تجربیات بقیه راجب ساخت عطر دست ساز

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دقت کنید برای ساخت عطر باید از الکل طبی استفاده کنید الکل طبی بی رنگ هست و بوی تندی داره 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
5e67647a3d8b8_ethanol-vs-methanol2.jpg

متنشو کپی کردم 👇🏻👇🏻👇🏻

7b005148-81d5-4971-9d5d-778dfe02593a.jpg

باید چند هفته جای سردو تاریک‌بمونه تا عطر خالص بشه اما دوروزه ک درست کردم و الان رفتم بوش کردم‌معرکست یه بوی خیلی خاص از ترکیب کاج و دارچین و رزماری و..

دوباره گذاشتمش تو انباری مون تا چند هفته دیگه دستش نمیزنم ..عالیه بوش عالی...

گل های معطر .چوب دارچین و کاج و اویشن و کلا هرچیزی که فکر میکنید بوی خوبی میده.باید جم کنید و توی ظرف روغن‌بادام یا زیتون بی بو بریزید و یواش یواش گلها و گیاه و بریزد تو ظرف بعد ازون اب مقطر و کمی الکل طبی در ظرف رو میگذارید و هوا گیری میکنید و میزارید داخل جای سرد و تاریک بعداز چند هفته بو میکشید و اگه عطر مورد نظر نبود دوباره گیاه جدیدو داخلش میریزید و تفاله هارو در میارید بدون اینکه روغنش و عوض کنید باید همون روغن اول باشه.تا وقتی که بوی مورد دلخواهتو درست بشه این کارو تکرار میکنید

سرچ کنید عطر دست ساز خوشبوی من نی نی سایت

نوشته کاربر زیزی _گولو

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

متنشو کپی کردم 👇🏻👇🏻

یه عطر درست کردم باورم نمیشه بوش بی نظییییره گفتم بگم شمام امتحانش کنید یه قاشق چای خوری روغن بادوم ۳ تا دونه هل رو با یه ذره زنجبیل و وانیل یه ذره آب لیمو قاطی کردم و چند قاشق آب ریختم و گذاشتم بجوشن تو آب بعدش از صافی رد کردم و یه ذره الکل طبی بهش زدم بوش عالیههههه😍

الکل طبی بی رنگ هست و بوی تندی داره 👇🏻

تو گوگل خوندم چون محدودیت داره شهرمون نتونستم برم بیرون بگیرم واسه همین خودم دست به کار شدم ولی انتظار این نتیجه خوب و نداشتم خدا وکیلی😂

سرچ کنید عطر دست ساز نی نی سایت
نوشته کاربر zahra۱۱۲۴

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا