تجربه ام راجب قرینه کردن فیبروز ابرو و تاتو خط چشم با آبلیمو طبیعی و سرکه سیب

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
امسال فیبروز ابرو انجام دادم و تاتو خط چشم و بن مژه

قرینه نبود ابروم دنباله اش بلندتر بود و هشتشم بالابود خیلی هشتی بود مخصوصا یکیش من هلالی دوست دارم

خط چشمم هم یکیش دنباله اش بلندتر بود و یکیش دنباله اش از بالا و پایین ضخیم تر

بن مژه پایین هم زدم یکیش یه ذره کمرنگ تره اونو که دیگه نمیشه کاریش کرد مهم نیس تابلو نیست

منم خب درد داشتم چشم و ابرومو جمع می کردم سخته قرینه دربیاری نمیشد

نرفتم آرایشگاه برام پاک کنه چون نمی خواستم کامل پاک بشه گفتم شاید کمتر یا بیشتر پاک کنه برام اونجوری که می خوام نشه

سرچ کردم سایت ها و نی نی سایت دیدم یکی گفته که با ترکیب سرکه سیب و آبلیموی طبیعی نیم ساعته پاک کرده با گوش پاک کن و بعدش هم ترمیم کننده زده چندماه بعد رفته گفت زیادی سابیدم زخم شد ولی بعد چندماه کاملا جاش رفت دیدم بقیه هم گفتن خوبه بعضیا گفتن خوب نیست که یکی گفت حتما آرایشگره ، ممکنه آرایشگر باشه

من اینکارو کردم سرکه سیب کارخونه ای رو با آبلیموی طبیعی ترکیب کردم با خلال دندون میزدم بهش آب اضافه اش رو می گرفتم می سابیدم باز میزدم به آبلیمو وسرکه آب اضافه اش رو می گرفتم می سابیدم وقتی احساس سوزش داشتم می رفتم صورتمو می شستم خشک می کردم دوباره انجام می دادم

یه ربع تا وقتی که پاک بشه یا خون بیاد ، خونش سریع بند میاد ، ممکنه خون نیاد و پاک نشه ولی بعدا زخم میشه با زخم ها می ریزه اگه می دیدم پاک نشده یا کامل پاک نشده یه مدت بعد خوب شدن دوباره پاک می کردم

باید دوسه لایه پوست رو برداری که رنگ دیده بشه بعد که با سرکه و آبلیمو می سابی رنگو از بین می بره

یه ذره یه ذره هر بار یه جا رو پاک می کردم چون زخم میشد و چندماه طول می کشه جاش بره یکم خوب میشد قسمت بعدی رو پاک می کردم ، ترمیم کننده هم نزدم یه وقت می خواستم نرم بشه کمی پماد چشمی آ می زدم

چشمم هم خیلی زودتر خوب شد به نسبت ابروم ، بالای دنباله ی خط چشمم خون اومد بعدش دیگه نیومد هر چقدر سابیدم ، پایین دنباله ی خط چشمم هم خون نیومد

فقط دفعه ی اول دنباله ی ابروم رو نیم ساعت محکم با گوش پاک کن سابیدم پوستم خیلی بیشتر آسیب دید و کبودی سبز داشت و بدجور زخم شد که دیرتر خوب شد ولی خب بعد چندماه کاملا خوب شد

دوش هم می گرفتم زود مشکلی نبود

اگه می خواستم مشخصه نشه پد رو نم دار می کردم پنکک می زدم ، کرم پودر نمی پوشونه و سعی می کردم موهامو بیارم رو اون قسمت تا مشخص نشه

واسه کامل پاک شدن شنیدم یکی نی نی سایت گفت خواهرم ۶ ماه هرشب وازلین زد تاتوش پاک شد من چندسال پیش فیبروز زدم کم زده بود و رنگ قهوه ای متوسط یه مدت طولانی برای نرم و پر شدن وازلین زدم که خوب بود واسه کمرنگ شدن فیبروز تاثیرداشت زود پاک شد بعدها یه هاله ی خیلی کمرنگی مونده بود فقط ، دیگه الان برای تقویت بخوام کنم وازلین نمی زنم روغن گیاهی می زنم چون وازلین خیلی چرب هست پوست رو چرب می کنه رنگ پاک میشه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا