تجربه ی کسی راجب افزایش حجم سینه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم

سلام بچها من تاپیکارو دیدم دیدم خیلیاتون تاپیک زدین چجوری سینه رو بزرگ کنیم

من سایز سینم ۵۵ بود یعنی دوتا جوشااا سوتین نمیبستم چون سایزم پیدا نمیشد فقط نیم تنه

الان سایزه سینم ۷۵اعه یعنی قشنگ سفتو بزرگ شد و ب چش میبینم

بعد ۲ ماه دقیقن بخدا

خب بچها روششو بهتون بگم ؟

البته من خودمم شانسی شدا ولی جوابه به هرکی گفتم بخدا قشنگ افزایش داشته سایزش

🤣🤣حسه تبلیغات بم دست داد ولی روش طبیعیه تبلیغ نی

من موهام ریزش شدید داشت

رفتم طب سنتی بم گفت صبحا ناشتا یه قاشق شنبلیله رو با ی قاشق گزنه دم کن بخور ریزشت خوب میشه

منم دم میکردم صبی ی لیوان میخوردم تایمای پریود نمیخوردم فقط اون ی هفته ریزش موهام قطع شدااا ولی سایز سینمم محسوس بزرگو سفت شد رفتم دکتر گفت اره تاثیر گزنه و شنبلیلس ک پروژسترونو افزایش میده

من از برج ۶ میخورم برج ۷ کامل نخوردم یعنی برج ۶ و ۸ فقط خوردم و سینم از ی نیمتنه ۵۵ رسیده ب کاپ ۷۵ پر بازم میخورم فعلن تا ۸۰ بره🤣😐

تخم شنبلیله؟ گزنه اسم دیگه.ای نداره؟پودره یا چی؟

شنبلیله خشک با گزنه خشک برو عطاری بگیر

سرچ کنید راه بزرگ شدن سینه😍👊🏿💔 نی نی سایت

استارترش اردکم هست

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
گاهی هم نپوش موقع خواب نپوش راحت باشی میتونی گاهی شال بندازی رو سینه ات پیش پدرو برادرت
آها سرد م هست باید بپوشم لباس بعد مامانم لباس خیلی باز بپوشم جلو داداشم گیر میده میگه برو عوضش کن

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم با این روش سینه ات بزرگ میشودمصرف بعضی از مکمل‌ها در افزایش سایز سینه تاثیر دارد. زیرا بیشتر آن‌ها از مواد طبیعی درست شده‌اند و عوارض ‌کمی دارند. قبل از مصرف مکمل‌ها به‌منظور بزرگ کردن سینه حتما با پزشک مشورت کنید.

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آها سرد م هست باید بپوشم لباس بعد مامانم لباس خیلی باز بپوشم جلو داداشم گیر میده میگه برو عوضش کن
لباسو نگفتم لباس زیرو گفتم ،گفتم میتونی نپوشی لباس بپوش خب

یا روی سینه ات شال بندازی که فرمش از رو لباس مشخص نشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم با این روش سینه ات بزرگ میشودمصرف بعضی از مکمل‌ها در افزایش سایز سینه تاثیر دارد. زیرا بیشتر آن‌ها از مواد طبیعی درست شده‌اند و عوارض ‌کمی دارند. قبل از مصرف مکمل‌ها به‌منظور بزرگ کردن سینه حتما با پزشک مشورت کنید.
سلام مرسی همچنین ، گذاشتم برای یکی از کاربرها که مشکل داشت روش طب سنتی هست

بالا