تاپیک جامع آموزش زبان ترکی?

• شروع کننده موضوع خاموش
  • تاریخ شروع

Otaku

Guest
سلام به همگی این تاپیک آموزش زبان ترکی هست که من خیلی براش ذوق وشوق دارم وباهمکاری ومحبت دوست واستاد عزیزمون
@مهتا جون آموزش داده میشه قبلش چندتا نکته بگم که رعایت کردنش خیلی مهمه:

1)لطفا از استاد نخواهید که از آموزش فحش شروع کنه چون تاپیک جدیه لطفا به مسخره برگزار نکنید

2)ساعت مشخصی اعلام نکردیم برای آموزش احتمالا هرکس یه تایم آزاد داره هروقت خواستین بیاید وسوالاتتون بپرسید

3)لطفا توی تاپیک ازصحبت کردن وشوخی گپ وگفت بیهوده خودداری کنید چون صفحات زیاد میشه واصل مطلب گم میشه وازهدف تاپیک دور می‌شیم

4)اگه مسئله یا مشکلی داشتین سوالی بود ازاستاد بپرسید حتما جوابتون میده حتی مرور وپرسش هم می‌گذاریم تا فراموشمون نشه
فقط ۱??

آیلا

Guest
مهتا عزیزم اینجوری بی نظم میشه هرکس بپرسه وبره بنظرم توباید بزرگتر بنویسی یامن متفاوت تر درستشون کنم آخه بین سوالات گم میشن??
باش عزیزم نمیدونم اینجا سوالاتشونو بپرسن من تو یه تاپیک دیگه جواب بدم قفلش کنم ?

ملیحه

Guest
مهتا عزیزم اینجوری بی نظم میشه هرکس بپرسه وبره بنظرم توباید بزرگتر بنویسی یامن متفاوت تر درستشون کنم آخه بین سوالات گم میشن??

تو بنویس

بچا برای رفع اشکال از مهتا کمک بگیرن !

باز هر طور خودتون صلاح می‌دونید

استارتر
استارتر

خاموش

Guest
باش عزیزم نمیدونم اینجا سوالاتشونو بپرسن من تو یه تاپیک دیگه جواب بدم قفلش کنم ?
نه اونطور تاپیک هم بهم میخوره راستی اگه خسته میشی از یه نفر دیگه هم درصورت تمایل کمک بگیر ولی فقط مثلا شما دونفر همه بخوان آموزش بدن کهههه?‍♀️???
تو بنویس

بچا برای رفع اشکال از مهتا کمک بگیرن !

باز هر طور خودتون صلاح می‌دونید
فکر خوبیه فقط باید بنویسم گمشون میکنم
بعدازاتمام هرجلسه مرتب میکنم?‍♀️?

آیلا

Guest
الان کلی کلمه گفتم اینارو تا چن روز یاد بگیرین هنر کردین و این که هر کی دوست داشت ویس بفرسته ببینم تلفظشم درست میگه یا نه

بالا