بیایین تعریف کنم روحساب اینکه میگن مادری یعنی شب بیداری چه بلایی سرم اومد😭

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ازشب ده به بعدکه مادرم ومادرشوهرم رفتن از پیشم بچم شبا تاخودصبح گریه میکرد.من هی شیرمیدادم ساکت میشد.یا فک میکردم سیرنشده شیرخشک میدادم ولی باز میزاشتم زمین گریه میکرد.یابغل میکردم آروم میشدچندلحظه واطرافیان میگفتن حتما بغلی شده.توگهواره میزاشتم گریه میکردفک میکردم ازگهواره خوشش نمیاد.شبا از ساعت ۱۱گریه میکردتا۴صبح.یا گاهی ۲گریه میکردتاسفیده صبح یه شبم تاخود۸صبح گریه میکردکه آبجوش ونبات دادم خوابید.حین تعویض هم ساکت بود ولی بعدش گریه میکرد.دیگه چندشب بود خیلی گریع هاش زیادشده بود دیگه بردمش دکتر گفت دلدرد داشته.ناگفته نماند ۲هفته بعدزایمان هم برده بودمش دکترولی خودش تشخیص نداده بود ازماهم راجع به گریه چیزی نپرسید.

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ازشب ده به بعدکه مادرم ومادرشوهرم رفتن از پیشم بچم شبا تاخودصبح گریه میکرد.من هی شیرمیدادم ساکت میشد.یا فک میکردم سیرنشده شیرخشک میدادم ولی باز میزاشتم زمین گریه میکرد.یابغل میکردم آروم میشدچندلحظه واطرافیان میگفتن حتما بغلی شده.توگهواره میزاشتم گریه میکردفک میکردم ازگهواره خوشش نمیاد.شبا از ساعت ۱۱گریه میکردتا۴صبح.یا گاهی ۲گریه میکردتاسفیده صبح یه شبم تاخود۸صبح گریه میکردکه آبجوش ونبات دادم خوابید.حین تعویض هم ساکت بود ولی بعدش گریه میکرد.دیگه چندشب بود خیلی گریع هاش زیادشده بود دیگه بردمش دکتر گفت دلدرد داشته.ناگفته نماند ۲هفته بعدزایمان هم برده بودمش دکترولی خودش تشخیص نداده بود ازماهم راجع به گریه چیزی نپرسید.
احتمالاکولیکه

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بله کولیک بود.ناراحتم ازاینکه چون بی تجربه بودم بچم یکماه درد کشید منم بی خوابی کشیدن شب تاخود صبح وبه اعصابم فشارآورد که باعث افسردگی پس از زایمان شد😓

مامان دلسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کولیک معمولا تا چهار ماه داره دختر من داشت نه گهواره نه رو پا اروم نمیشد فقط بغلش میکردم اروم میشد من بعضی شبا تا ۶ صبح بغلم بود

مامان دلسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه اپیکشن خواب سفید گوگل پلی دانلود صدای جارو برقی وسشوار از این چیزاس معمولا بچه کولیک با صدا اینا اروم میشه

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تازه اولشه
بزار بزرگتر بشه دیوونه میشی...
هنوز خوبه مادرو مادرشوهرت میان
من هیچکسی رو نداشتم

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دخترای منم هر دو کولیک داشتن وقتی چشم وا میکردن گریه هاشون بی وقفه شروع میشد تا خواب بعدی 🥴 تو خوابم همش زور میزدن وصورتشون قرمز میشد دکتر گفت بچه هایی که کولیک دارن تا ۴ ماهگی گریه هاشون ادامه داره و این داروهاهم تاثیر چندانی نداره روشون ولی در عوض خوب وزن میگیرن نسبت به بقیه بچه ها
عزیزم خودتو سرزنش نکن می فهمیدی هم کار چندانی از دستت بر نمیومد من که هر چی دارو میدادم به خوردشون فایده نداشت تا بزرگتر شدن آروم شدن کم کم
درکت میکنم میدونم نگرانی و با گریه هاش خودت هم عذاب میکشی همه ی مادرا مثل شمان
شربت کولیک رو مرتب بده کمی آرومش میکنه ولی باید صبر کنی تا بزرگتر بشه تا گریه هاش کامل برطرف شه
من انقدر اذیت شدم تو نوزادی بچه هام ازنگهداری بچه ی نوزاد وحشت دارم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کاش زودتر اینجا یا نی نی سایت میگفتی و سرچ می کردی

کولیک شنیده بودم باعث میشه بچه همش گریه کنه

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دخترای منم هر دو کولیک داشتن وقتی چشم وا میکردن گریه هاشون بی وقفه شروع میشد تا خواب بعدی 🥴 تو خوابم همش زور میزدن وصورتشون قرمز میشد دکتر گفت بچه هایی که کولیک دارن تا ۴ ماهگی گریه هاشون ادامه داره و این داروهاهم تاثیر چندانی نداره روشون ولی در عوض خوب وزن میگیرن نسبت به بقیه بچه ها
عزیزم خودتو سرزنش نکن می فهمیدی هم کار چندانی از دستت بر نمیومد من که هر چی دارو میدادم به خوردشون فایده نداشت تا بزرگتر شدن آروم شدن کم کم
درکت میکنم میدونم نگرانی و با گریه هاش خودت هم عذاب میکشی همه ی مادرا مثل شمان
شربت کولیک رو مرتب بده کمی آرومش میکنه ولی باید صبر کنی تا بزرگتر بشه تا گریه هاش کامل برطرف شه
من انقدر اذیت شدم تو نوزادی بچه هام ازنگهداری بچه ی نوزاد وحشت دارم
سلام.نوزادی خیلی سخته. به نظرم بعد۶ماه یکم راحت تر میگذره

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
تازه اولشه
بزار بزرگتر بشه دیوونه میشی...
هنوز خوبه مادرو مادرشوهرت میان
من هیچکسی رو نداشتم
سلام عاطفه جون خیلی سخته بچه داری.نوزادی خیلی سخته.سختتتتت

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کولیکه معمولا از دو یا سه هفتگی شروع میشه تا ۴ ماه
اگه پسره هر چه زودتر ختنه کنید
من تازه بچه دارشده بودم نمیدونستم کولیک چیه.برای معاینه پس از زایمان هم ۴۸ساعت بعدزایمان هم بردیم دکتر چیزی نگفت.بهداشت چیزی نگفت.مادرمم چیزی نگفت

بالا