تجربه ی کسی راجب بهتر شدن همسرش با خواندن قرآن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پست بعدی نوشتم چه نکاتی رو باید رعایت کنید

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اول قرآن صوتی دانلود کنید که یه وقت اشتباه نخونید

با توجه به اون تاپیک که نی نی سایت خوندم و نظرات کاربرها و فکر خودم اینارو نوشتم قبل از انجام بخونید

اول از همه رفتارتون هم مهمه باید از همه ی جوانب سیاست یاد بگیرید و مشکلات رو حل کنید یا بهتر کنید بعد

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اینم روی یه خانوم خیلی تاثیرداشته شاید روی یکی کمتر یا بیشتر تاثیربذاره یا تاثیر نذاره

حتی اگه همسرتون عاشق هم باشه خوبه که بخونی عشقش بیشتر بشه و کمتر نشه

یه وقت اگه حس کردین تاثیر نداشت اول تا حدی سیاست های زنانه یاد بگیرید بعد اینو انجام بدین اول رفتارتون خیلی مهمه

دوم اینکه شاید درست انجام ندادین ، نکاتی که گفتم رو بخونید با دقت و درست انجام بدین

سوم اینکه شاید کمی تاثیر داشته اون خانوم گفت یه هفته بعد کم کم تاثیر میذاره ،خیلی دقت و فکر کنید به رفتارهاش که شاید کمی عوض شده باشه می تونید فاصله بدین دو دوره یا چند دوره انجام بدین به نظرم اینجوری تاثیرش بیشتره

ولی ناامید نشید ۴۰ روز بخونید خدارو چه دیدی شاید تاثیرداشت اگه مهم نیس باز امتحان کنید ببینید اثرمیذاره براتون و اینکه حداقل به خاطر آرامشتون اینکارو کنید

❤❤❤❤❤❤❤

اگه بحثی پیش اومد ناامید نشید ادامه بدید

❤❤❤

به نظرم می تونید به نیت اینکه خودتون عاشق شوهرتون بشید و یا هردو عاشق هم بشید هم بخونید شاید بشه

و اینکه به نظرم اگه مجردین به نیت اینکه خانواده یا عضوی از خانواده عاشقتون بشه بخونید یا هردو عاشق هم بشید

و یا اگه مجردین تونستین به نیت اینکه پدر و مادرتون عاشق هم بشن هم فکرکنم بشه خوند

❤❤❤

یا این لینک نی نی سایت رو برای خانواده خودتون یا دوستان بفرستید اگه خودشون خواستن انجام بدن

ولی برای خانواده شوهر و اقوام بهتره نفرستید براتون بد میشه و ممکنه یه وقت به گوش شوهرتون برسونن دیگه بدتر

ناشناس اگه می تونید بفرستید

به دوست مجازیتون آیدیشونو بدید بگید براشون بفرسته

❤❤❤❤

اصلا نذارید شوهرتون و خانواده اش بفهمن براتون بدمیشه ممکنه ترحم کنن یا خوشحال بشن بگن خودشم میدونه شوهرش چجوره حسش در تلاشه فلان کنه نقطه ضعف میگیرن ازت علیهت استفاده کنن مستقیم یا غیرمستقیم بگن شوهرت حسش بهت فلانه که دلتو بشکونن شاید بعدا که باهات بد شدن اینکارو کردن

بگن سعی میکنه دلشو بدست بیاره حتما به فلان دلیل یا اصلا ممکنه لج کنن بگن به جای اینکه فلان کارو نمیکرد یا فلان کارو کنه بدتر سعی میکنن تاثیری نذاره روش یا شاید بترسن تاثیرکنه روش اگه از این مردسالارو بچه ننه ها باشه میگن نکنه روش تاثیربذاره سعی کنیم تغییری نکنه و پرش می کنن

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
روزهایی که همسرتون زود می یاد یا سرکار نمیره هم موقعی که خواب بود کتری رو پر کنید بذارید رو گاز ، اون کاغذ هم رو کابینت بعد صداشو کم کنید یا قطع کنید بخونید هر بار پاشید ببینیدنمیاد بعد رو کاغذ علامت بزنید فوت کنید به آب

اگه همسرتون پاشد هم قرآن صوتی رو قطع کنید نخونید یه وقت لازم بود صحبت کنید بعد که خوابید دوباره بخونید ادامه اش رو یا تکرار کنید

اگه شوهرتون اومد خونه نخونده بودین وقتی رفت اتاق کتری رو بذارید گوشه ی گاز برگه هم رو کابینت صدای قرآن هم قطع یا کم کنید آروم بخونید علامت بزنید فوت کنید سریع
یا زنگ زد که آماده بشید برید جایی فورا بخونید تا نیومده بعد آماده بشید

یا می تونیدیه بطری آب کوچیک کنارتون بذارید که مثلا داریدقرآن می خونید ختم می کنید اون برگه هم مثلا برای اطمینان از خوندن برای ختم هست اون آبم برای اینه که تشنه شدین بخورین فقط خواستین فوت کنید حواستون باشه ببینید نمیاد بعد یواشکی فوت کنید و بعد با اون آب چای یا شربت درست کنید

❤❤❤❤

با برنامه قرآن صوتی بیان بخونید که یه وقت اشتباه نخونید بعدا که خوب یادبگیرید بی صدا هم درست می خونید

❤❤❤❤

موقع خوندن قرآن حجاب کامل وقتی نامحرم نیست واجب نیست فقط برای احترام یکم خودتونو بپوشونید اگه قرآن خوندنی هم نامحرم نباشه نیاز نیست به حجاب کامل

و اینکه وضو ، غسل کردن و رو به قبله بودن واجب نیست

خوابیده هم بخونی اگه نیتت بی احترامی نباشه گناه نیست

❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤

اگه قراره جایی برید یا کار زیادی دارید فعلا نخونید مثلا مسافرت ، خونه تکونی و.. انجام ندید بهتره یه وقت یادتون میره یا وقت نمیشه بذارید بمونه برای بعدا

❤❤❤❤

خودتون و مهمون هم از آب متبرک بخورید اشکالی نداره مهم نیتتون هست

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برای احتیاط رو برگه مخفف بنویسید علامت بزنید که خوندین وفوت کردین تا خیالتون راحت باشه

هرروز باید به آب تازه بخونید و با اون آب شربت یا چایی و دمنوش گیاهی درست کنید با یه چیز شیرین بخوره

بقیه آب متبرک رو داخل چاه نریزید اگه حواستون نبود توبه کنید داخل باغچه هم نریزید ضرر هم داره

مقدار کم درست کنید و همه رو میل کنید اگه موند هم قبل از درست کردن آب متبرک گرم کنید و خودتون بنوشید

آب اضافه کتری رو به غذا هم می تونید اضافه کنید ولی خب باید دور نریزید بخورید
❤❤

آب متبرک رو بعضیا میگن نبایدجوشوند بعضیا هم میگن بهتره نجوشونی که خب اون خانوم بهش گفته بود میتونی چایی یا شربت درست کنی تاثیرداره و خب اونم چایی درست کرده تاثیرگذاشته

iliana

کاربر جدید
عزیز شما به کار برا گفتی نمیشه تو بطری آب فوت کنید و هر روز یکم بدی بخوره ولی معمولا اینطور ادعیه اصلا همینطور هست نه که حتما ۴۰ روز جدید بخونی ودقاعدتا این مورد هم استثنا نیست! سایت درست شد من به اون بنده خداها میگم که اونا هموبتونند انجام بدن

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیز شما به کار برا گفتی نمیشه تو بطری آب فوت کنید و هر روز یکم بدی بخوره ولی معمولا اینطور ادعیه اصلا همینطور هست نه که حتما ۴۰ روز جدید بخونی ودقاعدتا این مورد هم استثنا نیست! سایت درست شد من به اون بنده خداها میگم که اونا هموبتونند انجام بدن
به کاربرهای نی نی سایت گفتم ؟

آره خب اون لینک نی نی سایت اینطور گفته من طبق حرف اون گفتم

بالا