تورو خدا کمک??

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

mersana1400

Guest
مهساااااخوبی؟؟کجا رفتی
یه اب قندی چیزی بخور

ملیحه

Guest
پارسال یه آقایی به من زنگ زد ، انقدر قشنگ و شیک حرف میزد ?

بعد از کلی حرفِ اینکه : الان کل مردم ایران دارن صداتونو میشنون ، خانم چه سعادتی ، چه روز زیبایی این سعادت نصیبتون شده ، چه و چه و چه ... شما تو مسابقه‌ی فلان برنده‌ی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات شدین و کلی حرف و حدیثِ دیگه

گفتم من که آخه جدیدا تو مسابقه‌ای شرکت نکردم ! یه سری چیزا گفت و توجیه کرد خودشو و در آخر مجدد گفت الان صدای شما رو کل مردم ایران دارن میشنون ، چه حرفی دارین بهشون بزنین ...
گفتم آخه حرفی ندارم ... ?
گفت پشت خط باشید شما وصل میکنیم به اپراتور شماره کارت بدید . گفتم آقا من جایزه‌مو نمیخوام
گوشیرم قطع کردم ?

من ۱ درصد هم احتمال ندادم راست باشه . چون حرفاش دروغ بود

تلفن منم ضبط مکالمات داره ، صداشو آپلود کردم فرستادم پلیس فتا
دیگه نمیدونم پیگیری کردن ، نکردن ...

خاموش

Guest
پارسال یه آقایی به من زنگ زد ، انقدر قشنگ و شیک حرف میزد ?

بعد از کلی حرفِ اینکه : الان کل مردم ایران دارن صداتونو میشنون ، خانم چه سعادتی ، چه روز زیبایی این سعادت نصیبتون شده ، چه و چه و چه ... شما تو مسابقه‌ی فلان برنده‌ی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات شدین و کلی حرف و حدیثِ دیگه

گفتم من که آخه جدیدا تو مسابقه‌ای شرکت نکردم ! یه سری چیزا گفت و توجیه کرد خودشو و در آخر مجدد گفت الان صدای شما رو کل مردم ایران دارن میشنون ، چه حرفی دارین بهشون بزنین ...
گفتم آخه حرفی ندارم ... ?
گفت پشت خط باشید شما وصل میکنیم به اپراتور شماره کارت بدید . گفتم آقا من جایزه‌مو نمیخوام
گوشیرم قطع کردم ?

من ۱ درصد هم احتمال ندادم راست باشه . چون حرفاش دروغ بود

تلفن منم ضبط مکالمات داره ، صداشو آپلود کردم فرستادم پلیس فتا
دیگه نمیدونم پیگیری کردن ، نکردن ...
چه کلاهبردار خلاق وسمجی بوده فکر کرده جو گیر میشی بجای یه شماره کارت سه تا میفرستی????

بالا