تجربه درمان غلظت خون همسرم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سالها پیش همسرم آزمایش کرونا داد فهمیدیم غلظت خون داره

منم مدتی بود که زیاد مطالعه می کردم مخصوصا راجب سلامتی بهش گفتم به اصرار من رفت حجامت و ترسوندمش گفتم باعث بیماری میشه سکته و .. حسابی ترسوندمش که بره 😉 چون کمی اهل دودم بود (قبلا قلیون الان کمی سیگار) خب دیگه بدتر تاثیرداره خونش غلیظ بشه

مجردیش فقط یکبار رفته بود ولی بعد ازدواج چندباری رفته بازم میره نره هم من میگم که بره چون میترسم و برای سلامتیش خوبه

برای پاکسازی کبد هم خوبه

راجب فوایدش خودتون سرچ کنید البته واسه بعضیا مضره موارد منع مصرف رو هم بخونید

خودمم گاهی به سرم میزد دوست داشتم برم ولی فعلا نرفتم

آخرین ویرایش:

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی دوست خوبم صبحت بخیر دوست عزیزم آفرین به شما که با راهکار خوبتون شوهرتون را خوب کردید ولی به نظر من حتما شوهرتون ببر دکتر متخصص تا با معاینه شوهرتون بگه چیکار کنی

راز

کاربر جدید
عزیزم بهتره ازمایش بده و در صورت نیاز قرص آاس آ بخوره

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
سالها پیش همسرم آزمایش کرونا داد فهمیدیم غلظت خون داره

منم مدتی بود که زیاد مطالعه می کردم مخصوصا راجب سلامتی بهش گفتم به اصرار من رفت حجامت و ترسوندمش گفتم باعث بیماری میشه سکته و .. حسابی ترسوندمش که بره 😉 چون کمی اهل دودم بود (قبلا قلیون الان کمی سیگار) خب دیگه بدتر تاثیرداره خونش غلیظ بشه

مجردیش فقط یکبار رفته بود ولی بعد ازدواج چندباری رفته بازم میره نره هم من میگم که بره چون میترسم و برای سلامتیش خوبه

برای پاکسازی کبد هم خوبه

راجب فوایدش خودتون سرچ کنید البته واسه بعضیا مضره موارد منع مصرف رو هم بخونید

خودمم گاهی به سرم میزد دوست داشتم برم ولی فعلا نرفتم
پدر بزرگم دکتر بهش قرص داد

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی دوست خوبم صبحت بخیر دوست عزیزم آفرین به شما که با راهکار خوبتون شوهرتون را خوب کردید ولی به نظر من حتما شوهرتون ببر دکتر متخصص تا با معاینه شوهرتون بگه چیکار کنی
سلام عزیزم غلظت خون یکم داشت ولی خب حجامت برای سلامتی خوبه پیش دکتر انجام میده خونشو دیده بود گفته بود غلظت خون داری

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
حجامت از قرص که بهتره ، غلظت خون یکم داشت ولی خب حجامت برای سلامتی خوبه پیش دکتر انجام میده خونشو دیده بوده گفته بوده غلظت خون داری
آره فک کنم بهتر باشه
اخه این مسئلرو بابا بزرگم داشت دیگه فقط همین به ذهنم رسید

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آره فک کنم بهتر باشه
اخه این مسئلرو بابا بزرگم داشت دیگه فقط همین به ذهنم رسید
حجامت هم البته برای بعضیا خوب نیست ، قرص رو میدونم برای رقیق کردن خون هست آس اس آ یا همون آسپرین

بالا