تجربه ام راجب فیبروز ابرو ، تاتوخط چشم و بن مژه پایین

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چون حس می کردم چهره ام کمی بی روحه و ابروهام زیاد پر نیست چشمام هم درشت نیست متوسطه ، مژه و ابرومم زیاد مشکی نیس انجام دادم راضی ام ولی خب درد سر زیاد داره دیگه گفتم یه بار انجام بدم چهره ام بهتر بشه ولی اگه اینطور نباشی واجب نیست به نظرم

اگه ابروتون هم خیلی کمه و تقویتم جواب نمیده اصلا طبیعی نمیشه کاشت بهتره یا نهایت سایه ابرو باز بهتره از فیبروز چون خطها تابلو مشخص میشه

فیبروز ابرو کمی پهن رنگ قهوه ای سوخته
روی ابروی خودم زدم یکم بالاش اضافه تر هست که وقتی ابروهامو شونه می کنم بین موهای ابروم هست

و تاج و هشت ابروم کم پشت تره که اون قسمت هم زده که خب نمیشد نزنه ، من از نمونه کارهاش نشون دادم که چه شکلی میخوام

خط چشم بالا ، نازک و دنباله دار با دنباله ی کوتاه‌ انجام دادم چون دائم هست خیلی توچشم نباشه مخصوصا واسه ختم و عیادت بیمار

خط چشم پایین هم می خواستم انجام بدم که گفت انجام نمیدیم بن مژه انجام میدیم منم بن مژه پایین انجام دادم

تازگی پرسیدم گفت انجام میدیم ، خط چشم پایین هم دوست دارم انجام بدم

تاتو رژلب رنگ کالباسی هم دوست دارم چون رنگ لبم خیلی خوب نیست و خط لب بالام ضخیم و سفید هست دوست دارم رنگی بشه

به عکسا و کلیپ هاشون توجهی نکنید اونارو قبل شستن تو نور زیاد گرفتن وقتی میشوری کمرنگ میشه واسه ابرو که خوبه کمرنگ بشه بعد مدتی هم کمرنگ تر میشه چون روی پوست رنگ گرفته و رنگش پاک میشه

بعد ۳ روز که میشورید ابرو و خط چشم و بن مژه هم ضخامتش کمتر میشه و چون حموم می رید کمرنگ میشه بعد کم کم دوباره مشکی میشه ولی چون زیر پوست هست زیاد مشکی نمیشه

البته چون دائم هست خوبه زیاد مشکی نباشه مخصوصا واسه ختم و عیادت بیمار

دوست داشتم یه بار انجام بدم کارش خوب باشه رنگش و البته به بدن خودتم مونده و شرایط میدونستم زود رنگ می گیره

قبلا فیبروز ابرو رنگ قهوه ای متوسط انجام دادم کم زده بودم بعد مدت طولانی وازلین زدم اونم به مقدار برای نرم و پر شدن که پاک شد یه هاله ی خیلی کمرنگ مونده بود با این حال ،
بعدا دیدم یکی نی نی سایت گفت خواهرم ۶ ماه هرشب زد تاتوی ابروش پاک شد چون خیلی چربه

دیگه تاتو نمی کنم فقط تقویت می کنم با روغن گیاهی

فیبروز ابرو ، خط چشم و بن مژه ام هم چندماه گذشته مثله روزهای اوله

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
راجب درد خط چشم که پرسیدم بهم گفت مثله قلقلک می مونه بعضیا درد ندارن که اولش اینطور بود بعدش کلی درد داشت عمقی زد گفت من چندلایه میزنم بعد چندسال همینو داری

پنبه رو خیلی محکم می کشید گفت واسه اینکه رنگو پاک کنم ببینم بکشم خون نمیاد ولی خب مگه میشه نیاد خودم حس کردم و آخر دیدم کمی هست

بن مژه پایین هم که خیلی درد داشت و نگرانی گفت چشمتو باز کن چشممو کشید بزنه مثله مداد کشیدن تو چشم که من ترسیدم گفتم سرمو بالاتر می گیرم چشممو بکش بزن به نظرم نزنید بهتره

خیلی درد داشت ۴۵ دقیقه قبل پماد زایلاپی زد شنیدم پماد عقرب قوی هست خوبه اگه آرایشگرتون نداره می تونید خودتون بخرید بدید بزنه

بی حسی یخی بین کار هم میزنن که آرایشگر من نزد گفت رنگ رو پاک میکنه درست میگه شنیدم زیادم بی حسی زیادم استفاده کنی باعث پاک شدن تاتو هست

برای تاتوی لب هم نی نی سایت خوندم که بعضیا قبلش میرن دندونپزشکی لبشونو آمپول میزنه بی حس بشه

واسه ورمشم گفت کمپرس سرد بذار که تاثیر نداشت و سخت بود کمی گذاشتم برداشتم
روز دوم که از خواب پا شدم خیلی ورم داشتم چهره ام خیلی فرق کرده بود

آرایشگرم گفت روز دوم یه وقت پاشدی نترسی

شانس آوردم تو اون روزها جایی دعوت نشدم یا اتفاقی نیفتاد ، روز دوم شانسم مهمون اومد که اونم روم نشد درو باز کنم

جدا هم بری خوبه اول واسه ابرو بری بعد خط چشم من با هم رفتم سخت بود ولی خب یه جا تموم شد

گفت تا یه هفته روزی دوبار پماد چشمی آ بزن اونم کم فکرکنم گفت تا ۳ روز روزی دوبار بعد یکبار ، گفت دستتو یکم چرب کن بزن زیاد نزن

یک ساعت و نیم طول کشید ۲۰ روز بعدم رفتم ترمیم نیم ساعت طول کشید

قرینه نشد که خب البته درد داشتم جمع می کردم سخته بخوای قرینه در بیاری با این حال ، خودم قرینه اش کردم

خنثی کننده هم پرسیدم که به رنگ می زنید گفت لازم نیس

بیرون دیدم واسه خیلیا آبی یا سورمه ای بوده و بعضیا ضخیم و دنباله ی بلند یکی هم حتی بن مژه پایینش سورمه ای بود خیلی بده

من پریود نبودم میگن خوب نیس ال دی هم میگن که من مصرف می کردم فکرکنم اونروز یا قبلش یکی خوردم قطع کردم

بعد یه مدت ، قبل از پاک کردن قسمتی از تاتو ، بالا و پایین و روی دنباله اش چندباری میلیا در اومده بود که زود با موچین یا فشار دوتا ناخونم ترکوندمش از بین رفت و دیگه درنیومد

هرجایی نرید منم توکل برخدا رفتم یه سالن کارهاشم اینستا دیدم از شانس خوب بود

از کسی که رفته بعد مدت ها خوبه خوشتون میاد بپرسید کجا رفته همونجا برید

سالن زیبایی لیلیا خانوم با مدیریت خانوم کجوری استان تهران شهرک قیامدشت انجام دادم گوگل سرچ کنید میاره ، حالا از این بهترهاشم قطعا هست خودتون خوب تحقیق کنید بعد برید

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا