تو رو خدا راهنماییم کنید

وضعیت
این موضوع قفل شده است

yekta

⭐کاربر برتر⭐
نگین اویزونی و فلان چون واقعا دوسش دارم
فقط راهنمایینم کنین بگین چیکار کنم
تاپیک قبلمو میگم
الانم گوشیش خاموشه

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم خوب شما را دوست نداره موبایلشم خاموش کرده تا بهش زنگ نزنی این پسره لیاقت شما را نداره چون اگر دوستت داشت گوشیشو خاموش نمی‌کرد اگر خدا بخواهد پسری که لیاقت شما را داشته باشه میاد خواستگاریت

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم خوب شما را دوست نداره موبایلشم خاموش کرده تا بهش زنگ نزنی این پسره لیاقت شما را نداره چون اگر دوستت داشت گوشیشو خاموش نمی‌کرد اگر خدا بخواهد پسری که لیاقت شما را داشته باشه میاد خواستگاریت

سلام همسرمه عزیزم

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نگین اویزونی و فلان چون واقعا دوسش دارم
فقط راهنمایینم کنین بگین چیکار کنم
تاپیک قبلمو میگم
الانم گوشیش خاموشه
الان میخوادتوغارتنهاییش باشه وقتی مردهاکناره میگیرن ودلشون میخوادتنهاباشن بایدولشون کنی وسراغی نگیری تاخودشون خوب میشن میان سراغت
دست خودشونم نیست
ابرازعلاقه خوبه ولی نه درهرشرایطی ودم به دقیقه
هیچوقت به خودت توهین نکن وخودتو تحقیرنکن
ازدوست داشتن زیاده که بهش میگن آویزون بودن که فاصله روبرعکس زیادمیکنه حالا ازسمت هرکدوم از زوجین که باشه
تاحایی که میتونی اجازه توهین بهش نده من۱۸ساله ازدواج کردم شوهرم از این الفاظ استفاده نمیکنه چون حفط حریم کردیم
الانم سراغشونگیر قهرم نکن فقط خودت فکرکن که چه رفتاری کنی که بابت رفتارش شرمنده بشه وبهت احترام بزاره
اگه به خودت احترام بزاری احترام میبینی اگه خودتو دست کم بگیری وتحقیر کنی همون کارو باهات میکنه

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
الان میخوادتوغارتنهاییش باشه وقتی مردهاکناره میگیرن ودلشون میخوادتنهاباشن بایدولشون کنی وسراغی نگیری تاخودشون خوب میشن میان سراغت
دست خودشونم نیست
ابرازعلاقه خوبه ولی نه درهرشرایطی ودم به دقیقه
هیچوقت به خودت توهین نکن وخودتو تحقیرنکن
ازدوست داشتن زیاده که بهش میگن آویزون بودن که فاصله روبرعکس زیادمیکنه حالا ازسمت هرکدوم از زوجین که باشه
تاحایی که میتونی اجازه توهین بهش نده من۱۸ساله ازدواج کردم شوهرم از این الفاظ استفاده نمیکنه چون حفط حریم کردیم
الانم سراغشونگیر قهرم نکن فقط خودت فکرکن که چه رفتاری کنی که بابت رفتارش شرمنده بشه وبهت احترام بزاره
اگه به خودت احترام بزاری احترام میبینی اگه خودتو دست کم بگیری وتحقیر کنی همون کارو باهات میکنه
متاسفانه.
اصلا ارزش قائل نمیشه با رفتارای خانوادم. ب خودش اجازه هر کاری رو میده

استارتر
استارتر
yekta

yekta

⭐کاربر برتر⭐
عزیزم شات ها رو تازه دیدم ..
بیخیال این رابطه شو
سنی نداری ک !
خانوادم پشتم نیستن...
بعدش چ کنم؟