تو رو خدا به فریادم برسید دنبال پسرم راه افتادم از صبح

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
اگر از بچگی میکرد جواب میگرفت ...
میزنه مادرشو باید ۱۰ برابرش بخوره...من ک نامادری اون همه اذیتم میکرد نمیزدم
الان باز تو تعقیب و گریزم. خیلی ناراحتم. این چه زندگیه من دارم. ینی باید میذاشتم خودش بره؟

سانسوریا۲

⭐کاربر ویژه⭐
اگر از بچگی میکرد جواب میگرفت ...
میزنه مادرشو باید ۱۰ برابرش بخوره...من ک نامادری اون همه اذیتم میکرد نمیزدم
من با این نظرت موافقم یکی و میشناسم از بچگی هیچی به بچش نگفت ولی بچش لوس تر و بی ادب تر میشد حرف بد به یکی میزد تو بچگی همه میخندیدن یا اگه دعوا میکردن ننه بیخیالش طرفداری بچشو و میکرد
ما والا چوب خوردیم به اینجا رسیدیم دیگه وای به حال اینایی که یه اخم به بچشون نمیکنن که مبادا تو روحیه بچه تاثیر بزاره!!!😐😑

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نمی دونم ولی به نظرم کارتون اشتباه هست که دنبال پسرتون راه افتادین اگه نگرانین از توی خونه کنترلش کنین نه اینکه بی افتین توی خیابان دنبالش اینطوری بخاطر دوستاش جری تر میشه از دفعه بعد بی خبر از خونه میزنه بیرون

Black

⭐کاربر ویژه⭐
الان باز تو تعقیب و گریزم. خیلی ناراحتم. این چه زندگیه من دارم. ینی باید میذاشتم خودش بره؟
میزاشتی خودش بره.... ولش کن حساس بودن خودتو داغون میکنه الان رفتی برگشت؟؟
گفت چشم مامان...؟

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
نمی دونم ولی به نظرم کارتون اشتباه هست که دنبال پسرتون راه افتادین اگه نگرانین از توی خونه کنترلش کنین نه اینکه بی افتین توی خیابان دنبالش اینطوری بخاطر دوستاش جری تر میشه از دفعه بعد بی خبر از خونه میزنه بیرون
اخه حرف نمیزنه. نه میگه کجا میرم نه با کی. دوستاشم اکثرا مجازی از تو کالاف پسرای بزرگتر از خودشه که اشنا شدن

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
میزاشتی خودش بره.... ولش کن حساس بودن خودتو داغون میکنه الان رفتی برگشت؟؟
گفت چشم مامان...؟
شمامتاهلی؟ بچه داری؟ بخدا چون حرف نمیزمه نمیگه کجا میرم خیلی نگران میشم

Black

⭐کاربر ویژه⭐
من پسرمو تک تنها بزرگ کردم حالام تا ابد باید خون دل بخورم نه میتونم رهاش کنم نه میتونم سربه راهش کنم
چیزی ک واسه تو نیست رهاش کن تا الان حق فرزندی رو به جا نیاوردا

Black

⭐کاربر ویژه⭐
عزیزم ناراحت شدم از پستت. من حتی یک بارم پسرمو رها نکردم تو کوچه خیابان
حرف حقی رو بهت زدم ک واقعیه شما رها نکردی رها شد خودش چون زیادی گرفتی یه جایی یه جایی شل گرفتی توی ادبش

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
عزیزم من بچمو تک و تنها بزرگ کردم بچم تو حسرت محبت پدر و حمایت فامیل بود که این طوری شد. نوجوون داری پسرداری خیلی سخته. با اون همه نوجوان که شما دیدی شرایط من فرق داره. من هیچ کس نبود منو بچم حمایت کنه. یا دلم خوش باشه خانواده ای هست فامیلی هست
حرف حقی رو بهت زدم ک واقعیه شما رها نکردی رها شد خودش چون زیادی گرفتی یه جایی یه جایی شل گرفتی توی ادبش

Black

⭐کاربر ویژه⭐
عزیزم من بچمو تک و تنها بزرگ کردم بچم تو حسرت محبت پدر و حمایت فامیل بود که این طوری شد. نوجوون داری پسرداری خیلی سخته. با اون همه نوجوان که شما دیدی شرایط من فرق داره. من هیچ کس نبود منو بچم حمایت کنه. یا دلم خوش باشه خانواده ای هست فامیلی هست
اینو میدونم....من از دلیلش چیزی نگفتم بهت ها میدونم ولی تا نخواد نمیتونه تغییر کنه یه جاییش باید بزنی تا بره جلو دیگه منم خانواده بالا سرم نبود

بالا