بیاین پیشنهاد اسم بدین برای بچه هام

لیموناد

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من اسم دخترم فرح میزارم ان شاءالله
پسر حسین و علی و ابراهیم
فعلا همینا برام قشنگن

با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه دوست خوبم اسم دخترت را وقتی فرح میزاری این اسمها بیشتر بهش میاد اسم دخترونه که با حرف ف شروع میشه و خیلی قشنگ است 1فاطیما 2فر خنده 3 فوزیه و این اسم پسر که با فرح بیاد این اسمها است 1 فرزین 2 فرهاد 3 فریبرز 4 فریدون این اسمها ی که نوشتم خیلی قشنگه و با معنی‌ است

گلپری_جون

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه که انقدر‌ امتحان دادم
گفتم کم مونده تموم بشه و از این دوران بیام بیرون خب دگ باید به فکر اسم بچه ها باشم
هنوز دقیق جنسیت مشخص نشده متاسفانه ولی شما چند نمونه اسم اصیل ایرانی بگین در نظر داشته باشم برای بچه هام😔🦆🤣📿
برلین🤣🤣

گلپری_جون

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه دوست خوبم اسم دخترت را وقتی فرح میزاری این اسمها بیشتر بهش میاد اسم دخترونه که با حرف ف شروع میشه و خیلی قشنگ است 1فاطیما 2فر خنده 3 فوزیه و این اسم پسر که با فرح بیاد این اسمها است 1 فرزین 2 فرهاد 3 فریبرز 4 فریدون این اسمها ی که نوشتم خیلی قشنگه و با معنی‌ است
معلومه تو جز منصوره ایما نیسی

هیماواری

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
برو گمشووووو😐😐
تو منصوره نیستی من میدونم /:

بالا