بیایید ببینید وضعیت مالی ما چطوره ؟شوهرم میگه خیلی خوبه خیلی ها همینم ندارن

یگانه تنها

کاربر جدید
خونمون پایین شهر کوچه پس کوچه پنجاه پول پیش قرض از داداش شوهرم سه تومن کرایه خونه دوتومن برادر شوهرم میگیره به اسم کرایه خونه پنج تومن ماهی دوماهی گوشت مرغ میخوریم سه تا بچه دارم دم عیدی لباس عید نخریدیم براشون چون نداشتیم حرفی بزنم شوهرم میگه خدارو شکر کن خیلی ها همینم ندارن.. همسایه مون کباب درست میکنه بچه کوچیکه جلز بلز میشه همش بو میکشه... وقتی بچه کوچیکه رو باردار بودم وضعمون خوب بود ولی بعد از این که همسرم ضمانت دوستش شد و اون کلی جنس گرفت و پول نداد همه چیز ما پای بدهی های دوست همسرم رفت خونه ماشین وسایل طلا همه چیز چون شوهرم زندان می‌رفت هنوز هم بدهکاره... شما بگین وضعیت مالی خوبی داریم ؟برام سوال شده شاید من زیاده خواهی میکنم 😔

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چقدر شوهرت ساده بود چرا باید ضامن دوستش میشد آخه چرا اجازه دادی حرفتو گوش نمی داد میگفتی چطور اعتمادمیکنی اصلا شاید دور ازجون فوت کرد یه اتفاقی افتاد مریض شد نتونست کار کنه اونوقت چی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه هات چندساله هستن اگه بزرگن بفرست سرکار خودتم بتونی بری کار کنی خوبه

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید

چقدر شوهرت ساده بود چرا باید ضامن دوستش میشد آخه چرا اجازه دادی حرفتو گوش نمی داد میگفتی چطور اعتمادمیکنی اصلا شاید دور ازجون فوت کرد یه اتفاقی افتاد مریض شد نتونست کار کنه اونوقت چی
دوست نون و نمکش بود چندین بار ضمانت کرد پول و داد ولی دفعه آخر چنان خرید عمده تپلی کرد خدا بدونه بعدم گم شد یک قطره آب شد رفت تو زمین

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
بچه هات چندساله هستن اگه بزرگن بفرست سرکار خودتم بتونی بری کار کنی خوبه
پسرم پونزده سالشه مدرسه میره اینجا جوریه که خیلی معتاد و مواد فروش داره میترسم بفرستم سر کار خودمم چندین ماهه افتادم زانوم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم کارام و انجام بدم چه برسه به اینکه کار کنم شوهرم هم اجازه نمیده..دوتا بچه های دیگه هم کوچیکن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسرم پونزده سالشه مدرسه میره اینجا جوریه که خیلی معتاد و مواد فروش داره میترسم بفرستم سر کار خودمم چندین ماهه افتادم زانوم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم کارام و انجام بدم چه برسه به اینکه کار کنم شوهرم هم اجازه نمیده..دوتا بچه های دیگه هم کوچیکن
امیدوارم یه معجزه ای بشه تو زندگیت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
زانوتو با روغن بنفشه ماساژ بده و تو حموم با آب گرم ماساژ بده بهتر میشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

دوست نون و نمکش بود چندین بار ضمانت کرد پول و داد ولی دفعه آخر چنان خرید عمده تپلی کرد خدا بدونه بعدم گم شد یک قطره آب شد رفت تو زمین
شاید خواسته اعتمادشو جلب کنه یه دفعه خرید زیادی کنه سرش کلاه بذاره ، شایدم بعدا عوض شده
یه درصد باید احتمال میداد به هیچکس اعتماد نکنی بهتره

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به نظر من کار ی که در خانه می‌توانی انجام بدی انجام بده مثلا شیرنی و کیک درست کن یا سبزی درست کن بفروش برای خودت در آمد داشته باش این طوری از خانه هم نمیری بیرون موفق باشی دوست عزیزم صبحت به خیر
1713583509183.png

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خودت برای بهتر شدن شرایط مالیتون نمیتونی کاری انجام بدی ؟ اگه هنری بلدی اینترنتی سفارش بگیر

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چند تا بچه داری

بهارک

کاربر جدید
دنیا یه روزی به نفعتع یه روزی به ضررت ما یه تایمی واقعا پول یه پفک خریدن هم نداشتیم لباسای مامانم رو خاله هام میخریدن براش و...
اما وام داشتیم سنگین بعد یکی دو سال وام ها تموم شدن و... خدا رو شکر زندگیمون جون گرفت خونه گرفتیم ماشین عوض کردیم و...توکل بر خدا
خداشاهده یه تایمی ۴ نفری تو پیکانبار بودیم الان یه جفت ماشین تو حیاطمونه امیدتو از خدا از دست نده

استارتر
استارتر
یگانه تنها

یگانه تنها

کاربر جدید
دنیا یه روزی به نفعتع یه روزی به ضررت ما یه تایمی واقعا پول یه پفک خریدن هم نداشتیم لباسای مامانم رو خاله هام میخریدن براش و...
اما وام داشتیم سنگین بعد یکی دو سال وام ها تموم شدن و... خدا رو شکر زندگیمون جون گرفت خونه گرفتیم ماشین عوض کردیم و...توکل بر خدا
خداشاهده یه تایمی ۴ نفری تو پیکانبار بودیم الان یه جفت ماشین تو حیاطمونه امیدتو از خدا از دست نده
خدارو هزاران مرتبه شکر عزیزم برای ماهم دعا کنید اگه کسی روزه استیجاری داشت بهم اطلاع بدید ممنون میشم 🙏

بالا