بسته شد

Guest
6d63e850d10f1883ee978c2c85308b95.jpg

هایدی

Guest
@جوجه رنگی جووون یه سوال حیاتی دارمممم?گل برگ بیدی رو چند وقت یکبار باید آب بدیم و سوال دوم اینکه اون گل ساق عروس که گفتی جاش تنگه الان جاش رو عوض کردم آب بدم؟جمعه بهش آب داده بودم!

هایدی

Guest
دومی به نظرت چجوریه؟یعنی خراب شده؟خیلی وقت پیش بخاطر آفتاب و آب زیاد پایینش شروع کرد قهوه ای شدن .بعد یه مدت آب کم کم با سرنگ میدادم بهش بهتر شد و رشد کرد بالاش سفید شد ولی الان از بس انگولک کردم و ازش تکثیر کردم حس میکنم چروک شدن و سفت نیست شایدم آب زیاد دادم ?

هایدی

Guest
IMG_۲۰۲۰۱۱۲۳_۱۷۴۴۵۱.jpg
جوجه جان رو این آب بپاشم خراب میشه؟بعد اینم باید هفته ای یکبار بهش آب بدم؟

استارتر
استارتر

صنم

Guest
@جوجه رنگی جووون یه سوال حیاتی دارمممم?گل برگ بیدی رو چند وقت یکبار باید آب بدیم و سوال دوم اینکه اون گل ساق عروس که گفتی جاش تنگه الان جاش رو عوض کردم آب بدم؟جمعه بهش آب داده بودم!
ببخشید عزیزم دکتر بودم الان رسیدم بیام همشو یکی یکی بگم??

استارتر
استارتر

صنم

Guest
برگ بیدی سبز رنگ یا بنفش یا قلب ارغوانی؟ کدوم نوع منظورته عزیزم

استارتر
استارتر

صنم

Guest
ساق عروس یا آشوریا یا اچوریا هس
مراقب باش که هرگز آب در روزت (محل باز شدن برگ ها ) نریزی، زیرا می تونه باعث پوسیدگی یا بیماری های قارچی شود که گیاه را میکشه
علاوه بر این، برگ های مرده را در حین رشد گیاه از کف آن جدا کن. این برگ های مرده برای آفات پناهگاهی امن فراهم می کنن، و اچوریا مستعد ابتلا به میلی باگ میشه
نوور خوورشید خیلیییی مهمه واسه رشدش خیلیییییی
اگه سطح خاکش خشک شده آب بده اصولا زمستون ها زیاد به گیاه آب نمیدن باعث پوسیدگی ریشه میشه

هایدی

Guest
ساق عروس یا آشوریا یا اچوریا هس
مراقب باش که هرگز آب در روزت (محل باز شدن برگ ها ) نریزی، زیرا می تونه باعث پوسیدگی یا بیماری های قارچی شود که گیاه را میکشه
علاوه بر این، برگ های مرده را در حین رشد گیاه از کف آن جدا کن. این برگ های مرده برای آفات پناهگاهی امن فراهم می کنن، و اچوریا مستعد ابتلا به میلی باگ میشه
نوور خوورشید خیلیییی مهمه واسه رشدش خیلیییییی
اگه سطح خاکش خشک شده آب بده اصولا زمستون ها زیاد به گیاه آب نمیدن باعث پوسیدگی ریشه میشه
بعد خاکش باید زهکش باشه؟وقتی خریدم خیلی خاکش سفت و حالت گِل مانند بود

بالا