تذکر دادن قبل این سو تفاهم بود 😂

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آمپول چیزی ننوشت؟

آگه هنوز اینطور، دوباره ببرش دکتر، اذیت میشه
آمپول ننوشته
فقط شربت نوشت

ببینم تا صبح چی میشه فردا هم تعطیل رسمی هست دکتر درست و حسابی نیست
صبح تب نداشت فقط بهش دیفن داد و آزیترو مایسن و استامینوفن

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آمپول ننوشته
فقط شربت نوشت

داروهاشو بده خوب میشه❤️
پسرمون قوی ها💪❤️

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
آمپول ننوشته
فقط شربت نوشت

اجی آمپول برای تب هست ، اسمش رو یادم نیست، تا صبح ممکنه خیلی اذیت بشه،
هر چند مثل الانی کلا شیفت شب دکتر درست و حسابی نیست

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اجی آمپول برای تب هست ، اسمش رو یادم نیست، تا صبح ممکنه خیلی اذیت بشه،
هر چند مثل الانی کلا شیفت شب دکتر درست و حسابی نیست
دلم نمیاد بهش آمپول بزنم 🥺 ولی خب دکتر نداده سر خود نمیشه که
شب که اصلا دکتر نیست

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
دلم نمیاد بهش آمپول بزنم 🥺 ولی خب دکتر نداده سر خود نمیشه که
شب که اصلا دکتر نیست
نه منظورم اینکه ببریش دکتر براش می‌نویسه ، چون منم تب داشتم دکتر برام آمپول نوشته، البته چند سال پیش
ببوسش از طرفم ❤️ عزیزم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام به همه خوشگلا 🥰 تا حالا شده تو باشگاه یا زمانی که میخواید برید اتفاق پرو نفر قبلی خیلی‌ بو بده،😷🤢 😂
من برام دوبار شده ، یکی زمانی که با شوهرم بودم برای انتخاب کفش که شخص کناری نگم بو پاش...،😐
دومی هم زمانی بود خواستم برم مانتو پرو کنم دیدم نفر قبلی که بوده بو عرقش پخش و حالم داشت بد میشد،😐
حالا یه پست ا ینستا دیدم تذکر داده مربوط به باشگاه بدنسازی خیلی‌ ولی خندیدم، جالب نوشته 😂😂😂😂 شما هم خاطره ای دارید بگید
مشاهده پیوست 297570
تو مترو بوی عرقو میفهمی مخصوصا روشم ادکلن و اسپری میزنن حالللت ازون اسپری و ادکلنم دیگه بهم میخوره

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه منظورم اینکه ببریش دکتر براش می‌نویسه ، چون منم تب داشتم دکتر برام آمپول نوشته، البته چند سال پیش
ببوسش از طرفم ❤️ عزیزم
آره مهدیار دو‌سالش بود برای مهدیار هم آمپول تب بر زده بود داخل سرم

بوس به روی ماهت عزیزم 😘

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
تو مترو بوی عرقو میفهمی مخصوصا روشم ادکلن و اسپری میزنن حالللت ازون اسپری و ادکلنم دیگه بهم میخوره
دقیقاً 😂
من با یکی برخورد کردم تو مغازه خواستم مانتو پرو کنم، طرف چاق ، انگار تانک بود 😂 بو می‌داد، بو پیاز، حالم بهم میخوره از پیاز دیگه،😐😂

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دقیقاً 😂
من با یکی برخورد کردم تو مغازه خواستم مانتو پرو کنم، طرف چاق ، انگار تانک بود 😂 بو می‌داد، بو پیاز، حالم بهم میخوره از پیاز دیگه،😐😂
واااای لیلا امروز پاره شدممممم تو مترو زنا چنااااان هولم میدادن چنااااااان فشاری میدادن باور کن حامله ادم میومد بیرون له شدم لههههههه

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
واااای لیلا امروز پاره شدممممم تو مترو زنا چنااااان هولم میدادن چنااااااان فشاری میدادن باور کن حامله ادم میومد بیرون له شدم لههههههه
آره مترو وحشتناک، سال ۹۴ اومده بودم کرج پیش دختر عمم، خواستیم بریم تهران دوری بزنیم، آنقدر شلوغ، نه ساعت ۱۰ بود رفتیم فقط کندرو داشت و شلوغ،

انگور

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واایی دقیقا
تو شهر مام چون هوا شرجیو مرطوبه خصوصا تو تابستون خیلی عرق میکنه ادم تو کلاس ما تو ابتدایی ی دختره بود ته کلاس مینشیت حتی اگ ی دیقه از حمومش میگذشت باز تنش بو میگرفت حاالمون بهم میریخت چقدر معلما بهش تذکر میدادن بوی پیاز میگرفت بدختی😷
من اگ ی ذره عرق کنم درجا لباسامو عوض میکنم کلی مام و پودر میزنم ولی اون حتی اسپریم نمیزد چاقم بود تازه🤢

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
واایی دقیقا
تو شهر مام چون هوا شرجیو مرطوبه خصوصا تو تابستون خیلی عرق میکنه ادم تو کلاس ما تو ابتدایی ی دختره بود ته کلاس مینشیت حتی اگ ی دیقه از حمومش میگذشت باز تنش بو میگرفت حاالمون بهم میریخت چقدر معلما بهش تذکر میدادن بوی پیاز میگرفت بدختی😷
من اگ ی ذره عرق کنم درجا لباسامو عوض میکنم کلی مام و پودر میزنم ولی اون حتی اسپریم نمیزد چاقم بود تازه🤢
دقیقا نمی‌دونم چرا بوی پیاز میدن😂 منم به موردی برخورد کردم زنه چاق، برا پرو مانتو رفته بودم دیدم بو پیاز میده😂

بالا