تجربه ی ‌کسی راجب درمان دیابت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇👇

سلام

یکی از نزدیکانم دیابت دارن که دکتر دستور تزریق انسولین داده بود

از فایلهای حکیم خیر اندیش درمان دیابت رو دانلود کردم و بیمارمون طبق دستور عمل کرد و الان قندشون خیلی بهتر شده و روز به روز بهتر میشن

خواستم هرکس نیاز داره استفاده کنه

دستور اینه

یک به رو داخل سرکه انگور بجوشانید تا نرم بشه بعد له کنید و بیمار دیابتی روزی یک قاشق چای خوری استفاده کنه فقط شب نباید استفاده بشه هم قند پایین میاد و هم به مرور دیابت درمان میشه

هرکس میخواد استفاده کنه بهتره فایل درمان دیابت رو از آقای خیر اندیش دانلود کنه و دستور دقیقش رو اجرا کنه برای بیمار ما که خوب جواب داد و حالشون خیلی بهتره (خداروشکر)

آقای خیر اندیش هم توی اینستاگرام و هم توی آپارات فایلهاشون هست

موفق باشید

سرچ کنید درمان دیابت (درمان قطعی ) نی نی سایت بخونید استارترش باران ۸۸۸۸ هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

اینجا هم همونو گفته 👇

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم

ته بادمجون رو بجوشونین ابش رو بخورین

اگر جواب نداد هر چی میخواین بگین

اگه هم جواب داد یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرسین ممنونم

در حد ۵ تا یا کمتر یا بیشتر یه بار بدین بعد از یه ساعت دیابتش رو چک کنین میبینین پایین اومده میفهمین چقدر در روز بدین برا ادمای مختلف متفاوته

اندازش باید درست کنین دستتون بیاد ولی در حد ۵ تا ۶ تا تو یه قابلمه کوچولو یا متوسط یه بار دیابت رو چک کنین بعد بهش این دارو رو بدین بعد از چند ساعت دوباره چک کنین میفهمین که چقدر اثر داره دیگه بستگی به اون در طول روز بهش بدین

سرچ کنید اونایی که دیابت دارن بیاین معجزه دیابت رو بهتون بگم برا ثواب نی نی سایت بخونید

استارترش پیاز_جعفری هست

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇

دکتر بهم‌گفت بامیه رو نصف کن شب توی آب خیس کن صبح اون آبی که ازش میمونه رو ناشتا بخور من حدود یک هفته س این کارو میکنم قند بعد ناهار و شامم رو هم کنترل میکنه.خیلی عالی قند رو کنترل میکنه

سرچ کنید معجزه بارداری دیابت نی نی سایت بخونید استارترش ۱۲۳araaaaam هست

آخرین ویرایش:

بالا