تجربه ی کسی راجب از بین بردن ترک های پوست

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇🏻

درود

عضویت گرفتم که فقط تجربمو بگم اگه به درد یک نفر هم بخوره خوبه، چون هممون بار روانی این مشکلو میدونیم.

با کمک روغن کرچک و روغن کندر ترکهام تقریبا ۹۰ درصدشون رفت.

اول اینو بگم که ترکهای قسمت ران و پهلوم برا حداقل ۱۵ سال پیشه، یعنی نوجوونیم، ترکهای سینه م هم چهار سال پیش بخاطر شیردهی اضافه شد. جوری بود که پوست سینه م انگار چروک شده بود، یعنی عمقی بود.

من یک روز درمیان حمام میرم معمولا بعد حمام وقتی پوستم هنوز مرطوبه کرچک میزنم و فرداش کندر.

کامل ماساژ میدم تا جذب بشه، اول ترکهام عمقشون کم شد یعنی از حالت چروک دراومد و به شکل خطوط سفید شد حالا داره آروم آروم طول خطوط کوتاه میشه حتی یه جاهایی از بین رفتن. تقریبا سه ماهه استفاده میکنم.

روغن کرچک از عطاری گرفتم دست ساز بهتره ولی کندر از دیجی مارک وانشان بود، احتمالا این تموم بشه از عطاری دست سازشو میگیریم.

قبول دارم پروسه طولانییه و شاید شش ماه و بیشتر طول بکشه اما فکر میکنم اگر یه عادت روتین بشه دیگ کاری نداره، و ارزششو داره که امتحانش کنین حتی اگر کامل ترکهارو نبره خیییلللللی کمشون میکنه.

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
فقط چنتا نکته رو هم اضافه کنم ک من قبلا اهل کیسه کشیدن نبودم اما چنوقته که هفته ایی یبار ازین لیفهای جدید نانو که سبز رنگن پوستمو کامل از سلولهای مرده پاکسازی میکنم و حس میکنم اینکار خیلی به بهبود پوستم کمک میکنه، چون جای یه زخم که روی پام بودو کامل برد. قطعا میتونه به بازسازی پوست و کاهش ترکهاهم کمک کنه. بعد اینکه خیلی مراقب تغذیه م هستم، آب کافی، میوه، مکمل و آرامش اعصاب برا داشتن پوست سالم لازمه.

شبها قبل خواب نصف استکان کاسنی با آب میخورم که هم جوشهامو کم کرده هم رنگ پوستم روشنتر شده، پاکسازی کبد هم به پوست کمک میکنه سالمتر باشه.

ونکته مهم اینکه کسایی که ترکهاشون بخاطر تغییر وزن هست خیلی مراقب وزنشون باشن، اگه اضافه وزن دارین بصورت آرووم کمش کنیین و سعی کنین تثبیتش کنین، بیشترین دلیل ترک تغییر ناگهانی وزنه، براخودم که همین دلیلش شد، من توی نوجوونی یهو چاق شدم و رانهام داغون شد.

اما اینو بگم با وجود استعداد پوستم برای ترک خوردن تومدت بارداریم از ماه سوم شروکردم به روغن مالی به شکم و پهلوم حتی یک دونه ترک نزد. خانمایی که میخوان باردارشن بهتره حواسشون باشه که اصلن پوستشون خشک نشه، حتی کسایی که دختر دارن مواظب پوست دختراشون باشن که مث ما نشن، عادت کنیم و دخترامونم عادت بدیم بعداز حمام یه روغن مناسب پوستمونو بصورت لوسیون همیشه استفاده کنیم تا پوست سالم و بدون مشکلی داشته باشیم.

برای دیدن تاپیک سرچ کنید کاهش ترکهای پوستی با روغن کرچک و کندر نی نی سایت

استارترش ashaa هست

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا