تصاویر فوق العاده زیبای رشته کوه تاتراس

• شروع کننده موضوع ملیحه
  • تاریخ شروع

ملیحه

Guest

کوه‌های زیبای تاتراس در اسلواکی

تصاویر خیره‌کننده از رشته‌کوه‌ تاتراس در اسلواکی

همیشه

Guest
وای نگو دلمو بردی اتفاقا الان خودم تاپیک کوهنوردی زدم بعد تاپیک تورو دیدم الان هوای باحالیه برا کوه رفتن

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
وای نگو دلمو بردی اتفاقا الان خودم تاپیک کوهنوردی زدم بعد تاپیک تورو دیدم الان هوای باحالیه برا کوه رفتن
یه سری رفتم لوازم ورزشی خرید داشتم . فروشنده‌ش خانم بود . بهم گفت ما آخر هفته‌ها میریم ارتفاعات جاده چالوس ، اگر دوست داری بیا . گفتم نه بابا من اصلا جَنَمِ کوهنوردی رو ندارم ?
اهل ورزش نیستم ، ترسیدم برم بمونم بین راه !

همیشه

Guest
یه سری رفتم لوازم ورزشی خرید داشتم . فروشنده‌ش خانم بود . بهم گفت ما آخر هفته‌ها میریم ارتفاعات جاده چالوس ، اگر دوست داری بیا . گفتم نه بابا من اصلا جَنَمِ کوهنوردی رو ندارم ?
میشه ادرس اون فروشگاهو بگی من نیازمند همچین گروهیم واییی الان جاده چالوس عالیه

همیشه

Guest
تنبل بیا بریم دربند دراون حدم نیستی یعنی؟ یادرکه ?منم میخام تازه شرو کنم فک کنم ی ایستگاه بیشتر نتونم برم

منصوره موسوی

Guest
با سلام خدمت دوست عزیزم تصاویر خیلی زیبایی فرستادی خیلی قشنگ است کوه‌های تاترای لهستانی، دیگر بخشی از تاتراهای مرتفع نیستند، بنابراین ما به اختصار دربارۀ زکوپانا صحبت می کنیم. کسانی که تفریحات فعال را دوست دارند، به اندازۀ پوپراد به روستای کوهستانی علاقه دارند. در سمت بخش لهستانی، زکوپانا مهمترین شهر است. زکوپانا در نزدیکی مرز اسلواکی-لهستان در دامنۀ پارک ملی تاترا قرار دارد. در جنوب با جنگلی انبوه و در شمال با رشته کوه گوبالوکا احاطه شده است.

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
تنبل بیا بریم دربند دراون حدم نیستی یعنی؟ یادرکه ?منم میخام تازه شرو کنم فک کنم ی ایستگاه بیشتر نتونم برم
بابا من شنبه تا پنج‌شنبه سرِ کارم ‌... واقعا حسش نی که بخوام پنج‌شنبه هم خروس خون بیدار شم برم کوه ☹

همیشه

Guest
اسم فروشگاه که یادم نی !! ولی کرجه ها ! تهران نی !
دستت درد نکنه واقعا?یکم فشار بیار ب مغزت کجای کرج بود من دوستم اونجاس اون تنبلو بگم بره بپرسه همه تنبلن حالا ن اینکه خودم زرنگم?خیابون اینارو اگه یادته بگو

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
دستت درد نکنه واقعا?یکم فشار بیار ب مغزت کجای کرج بود من دوستم اونجاس اون تنبلو بگم بره بپرسه همه تنبلن حالا ن اینکه خودم زرنگم?خیابون اینارو اگه یادته بگو
میدون کرج . پاساژ مرکزی . از پله‌های دست راست بره طبقه‌ی سوم . چند تا مغازه‌ی لباس بچه هست بعدش یه مغازه‌ی لوازم کوهنوردی

همیشه

Guest
بابا من شنبه تا پنج‌شنبه سرِ کارم ‌... واقعا حسش نی که بخوام پنج‌شنبه هم خروس خون بیدار شم برم کوه ☹
منم همینطور ی بار رفتم درکه نزدیک ظهر رفتیم ساعت یک رفتیم دوساعته هم برگشتیم ی تفریح بود برامن بخصوص ک تهران برام حدیده دوست دارم بگردم

مااماان_ساامیاار

Guest
به گرد پای ارتفاعالات ماسال نمیرسه

مااماان_ساامیاار

Guest
تو گروه یا تور خوب بلد نیستی من برم عضو شم ؟ من امروز زنگ میزنم همین فدراسیون کوهنوردی ببینم چی میگن بدون کلاس ودوره هم میبرن یا نه
نه

ببین با تور برو بیشتر حال میده

بالا