تجربه ام راجب پر شدن اندام و چربی سوزی شکم و پهلو

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کنترل کردن استرس خیلی موثره که اندامتون پر بشه بعضیا میگن از استرس چاق میشیم که خب پرخوری عصبی می گیرن چاق میشن کم پیش میاد قطعا رعایت کنید چاق نمیشید باید غذا زیاد نخورید و ورزش کنید برای زیبایی اندام و سلامتی

من خودم اکثرا اشتهام زیاده و سریع سیر نمیشم ولی رعایت می کنم اگه سختتونه قرص کاهش اشتها بخورید با تجویز پزشک یا یه داروی گیاهی

🌷🌷🌷

کم کردن حجم غذا خیلی مهمه اکثرا ناهار نخورید و اکثرا غذا کم بخورید برنج و ماکارونی نصف بشقاب ، نون لواش و ساندویچ یکی ،نون سنگگ و بربری یک سوم ، پیتزا یکی متوسط ، نون تست ۳ تا ، گشنه شدین سعی کنید تحمل کنید با میوه و .. شکمتون رو پر کنید ،هله هوله و شیرینجات کمتر مصرف کنید

ورزش نشسته خیلی راحته برای چربی سوزی شکم این ورزش آسون رو انجام بدید رو مبل بشینید و دستاتونو با کمی فاصله از پاهاتون روی مبل بذارید بعد سرتونو خم کنید مقابل زانو و بعد صاف بشید همینو مدام تکرار کنیدهرروز نیم ساعت انجام بدید اینجوری شکم منقبض و کوچیک میشه

🌷🌷🌷

اینکه میگن پریود نشی شکم باد می کنه آره ممکنه آب حبس بشه من از استرس شده چندماه نشم شایدم بادکنه نمیدونم شاید تاثیر داشته ولی خب پرتر شده بودم و اون دوره
شکمم با کم کردن غذا و ورزش آب شده خیلی بهتر شده باز دارم ادامه میدم

وقتی شکم و پهلوتون کامل آب شد باز غذاتون کم باشه و ورزش کنید که بزرگ نشه

بالا