تجربه ی ‌کسی راجب درمان پیسی ویتیلیگو یا برص

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇👇

با عرض سلام خدمت دوستان

بنده قبلا به ویتیلیگو یا پیسی یا برص یا تبلور بلغم مبتلا بودم. پزشک ها گفتند که این بیماری در واقع یک بیماری خود ایمنی است که سیستم ایمنی بدن به سلولهای پوستی حمله می کنند و رنگ دانه های پوست رو از بین می برند و اینکه این بیماتری درمانی نداره. در حالی که در تحقیقاتم متوجه شدم اینم بیماری به راحتی قابل درمان است و در واقه نشای از سبک غلط زندگی و تغذیه نادرست خودم بوده است من در بررسیهایم متوجه شدم که جنا دکتر خیراندیش ( رئیس انجم حجامت ایران) در این خصوص تحقیق بالینی انجام داده اند ونتیجه هم گرفته اند لذا دستورات ایشون رو انجام دادم و کاملا درمان شدم و یکی از آشنها هم که مبتلا شده بودم گفتم و ایشون هم پس از انجام دستورات درمان شدند. این بیماری به قول دکتر خیراندیش تبلو بلغم در سطح پوست است در واقع افراد سرد مزاج هم عمدتا به این بیماری مبتلا می شوند و این هم بخاطر سبک غلط زندگی و تغذیه نادرتس ایشان هستش این افراد نباد غذاهایی با طبع سر بخورند و باید ورزش ملایم داشته باشند چون غذاهای با طبع سر تشرح بلغم توسط کبد رو زیاد می کنه و چون این افراد تحرک و ورزش هم ندارند بدن به ناچار جهت دفع بلغم اضافه آن را به سمت سطح پوست هدایت می کنه و بلغم زیر پوست تجمع می کنه و در طوللانی مدت باعث بیماری پیسی میشه.

دستورات دکتر خیراندیش به شرح زیر هستش:

البته در دوران بارداری در مورد اجرای دستورالعمل های زیر با دکتر تون مشورت کنید

1. نوشیدن روزانه یک لیوان شربت سکنجبین

نحوه درست کردن شربت سکنجبین : یک کیلو عسل طبیعی + یک لیتر عرق نعناع طبیعی + نیم لیتر سرکه انگور طبیعی را ترکیب کنید

نحوه مصرف : روزانه یک سوم لیوان شربت رو با دو سوم آب ترکیب کنید و بنوشید

2. در وعده های غذایی حتما زیتون و خرما بخورید

3. از خوردن غذاهایی با طبع سرد مثل ماست، شیر، پنیر، ترشی، چای سیاه وسبز، گوشت گاو و گوساله، مرغ و غیره بپرهیزید

4. حتما غذاهایی با طبع گرم همچون فسنجان، گردو، خرما، زیتون، گوشت گوسفندی را بخورید

5. صبحانه ارده حلوا بخورید ( ارده + شیره انگور)

6. روی موضع های ویتیلیگو پاد روغن زیتون و زاج بمالید ( زاج رو پودر کنید با روغن زیتون ترکییب کنید تا پاد بدست بیاد)

7. تحرک و روزش یادتون نره

من خودم و یکی از آشنا ها مون این دستور العمل رو انجام دادیم و درمان شدیم به خیلی ها هم گفتم مسخره ام کرده اند ولی رعایت کنید انشاالله درمان میشید موقعی مکه مبتلا بودن به خودم قول دادم اگه درمان شدم به همه مبتلا ها کمک کنک بخاطر همین م این مطلب را در این سایت گذاشتم چون یکی از مادرها گفته بودن به این بیماری مبتلا شده اند. البته در دوران بارداری در مورد تغذیه های مذکور با دکترتون مشورت کنید

موفق و پیروز باشید

سرچ کنید درمان قطعی ویتیلیگو، پیسی ، برص نی نی سایت بخونید

استارترش darmanevitiligo هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

آخرین ویرایش:

بالا