تجربه کسی ، ۱۵ کیلو کاهش وزن در ۵ ماه با زنجبیل

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پست دوم رو هم بخونید

متنشو کپی کردم 👇🏻

سلام دوستان میخواستم تجربه خودمو راجبه زنجبیل بگم ...من وقتی بچه دومم به دنیا اومد و برا غربالگری بردمش خودمم تو بهداشت وایسادم رو وزنه دیدم وزن ۵۵کیلویی قبل بارداریم الان شده ۷۵کیلو خیلی ناراحت شدم و افسرده شدم میدونستم طبیعیه بعد بارداری به وزن اولیه برنگردم ولی نمیتونستم خودمو تحمل کنم.از اونجایی که بچم شیر خشکی بود بخاطر رفلاکسش شروع کردم به تحقیق راجبه وزن کم کردن سریع قبلا یکی از دوستان دوران دبیرستانم بهم گفته بود که یکی از عمه هاش با زنجبیل کلی لاغر شده .منم شروع کردم به خوردن دمنوش زنجبیل صبح ناشتا میخوردم .بیشتر وقتا اواسط روز هم میخوردم زنجبیل چربی سوز قویه و اینکه چون خواص گرمی داره نمیذاره معده رو سردی بگیره واسه همین زود شکم و پهلو جمع میشه من هفته اول خودم متوجه شدم که سبک تر شدم و پهلوهام جمع تر شده.اینم بگم که زایمانم طبیعی بود.تا پنج ماه خوردنشو ادامه دادم ولی بیشتر فقط صبح ناشتا میخوردم شاید اگه روزی سه بار میخوردم زودتر هم وزن کم میکردم.دوباره رفتم تو بهداشت و خودمو وزن کردم شده بودم ۶۰کیلووووو باورم نمیشد.قدم هم ۱۶۹هست .اینم تجربه من ایشالا که هیچ جای سوالی واستون نذاشته باشم

زنجبیل هم پودرش یا تازش فرقی نمیکنه من نصف قاشق غذاخوری پودرشو میریختم تو یه لیوان اب جوش .بیشتر حجم شکم و پهلو برا سردیه دوستان نه چربی...

البته اینم بگم که اونایی که میدونن براشون مضره یا فشارشون بالاست یا خیلی پایین به هیچ عنوان نخورن

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سوالایی که ازش پرسیدن با جواب 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

رژیمت چجوری بود؟

عادی

ورزش داشتی

نه اصلا با دوتا بچه کوچیک وقت سرخاروندن هم نداشتم

اگه از پودر استفاده نکنیم، باید دم کرد؟ در شیر دهی میشه استفاده کرد؟

اره گلم باید دم کرد .نه فک نکنم تو شیر دهی بتونی استفاده کنی من شیر خشک به یچم میدادم

با نبات میشه خورد؟، 🤔

اره ولی خیلی کم یا یکم عسل

روزی یه بار به نظرتون جواب میده؟

اره فقط صبح ناشتا

کم خوری هم داشتی؟یا غذاهای رو کامل میخوردی؟

کامل میخوردم غذامو

زنجبیل ربطی به فشار داره؟من میخوردم سرگیجه میگرفتم.خشکش مصرف میکردم.

اره بعضیا یا فشارشون زیاد بالا میره یا فشارشون میوفته ‌‌ناراحتی های فشار خون نباید داشته باشید.

عببین زنجبیل خشک میشه ؟بعد دم کنیم، یا مثل چای سبز؟بعد به جای صبحانه بخوریم یه دقیقا چطوری. ‌.ممنونم ...

اره عزیزم زنجبیل خشک هم میشه .یه قاشق مربا خوری پر بریزید تو یه لیوان اب ولرم ناشتا بخورید .صبحانه هم بخورید نیم ساعت یا یکساعت بعدش

ممنون ک بهمون گفتی بوس بت😘

فداتشم.فقط اگه خوردی مواظب باش اگه سرگیجه یا سردرد شدید گرفتی فشارتو چک‌کنی.البته من خودم اصلا فشارم بالا پایین نشد

عزیزم یادم رفت اینم بپرسم در عرض چه مدت این مقدار کم کردی ؟

پنج ماه

(به نظرم اگه مشکل فشاربالا داشته باشی با مصلحش مثلا با یکم آبلیمو میشه مصرف کرد چون ترش میاره پایین)

سرچ کنید با زنجبیل ۱۵ کیلو کم کردم نی نی سایت بخونید

استارترش آیسان _خانمتونم هست هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

آخرین ویرایش:

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام خیلی مفید بود ممنونم برای اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزاری گلم💋🥰🥰🥰🥰

جوجو

⭐کاربر برتر⭐
پست دوم رو هم بخونید

متنشو کپی کردم 👇🏻

سلام دوستان میخواستم تجربه خودمو راجبه زنجبیل بگم ...من وقتی بچه دومم به دنیا اومد و برا غربالگری بردمش خودمم تو بهداشت وایسادم رو وزنه دیدم وزن ۵۵کیلویی قبل بارداریم الان شده ۷۵کیلو خیلی ناراحت شدم و افسرده شدم میدونستم طبیعیه بعد بارداری به وزن اولیه برنگردم ولی نمیتونستم خودمو تحمل کنم.از اونجایی که بچم شیر خشکی بود بخاطر رفلاکسش شروع کردم به تحقیق راجبه وزن کم کردن سریع قبلا یکی از دوستان دوران دبیرستانم بهم گفته بود که یکی از عمه هاش با زنجبیل کلی لاغر شده .منم شروع کردم به خوردن دمنوش زنجبیل صبح ناشتا میخوردم .بیشتر وقتا اواسط روز هم میخوردم زنجبیل چربی سوز قویه و اینکه چون خواص گرمی داره نمیذاره معده رو سردی بگیره واسه همین زود شکم و پهلو جمع میشه من هفته اول خودم متوجه شدم که سبک تر شدم و پهلوهام جمع تر شده.اینم بگم که زایمانم طبیعی بود.تا پنج ماه خوردنشو ادامه دادم ولی بیشتر فقط صبح ناشتا میخوردم شاید اگه روزی سه بار میخوردم زودتر هم وزن کم میکردم.دوباره رفتم تو بهداشت و خودمو وزن کردم شده بودم ۶۰کیلووووو باورم نمیشد.قدم هم ۱۶۹هست .اینم تجربه من ایشالا که هیچ جای سوالی واستون نذاشته باشم

زنجبیل هم پودرش یا تازش فرقی نمیکنه من نصف قاشق غذاخوری پودرشو میریختم تو یه لیوان اب جوش .بیشتر حجم شکم و پهلو برا سردیه دوستان نه چربی...

البته اینم بگم که اونایی که میدونن براشون مضره یا فشارشون بالاست یا خیلی پایین به هیچ عنوان نخورن

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
فشارت پایین نمیومد من وزن کم کردم۲۵کیلو

بالا