ب نظرتون کروناس؟

• شروع کننده موضوع مامان اروین
  • تاریخ شروع

مامان اروین

Guest
هفته قبل ی شب تب داشتم. شب بعدش لرز بدون تب تک سرفه خفیف هم از اولش داشتم. امشب کامل کامل بویاییم قطع شده. یعنی سرکه رواوردم کامل جلوی بینیم اصن هیچییی نفهمیدم.... یعنی کروناس؟
شوهرم دوهفته پیش تمام این مراحل رو طی کرد ولی تست خون کروناش منفی شد

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
ان شاالله همیشه سلامت باشین ولی عزیزم تست خون کلا خطا هست اکتفا نکنید به اون اگه حس بویایی نداری اره کروناس به احتمال زیاد
اصن تا حالا اینجوری نشده بودم.... بویایم کامل تعطیل شده ها....
ب نظرتون لازمه برم دکتر؟ یا ب قرنطینه اکتفا کنم؟!
نمیدونین تا چند روز خطرناکه؟

صنم

Guest
اصن تا حالا اینجوری نشده بودم.... بویایم کامل تعطیل شده ها....
ب نظرتون لازمه برم دکتر؟ یا ب قرنطینه اکتفا کنم؟!
نمیدونین تا چند روز خطرناکه؟
چند روزه عزیزم؟ دوره نقاحت ۱۴ روزه ولی دوره انتقال ۲۸ روز هست یعنی باید ۲۸ روز خودتونو قرنطینه کنید تا ب دیگران انتقال ندین با رعایت پروتکل کامل به یه دکترم برو شاید یه سرماخوردگی ساده هست

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
چند روزه عزیزم؟ دوره نقاحت ۱۴ روزه ولی دوره انتقال ۲۸ روز هست یعنی باید ۲۸ روز خودتونو قرنطینه کنید تا ب دیگران انتقال ندین با رعایت پروتکل کامل به یه دکترم برو شاید یه سرماخوردگی ساده هست
از 4 شنبه هفته قبل شروع شد.... خدا کنه ختم ب خیر شه?? وای پسرم تگیره.... تبش خیلی بد بود

مژده

Guest
خیلیا کرونا نداشتن از ترس کرونا رفتن تست دادن و همونجا توی محیط آلوده کرونایی شدن :( خیلیا کرونا داشتن و جدیش نگرفتن و متاسفانه حالشون وخیم شد و...
واقعا آدم نمیدونه چکار کنه

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
خیلیا کرونا نداشتن از ترس کرونا رفتن تست دادن و همونجا توی محیط آلوده کرونایی شدن :( خیلیا کرونا داشتن و جدیش نگرفتن و متاسفانه حالشون وخیم شد و...
واقعا آدم نمیدونه چکار کنه
تا چند روز خطرناکه؟ یعنی ممکنه کار ب جای باریک بکشه?. نمیدونین؟
من اصن تو فکرش نبودم. ی شب تب و ی شب هم لرز داشتم.... یهو الان دیدم بوی سرکه رو نمیفهمم?

مژده

Guest
تا چند روز خطرناکه؟ یعنی ممکنه کار ب جای باریک بکشه?. نمیدونین؟
من اصن تو فکرش نبودم. ی شب تب و ی شب هم لرز داشتم.... یهو الان دیدم بوی سرکه رو نمیفهمم?
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم ان شاالله که کرونا نباشه و اگرم کرونا باشه بدتر از این نشه. شاید سرماخوردگی باشه.
اگر یه جای خیلی مطمئن میشناسی که بتونی بدون آلودگی تست کرونا بدی حتما برو تست بده

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم ان شاالله که کرونا نباشه و اگرم کرونا باشه بدتر از این نشه. شاید سرماخوردگی باشه.
اگر یه جای خیلی مطمئن میشناسی که بتونی بدون آلودگی تست کرونا بدی حتما برو تست بده
الان ک فک میکنم همسرم دقیقا همین مراحل رو گذروند... با همین روند??.

صنم

Guest
خوب اگر همسرت تست داده و کرونا نبوده و اینم همون مراحله پس ان شاالله کرونا نیست :love:
نه عزیزم کلا تست ها خطا میده به اونا اکتفا نکنید چون عزیزم من خودم تو این کارم میدونم هاا خدایی نکرده کرونا هم باشه درمان سریع تر شروع کنید

صنم

Guest
انواع دمنوش های خونگی( میگن اونایی که طبع گرم داره) و ویتامین به خصووص ویتامین c به صورت قرص جوشان و هم طبیعی از انواع میوه هاا قرقره آب و نمک کنارشم داروهای دکتر کمک زیادی میکنه

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
انواع دمنوش های خونگی( میگن اونایی که طبع گرم داره) و ویتامین به خصووص ویتامین c به صورت قرص جوشان و هم طبیعی از انواع میوه هاا قرقره آب و نمک کنارشم داروهای دکتر کمک زیادی میکنه
دارو نداره ک اخه?

بسته شد

Guest
هفته قبل ی شب تب داشتم. شب بعدش لرز بدون تب تک سرفه خفیف هم از اولش داشتم. امشب کامل کامل بویاییم قطع شده. یعنی سرکه رواوردم کامل جلوی بینیم اصن هیچییی نفهمیدم.... یعنی کروناس؟
اره کروناس
تستم نده
بویایی خفیف ترین حالتشه خوده دکترا گفتن بخاطر این علایم نیاید بیخود تست بدید بمونید توخونه خوب میشید

بسته شد

Guest
چیزایی که جوجه زنگی گفتو به علاوه ی بخوره جوش شیرین انجام بده
منم کر بو شده بودم ۵روزه خوب شدم
اب نمکه رقیقم داخله بینیت بریزکه پاکسازی بشه کامل

mersana1400

Guest
دارو نداره ک اخه?
من خودم همیشه از قبلنا هر وقت سرماخوردگی میگرفتم بویایی و چشایی نداشتم تا چند روزی اون موقع ها که کرونا نبود الانم همینطورم ...
چند وقت پیش شوهرم اینطوری شد ترسید گفتم نترس منم همیشه همینطوری میشم خب خداروشکر کرونا نبود

بالا