تجربه ی کسی راجب درمان فیبروم و میوم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇

سلام خانوما خوب هستین این روشی که میخوام بهتون بگم و با کلی تحقیق و تجربه بدست اوردم امیدوارم که به درد همه اونایی که مثل من رحمشون میوم سازه بخوره و هیچ وقت سمت هزینه های بالا و ترس و استرس و درد های عمل های میومکتومی و آمبولیزاسیون نرن فقط هر موقع از این روش استفاده کردین و به نتیجه رسیدید به جون من و حکیم سالم حصاری خیلی دعا کنید.

خوب اول از همه بگم که میوم و فیبروم از سردی رحم به وجود میاد،چی میشه که رحم سرد میشه،غذاهای سرد ...یه سرچ توی گوگل بکنید غذاهای سرد و گرم و براتون میاره دیگه اینجا توضیح نمیدم ...پس باید اول از همه تغذیه تون و درست کنید و بیشتر غذاهای گرم بخورید دوم اینکه کسانی که مزاج صفراوی دارن(در گوگل سرچ شود) در طی استفاده از این روش حتما از منضج صفرا(در گوگل سرچ شود) هم استفاده کنند سوم اینکه در طی دوره درمان و بعد از اون حتما از سیاهدانه نیمکوب+عسل روزی سه ق مربا خوری استفاده بشه ...

خوب بریم سر اصل مطلب ۱۰ روز به تاریخ پریودیتون مونده میرین از عطاری زاج سفید میگیرین میزارین لای یه پارچه و میکوبینش تا تکه های بزرگ خورد شده و اندازه ی یه نخود بشه بعد هر شب قبل از خواب توی یه ظرف گود کوچیک مثلا ماست خوری یه قاشق پر مربا خوری عسل طبیعی یه قاشق م خوری روغن زیتون خوراکی میریزین و خوب هم بزنین اگر عسلتون سفت شده یکم بزارین روی بخاری یا روی شعله پخش کن تا یکم باز بشه خیلی داغش نکنین وقتی باز شد بزارین کنار تا دماش بیاد پایین البته همچنان که دارین با روغن زیتون همش میزنین سرد میشه بعدش یه قاشق غذاخوری بردارین و یدونه از اون زاجایی که اندازه نخود کردینش و بزارین داخل قاشق و با فاصله ۵ سانتی بالای شعله ملایم گاز بگیرین چن دقیقه که بگذره زاج پف میکنه یه کوچولو که پف کرد و شفاف شد بندازین داخل همون ظرفی که عسل و روغن زیتون داره

حالا لباسهای پایین تنه رو کامل در بیارین یه سفره بلااستفاده نزدیک یه دیوار پهن کنید زیر سفره یه بالشت خیلی کوچیک بزارین تا رحمتون موقع دراز کشیدن روی سفره حالت شیبدار پیدا کنه بعد یه بسته اپلیکاتور که قبلا از داروخونه گرفتین ویکیش و بردارین و روی سفره دراز بکشین و پاهاتون و بزنین به دیوار و زیر کمرتون همون بالشته باشه از زیر سفره اول اون زاج و با دست داخل واژنتون کنید(اگر از دستکش یک بار مصرف استفاده کنید خیلی بهتره وگرنه حتما قبلش دو سه بار دستاتون و با آب و صابون بشورید)بعد کم کم عسل و روغن زیتون رو که خوب با هم مخلوط شده با قاشق م خوری داخل اپلیکاتور بریزین و همینجوری که پاهاتون و بالا زدین به دیوار اپلیکاتور داخل واژن کنید و مخلوط روغن زیتون و عسل رو داخل رحم بریزین دو دقیقه صبر میکنید اپلیکاتور رو درمیارین ودوباره همین کار و تکرار میکنید تا مخلوط عسل و روغن زیتونتون تموم بشه... خانوما یکم ریزش داره نگران نباش به خاطر همین بهتون گفتم حتما زیرتون یه سفره بلااستفاده پهن کنید بعد از ۲۰ دقیقه یواش بلند شید و خودتون و پاک کنید(سعی کنید روی خود سفره بلند شید) و بعد برین تا صبح بخوابین😊

این کارو تا شروع پریودیتون انجام بدین یه نکته اینکه از روز سوم به بعد واژنتون خیلی خیلی تنگ میشه نگران نشین اون اثر زاجه و حتی ممکنه ازتون پوسته ریزه بریزه که این یعنی میوم یا فیبرومتون از رحمتون جدا شده و اومده پایین و پوسته های پایینش داره میریزه و منتظره که پریود بشین تا کامل بیاد بیرون،روزای ۷ و ۸ گذاشتن زاج براتون سخت تر میشه ولی ادامه بدین چون دوسه روز بعدش قراره پریود بشین و میوم و فیبرومتون بیفته ...

من ۵ تا میوم با اندازه های مختلف و مدل های مختلف به همین روش دفع کردم بدون عمل و هزینه های بالا هزینه ای که برای این روش صرف شد زیر ۱۰۰ تومن بود😉 امیدوارم شما هم استفاده کنید و مال شما هم دفع بشه و برام دعا کنید

هر سوالی داشتین ازم بپرسید تا جایی که یاد داشته باشم جواب میدم☺

سرچ کنید بهترین روش دفع فیبروم و میوم بدون نیاز به عمل و آمبولیزاسیون نی نی سایت بخونید

استارترش نازلی ۹۹۳ هست

اینو نوشتم اگه آیلا لینک رو پاک کرد بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید

آخرین ویرایش:

بالا