تا حالا از این حرکات چیپ نزده بودم 😂

گری

⭐کاربر فعال⭐
برای اولین بار تو زندگیم یه نفر رو از همه جا بلاک کردم ...
باورم نمیشه تا دیروز از این آدم خوشم میومد ...
باورم نمیشه جواب این آدم در ازای عذر خواهی من ،بلاک بود !باز اتفاقی فهمیدم بلاکم کرده ،اصلا تو فکرشم نبودم چون پیاممو پاک کرده بودم برای خودم ...
امروز صبح دنبال یه نفر دیگه میگشتم که دیدم اسمش نیست و دیدم بلهههه
منم از شوک در اومدم ،استراحت کردم و بخشی از درسامو خوندم و رسما بلاکش کردم از همه جا ...حتی اون کاربریشو که نمیدونم میدونه میدونم یا نه !و با هم تو یه گروهیم 😂و میفهمه در هر صورت ...

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
حیف از احساساتی که خرج شد و وقتایی که تلف شد ...
حیف واقعا ...
با اینکه میدونم یکی هست این وسط که علاقه داره بهم ولی حتی به اونم نمیتونم اعتماد کنم ،مگه همین فرد کم مثل این بود ،همشون یکین ،دلم برای این فرد جدید میسوزه که نمیتونم بپذیرمش فعلا ...
وقتی شنید گفتم که از پسرا متنفرم با سرعت هر چه تمام تر از کنارم رد شد و نمیرفتم کنار پرت میشدم با سرعتی که داشت 🫤

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برای اولین بار تو زندگیم یه نفر رو از همه جا بلاک کردم ...
باورم نمیشه تا دیروز از این آدم خوشم میومد ...
باورم نمیشه جواب این آدم در ازای عذر خواهی من ،بلاک بود !باز اتفاقی فهمیدم بلاکم کرده ،اصلا تو فکرشم نبودم چون پیاممو پاک کرده بودم برای خودم ...
امروز صبح دنبال یه نفر دیگه میگشتم که دیدم اسمش نیست و دیدم بلهههه
منم از شوک در اومدم ،استراحت کردم و بخشی از درسامو خوندم و رسما بلاکش کردم از همه جا ...حتی اون کاربریشو که نمیدونم میدونه میدونم یا نه !و با هم تو یه گروهیم 😂و میفهمه در هر صورت ...
کار خیلی خیلی خوبی کردی 😘😘

استارتر
استارتر
گری

گری

⭐کاربر فعال⭐
چرا بلاک کردی
چون دلم نمیخواد هیچوقت ببینمش و بخش فکر کنم ...هر چند به مدد دانشگاه میبینمش اکثر روزا ...
یعنی من دیگه نمیخوام ببینمش ...
خودشم مودیه ،یه سری میاد تو مسیرایی که هستم رد میشه ،یه سری قرار میکنه 🫤
حتی اینستاشو هم بلاک کردم

God.

⭐کاربر برتر⭐
افرین خوب کاری کردی عزیزم❤😘

بالا