ب نظرتون کروناس؟

• شروع کننده موضوع مامان اروین
  • تاریخ شروع

هایدی

Guest
هفته قبل ی شب تب داشتم. شب بعدش لرز بدون تب تک سرفه خفیف هم از اولش داشتم. امشب کامل کامل بویاییم قطع شده. یعنی سرکه رواوردم کامل جلوی بینیم اصن هیچییی نفهمیدم.... یعنی کروناس؟
شوهرم دوهفته پیش تمام این مراحل رو طی کرد ولی تست خون کروناش منفی شد
میگن کسی که بویایی چشاییش رو از دست میده صددرصد کرونا گرفته
نگران نباش آویشن دم کن بخور هرچیزی که مانع عفونت میشه بخور خوب میشی

هایدی

Guest
اصن تا حالا اینجوری نشده بودم.... بویایم کامل تعطیل شده ها....
ب نظرتون لازمه برم دکتر؟ یا ب قرنطینه اکتفا کنم؟!
نمیدونین تا چند روز خطرناکه؟
بری آزمایش بدی هم کار خاصی نمیکنن الکی نرو دایی من از یک تومن بیشتر هزینه کرد آخرش چرک خشک کن دادن بهش ?

mersana1400

Guest
میگن کسی که بویایی چشاییش رو از دست میده صددرصد کرونا گرفته
نگران نباش آویشن دم کن بخور هرچیزی که مانع عفونت میشه بخور خوب میشی
خب اخه من قبلنا و حتی الانا هر وقت سرما میخورم چشایی بویایی ندارم اون زمانا که کرونا نبوده پس چی بوده بعضیا مدلشونه

صنم

Guest
خب اخه من قبلنا و حتی الانا هر وقت سرما میخورم چشایی بویایی ندارم اون زمانا که کرونا نبوده پس چی بوده بعضیا مدلشونه
عزیزم کلا بیماری و ویروس هایی که گلو و سینه و ریه رو درگیر میکنن مثل کرونا و سرماخوردگی و آنفولانزا میتونن تاثیر بزارن رو چشایی و بویایی ولی الان میگن اونایی که بویایی از دست دادن به احتمال خیلی زیاد کرونا هست چون ویروس قالب در محیط ویروس کووید هست

mersana1400

Guest
عزیزم کلا بیماری و ویروس هایی که گلو و سینه و ریه رو درگیر میکنن مثل کرونا و سرماخوردگی و آنفولانزا میتونن تاثیر بزارن رو چشایی و بویایی ولی الان میگن اونایی که بویایی از دست دادن به احتمال خیلی زیاد کرونا هست چون ویروس قالب در محیط ویروس کووید هست
اره دیگه

دخترمرداد

Guest
من که از دیشب حالا تهوع دارم وبالا میارم پاهامم خیلی تیر می کشه نمیدونم برم دکتر یانه میترسم بگن کرونا داری

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
علائم آنفولانزا و کرونا شبیه به هم هست، سرفه و تب و لرز و بدن درد و کوفتگی و خستگی هم تو آنفولانزا اینطوریه هم تو کرونا

تست خون برای همه منفی در میاد، بره اسکن ریه بده، ببینه ریه اش درگیر است یا نه
دکتر باید بگه یا ن؟
ادم نمیدونه باید چیکار کنه

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
نه عزیزم کلا تست ها خطا میده به اونا اکتفا نکنید چون عزیزم من خودم تو این کارم میدونم هاا خدایی نکرده کرونا هم باشه درمان سریع تر شروع کنید
شما پرستاری؟ میگم چیکار کنم؟برم دکتر نرم؟ حال عمومی م بد نیس فقط نگرانم ریه م درگیر شه و متوجه نشم

بالا