزن نه پیام......

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چون زیادی اذیت میشم..
بخدا طلاق بگیری اولش سخته بعد روزی هزاربار میگی خدایا شکرت که به موقع دستمو گرفتی. فکر کن بایه بچه بخوای طلاق بکیری بخدا نمیتوتی پات بسته میشه ما تجربشو داریم گوش بده

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
ببین عزیزم دوست داشتن تنها برات نون واب نمیشه چتاتونو خوندم چقدر بی ادبه اصلا برات ارزش قائل نیست الان اینجوریه فکر کن برید زیریه سقف قشنگ ازت سواستفاده میکنه. حتما بایه مشاور حرف بزن قطعا چتاتونو ببینه احتمال طلاقو بهت میده. اینکه تا هروقت که شد نه پیام میدی بهش نه زنگ میزنی تا خودش اقدام کنه اگ اومد جلو و عرض خواهی کرد که تو کوتاه میای ولی اگ کاری نکرد سفت و سخت جلوش دربیا خودتو ضعیف نشون نده انقدر نگو دوستت دارم. بعد یعنی چی که زیپ پافر درست کرده منت گذاشته. چشمش کور وقتی اینجوری بهت میگه بگو وضیفته پس زن گرفتی برا چیت. ببین اگ بعد از چند مدت بهش زنگ نزدی اونم نیومد جلو بدون کار خرابه یه جای کارش میلنگه من احتمال به خیانت میدم حالا من اینارو کفتم میدونم بخاطر سنت خیلی بهت سخت میگذره که بخوای بی محلی کنی بدتر کار اینه که خودتو ضعیف نشون بدی خواهش میکنم بزار اون بیفته دنبالت نه تو
خیانت نمیکنه مطمئنم. ــ
خیانت نمیکنه مطمئنم.
ولی اره ارزش قائل نمیشه 😔

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
بخدا طلاق بگیری اولش سخته بعد روزی هزاربار میگی خدایا شکرت که به موقع دستمو گرفتی. فکر کن بایه بچه بخوای طلاق بکیری بخدا نمیتوتی پات بسته میشه ما تجربشو داریم گوش بده
هعییی همین الان دارم میسوزم

سه نقطه

کاربر جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم خوب شما را دوست نداره موبایلشم خاموش کرده تا بهش زنگ نزنی این پسره لیاقت شما را نداره چون اگر دوستت داشت گوشیشو خاموش نمی‌کرد اگر خدا بخواهد پسری که لیاقت شما را داشته باشه میاد خواستگاریت
سلام میشه بیاین داخل صفحم ببینین تاپیکام براتون نشون داده میشه یا نه ؟چون می خوام نشون داده نشه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا