تجربه ی کسی راجب درمان سینوزیت ، آلرژی و میگرن با روغن سیاهدانه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم *کمی تغییر دادم *👇🏻

سلام همیشه آلرژی داشتم توی چهار فصل عطسه میکردم عطسه های زیاد وپشت سرهم ،امونمو بریده بود ،ازیه طرف آبریزش بینی کلافه م کرده بود همه درمانها هم موقتی بود

تااینکه توی همین نی نی سایت شنیدم روغن سیاهدونه خوبه،مدتی چکوندم توهر دوسوراخ بینیم ،الان خیلییی بهترم شکرخدا

ترشحات پشت حلقو داشتم هنوزم دارم ولی خیلی بهتر شدم

خلط همیشه از ریه میاد ممکنه ترشحات بینی باشه که میریزه ته حلق ،منم اینو تجربه کردم احساس میکنی از بالا وارد گلو میشه

موقتا ترشح وابریزش هم بیشتر میکنه ولی سینوساتو پاک میکنه بعد یه مدت می‌بینی هم عطسه هم ابریزش کم شده خیلیی کم

سیاهرنگه من از روغن گیریا میگیرم که روغناشون اصله،اینم بگم وقتی میریزی ته بینی یکم میسوزونه و اذیت کننده س ولی تاثیرش عالیه،فقط هرشب یه قطره تو هرسوراخ بینی،وباید کامل بره ته بینی ، من که زدم خیلی اذیت نشدم البته ممکنه روهرکسی یه طور جواب بده

هم برای آلرژیه هم سینوزیت

اولا مرتب هرشب انجام ندادم،بعضی شبا حوصله نداشتم ولی حدودا یه ماه انجام دادم بعدم تو هر سوراخ بیشتر ازیه قطره نباشه ،با قطره چکون انجام بدید،بعدش یکم میسوزه بینی چند تا عطسه پشت سرهم میکنی با فرداش آبریزش بینی شدیدتر میشه ولی کم کم سینوسا تخلیه میشن

من آرزوی مرگ میکردم عطسه های شدید ،از آبریزش،ولی الان مدتیه سیاهدونه هم نمیزنم ولی وضعیتم خوب مونده

من آمپول که میزدم تا نهایتا یه ماه خوب بودم دوباره روز از نو،روزی از نو

بچه ها همین روغن سیاهدونه ازش دادم به یکی که میگرن داشت میزنه به پیشونیش ،سردردشو بهتر کرده

سرچ کنید بیاین بگم چطور سینوزیت و آلرژی راحت شدم نی نی سایت

نوشته کاربر ۶۸zahraa

بالا