تاحالا شده بین عقل و دلتون بمونید؟؟؟

• شروع کننده موضوع Lady_Dracula
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Lady_Dracula

Guest
اره من چندین بار بین دل و عقلم موندم و هر بار حرف دلم رو گوش دادم.نگاه کن عزیزم اگه حرف دله ادم عاقلانخ باشه که بهش گوش کنی بهترینها برات پیش می یاد ولی اگه حرف دلت عاقلانه نباشه و بهش گوش بدی بعد از سالها هم تو حسرت حرف عقلت می مونی هم از اینکه به حرف دلت گوش دادی متنفر و کینه ای میشی
کاش می‌تونستم دلمو قانع کنم

ارام

Guest
کاش می‌تونستم دلمو قانع کنم
نگاه کن عزیزم رک بهت بگم اگه بحثت عشق و عاشقیه اگه واقعا حرف دلت منطقی و عاقلانه نیست اگه الان به حرف دلت گوش کنی بعد از چند سال از اونی که عاشقش هستی هم دلزده میشی و تازه حسرت عمر از دست رفته ات رو هم می خوری . اینجوری نه عشق رو تجربه کردی نه از عمری که گذسته لذت بردی. پس اگه حرف دلت عاقلانه هست بهش گوش بده درعیر اینصورت حرف عقلت رو گوش بده مخصوصا اگه هنوز ازدواج نکردی

استارتر
استارتر

Lady_Dracula

Guest
نگاه کن عزیزم رک بهت بگم اگه بحثت عشق و عاشقیه اگه واقعا حرف دلت منطقی و عاقلانه نیست اگه الان به حرف دلت گوش کنی بعد از چند سال از اونی که عاشقش هستی هم دلزده میشی و تازه حسرت عمر از دست رفته ات رو هم می خوری . اینجوری نه عشق رو تجربه کردی نه از عمری که گذسته لذت بردی. پس اگه حرف دلت عاقلانه هست بهش گوش بده درعیر اینصورت حرف عقلت رو گوش بده مخصوصا اگه هنوز ازدواج نکردی
ممنون بابت راهنماییت ?♥️

دخترمرداد

Guest
آره شده خیلی وقت پیش
یاد گرفتم دیگه اسیر احساسات و قلبم نشم
همون که تصمیم عقلانی بگیریم بهتره

بالا