توجه زیاد متاهل به متاهل یا مجردِ نامحرم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه متاهلید یکی از اقوام بهتون زیادی توجه می کنه

یا مجردین و یکی از اقوام متاهل بهتون توجه زیادی داره

اول اینکه خودتون هم حد و حدود رو رعایت کنید

اگه هم رعایت می کنید اینطور هست سنگین تر بشید

اگه با این حال توجه زیادی بهتون داره اون لحظه سعی کنید خودتونو شاد نشون ندین کاملا عادی باشید به کسی هم نگید

چون می بینی هر کی یه نظری داره میگن نکنه خودش روش زومه که انقدر به رفتارش توجه داره نکنه بهش کشش داره و از هر حرفش واس خودش رویا میبافه یا کرم از خود درخته آدم خودش رفتارشو رعایت کنه اون مرد هم خودشو جمع میکنه یا میگن تو دل و مغزت چی می گذره یا میگن ببخشید خودش می خاره

نکنه خودش یه رفتاری داشته از قصد شایدم ناخواسته که اون به خودش اجازه داده یا یه رفتاری داشته فکرکرده دوستش داره اینطوری رفتار می کنه

اگه به گوش خانواده اش و همسرش اینا هم برسونی ممکنه همینو بگن و همسرش ممکنه بگه نکنه هدفش اینه ما از هم سرد بشیم

یا نبایدخبرچینی می کرد

یا دنبال بهونه اس بحث و دعوا و قطع رابطه کنه

متاسفانه برای خانوما زود حرف درمیاد

فوقش حرفش افتاد با سیاست به خانواده ی خودتون و به همسرتون بگید یه چیزی ولی اونم نگید بهتره ولی به اقوام و خانواده همسر اصلا نگید

به همسرتون نگید بهتره به غیرتش برمیخوره اونم ممکنه به رفتارتون حساس بشه گیر بده بگه خودت زیادمحل نده یا نکنه فلان رفتارو کردی

یه وقت بره بگه چی ، شاید بره به مادر و خواهرش بگه به گوششون برسونن یه حرفی دربیاد

بالاخره طرف خودآگاه و ناخودآگاه پیش همسرتون خودشو نشون میده همسرتون خودش میدونه بخواد میتونه با اخم و تخم یا حالا هرچی هر کاری میخواد کنه برای تغییر طرف ولی دیگه این فرق داره شما باعث نشدین و کاری نمی تونین کنین برای پیشگیری از این کار

بیخیال شما سنگین باشید سلام و احوال پرسی عادی یکم صحبت در حد سوال و پاسخ دادن به جواب و لبخند عادی مثلا طرف شوخی می کنه بقیه لبخند میزنن یا نگاه گذری مشکلی نیس رفت و آمد رو هم تا حد ممکن کم کنید

طرف خودش باید درست تربیت شده باشه و آدم بشه وخانواده و زنش آدمش کنن چون بالاخره یه جایی خودشو نشون میده بقیه هم می فهمن

متاسفانه بعضی مردها اینکارو می کنن برای
اینکه همسرشون بیشتر تلاش کنه برای بدست آوردن دلشون یا میخوان حرصش دربیاد یا میخوان ثابت کنن زن ذلیل نیستن باب دل خانواده هستن که اشتباهه رو علاقه ی زن به مرد تاثیر بد داره برای مرد هم حرف درمیاد که به فلانی چشم داره

🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

ولی اگه کسی به همسرتون زیادی توجه می کرد مثلا جاریتون حتی گاهی پیش بقیه نبود و همسرشو خانواده اش خبر نداشتن

به خانواده ی همسرتون حرفش افتاد با سیاست بگید به خواهرشوهرو مادرشوهر اون فرق داره بگید ، به گوش خودش و همسرش رسید هم خب برسه بدونن چه خبره و چه جوریه

چون شاید یه جایی یه رفتاری داشته خبرندارن یا شما خبر ندارید بعد مثلا رفتار همسر شما رو خبر دارن یه وقت فکرکنن اون مقصره یا فقط اون مقصره و حتی شاید کرم رو اول جاریتون ریخته باشه باید بدونن چه خبره

اگه نیت بدی واسه زندگیتون داره پس بایدکارماشو پس بده

اگه از نظرش رفتارش بد نیست پس از نظرش نباید ناراحت بشه که بقیه فهمیدن که خب قطعا ناراحت میشه

ولی خب خودتون به برادرشوهرتون نگید چون میگن می خواد زندگیشو خراب کنه البته آدم روش نمیشه بگه

به روی جاری هم نیارید فقط غیرمستقیم حرفشو انداخت که بگه اینطور نیستم غیرمستقیم یه جوری جوابشو با سیاست بدین حالش جا بیاد

شایدم میخواد حرص شما در بیاد یا بگه بذار اینحوری کنم شوهرشم بهم توجه کنه بیشتر حرصش دربیاد

شایدم کمبودهاشو میخواد اینجوری جبران کنه

یا عاشق شوهرتون شده یا از قبل عاشقش بوده

اگه هم همسرتون نسبت به کسی اینطوره اگه نمی تونید جدا بشید سعی کنید با سیاست های زنانه تغییرش بدین به خاطر آرامشتون 🤗

آخرین ویرایش:

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یعنی من همینجوری صفحه رو هی کشیدم پایین انگشتم درد گرف
دمت گرم ک انقد توانایی تایپیدنت بالاس😂

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
اگه متاهلید یکی از اقوام بهتون زیادی توجه می کنه

یا مجردین و یکی از اقوام متاهل بهتون توجه زیادی داره

اول اینکه خودتون هم حد و حدود رو رعایت کنید

اگه هم رعایت می کنید اینطور هست سنگین تر بشید

اگه با این حال توجه زیادی بهتون داره اون لحظه سعی کنید خودتونو شاد نشون ندین کاملا عادی باشید به کسی هم نگید

چون می بینی هر کی یه نظری داره میگن نکنه خودش روش زومه که انقدر به رفتارش توجه داره

نکنه خودش یه رفتاری داشته از قصد شایدم ناخواسته که اون به خودش اجازه داده یا یه رفتاری داشته فکرکرده دوستش داره اینطوری رفتار می کنه

اگه به گوش خانواده اش و همسرش اینا هم برسونی ممکنه همینو بگن و همسرش ممکنه بگه نکنه هدفش اینه ما از هم سرد بشیم

یا نبایدخبرچینی می کرد

یا دنبال بهونه اس بحث و دعوا و قطع رابطه کنه

متاسفانه برای خانوما زود حرف درمیاد

بیخیال شما سنگین باشید سلام و احوال پرسی عادی یکم صحبت در حد سوال و پاسخ دادن به جواب و لبخند عادی مثلا طرف شوخی می کنه بقیه لبخند میزنن یا نگاه گذری مشکلی نیس رفت و آمد رو هم تا حد ممکن کم کنید

طرف خودش باید درست تربیت شده باشه و آدم بشه وخانواده و زنش آدمش کنن چون بالاخره یه جایی خودشو نشون میده بقیه هم می فهمن

متاسفانه بعضی مردها واسه جلب حسادت و تلاش همسرشون و درآوردن حرصش اینکارو می کنن که اشتباهه رو علاقه ی زن به مرد تاثیر بد داره برای مرد هم حرف درمیاد که به فلانی چشم داره

ولی اگه کسی به همسرتون زیادی توجه می کرد مثلا جاریتون حتی گاهی پیش بقیه نبود و همسرشو خانواده اش خبر نداشتن

به خانواده ی همسرتون بگید به خواهرشوهرو مادرشوهر اون فرق داره بگید ، به گوش خودش و همسرش رسید هم خب برسه بدونن چه خبره و چه جوریه

اگه نیت بدی واسه زندگیتون داره پس بایدکارماشو پس بده

اگه از نظرش رفتارش بد نیست پس از نظرش نباید ناراحت بشه که بقیه فهمیدن که خب قطعا ناراحت میشه

ولی خب خودتون به برادرشوهرتون نگید چون میگن می خواد زندگیشو خراب کنه البته آدم روش نمیشه بگه

به روی جاری هم نیارید فقط غیرمستقیم حرفشو انداخت که بگه اینطور نیستم غیرمستقیم یه جوری جوابشو با سیاست بدین حالش جا بیاد

اگه هم همسرتون نسبت به کسی اینطوره اگه نمی تونید جدا بشید سعی کنید با سیاست های زنانه تغییرش بدین به خاطر آرامشتون 🤗
افرین

صنم

مدیر
یعنی من همینجوری صفحه رو هی کشیدم پایین انگشتم درد گرف
دمت گرم ک انقد توانایی تایپیدنت بالاس😂
الکی بالا پایین نکن سرلوحه زندگیت قرار بده

سلام عرض شد خانم از کم سعادتی ماست یا بی وفایی شما که کم پیدایی و ما از دیدارتون بی نصیب ؟

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
الکی بالا پایین نکن سرلوحه زندگیت قرار بده

سلام عرض شد خانم از کم سعادتی ماست یا بی وفایی شما که کم پیدایی و ما از دیدارتون بی نصیب ؟
اگه حال داشتم این همه بخونم که تاالان دانشمند شده بودم صنم جون🥲

اختیار داری از کم سعادتی منه قطعا

اتفاقا ازفکرت دور نیستم
فقط میگم ممکنه کار داشته باشیو بچه داریو منم با احوال پرسیام مزاحمت نشم
وگرنه حواسم بهت هست❤️

صنم

مدیر
اگه حال داشتم این همه بخونم که تاالان دانشمند شده بودم صنم جون🥲

اختیار داری از کم سعادتی منه قطعا

اتفاقا ازفکرت دور نیستم
فقط میگم ممکنه کار داشته باشیو بچه داریو منم با احوال پرسیام مزاحمت نشم
وگرنه حواسم بهت هست❤️
خانم دکتر که هستی😚
اختیار داری این چه حرفیه عزیزم مراحمی شما قلب من 🩷

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تا حدودی خوندم و هرکس مسئول اعمال خودشه بنظرم اینکه یه نفر دیگه هیزه من خودمو بیشتر خفه کنم اصلا عادلانه نیست باید فرهنگ سازی بشه که مردا خودشون خودشونو کنترل کنن و همینطور زنا اگه کسی ذهنش داستان نباشه هیچوقت اجازه رد کردن حد و حدود رو نمیده نمیدونم نمیخوامم قضاوت کنم ولی کسی که داستانه چادرم بپوشی بدتر ذهنش فعال میشه تصور میکنه تورو پس زندگیه سالم خودتو کن تو مسئول افمار خودتی فقط

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تا حدودی خوندم و هرکس مسئول اعمال خودشه بنظرم اینکه یه نفر دیگه هیزه من خودمو بیشتر خفه کنم اصلا عادلانه نیست باید فرهنگ سازی بشه که مردا خودشون خودشونو کنترل کنن و همینطور زنا اگه کسی ذهنش داستان نباشه هیچوقت اجازه رد کردن حد و حدود رو نمیده نمیدونم نمیخوامم قضاوت کنم ولی کسی که داستانه چادرم بپوشی بدتر ذهنش فعال میشه تصور میکنه تورو پس زندگیه سالم خودتو کن تو مسئول افمار خودتی فقط
من اصلا راجب حجاب خیلی پوشیده نگفتم تا حدی که شانت حفظ بشه کافیه ، منظورم رفتار هم بود بالاخره توجه زیادی به نامحرم خوب نیست مخصوصا که متاهل باشی

بالا