بیاین از پزهای خفن و شاخدار بگین

نازی

کاربر جدید
دوروبرتون کسایی هستند که دروغ یا همون پزهایی رو میگن که هیچ جوره نمیشه هضمش کرد نمیشه هم به روشون بیارین تا حد ممکن جلوی خندتونو میگیرین 😅بیایین تعریف کنیم دلمون وا شه

آیلا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پز فقط و فقط سایت بغلی !

همشون توکاخ میشینن هیچ پسری و نمی پسندن حقوق های نجومی دارن

یا اینکه اکثریت میگن ما آشپزی نمی کنیم 😐 لهنتی هر چه قدر هم پولدار باشی باز نمیشه که شبانه روز بیرون بخوری

یکیم بود میگفت که مجلس هاشون یک میلیون مهمون دعوت میکنن 😯

از مصرف گوشت هاشونم‌ که نگم براااات

عروس ترک ها

کاربر جدید
دوران مدرسه یه دوستی داشتیم چند روزی بود میگفت این ماه قبض گازمون زیاد میشه

چرا ؟ چون کولر گازی روشن میکنیم

کولرگازی 😊

گاز 😂

برق😣

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه دوستم بود نامزد کرده بود
این هررووووز با یه لحنی میگف درگیر کارای عروسیمم😑😑
لعنتی نمیدونم چیکارمیکرد
بعدش خودمون نامزدشدیم هرکاری کردیم درگیر شیم ولی درگیر نبودیم😂
توفامیلا دخترای همسنای خودم میگفتن تواولین نامزدکرده ای بودی که چسی نیومدی واسه کسی🚶‍♀️😁

آیلا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه دوستم بود نامزد کرده بود
این هررووووز با یه لحنی میگف درگیر کارای عروسیمم😑😑
لعنتی نمیدونم چیکارمیکرد
بعدش خودمون نامزدشدیم هرکاری کردیم درگیر شیم ولی درگیر نبودیم😂
توفامیلا دخترای همسنای خودم میگفتن تواولین نامزدکرده ای بودی که چسی نیومدی واسه کسی🚶‍♀️😁
تجربه ثابت کرده اونی که مدام میگه این کارو کردم اون کارو کردم درواقع تو ذهنش انجام داده 🥲

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
یکی از دوستام میگفت شوهرم، من نباشم آب نمیخوره ولی من بعد دو روز دیدم با رفیق هاش دم دکه فلافلی،فلافل دو نونه میخورد با نوشابه مشکی دهنشم پر بود عکسشو گرفتم فرستادم بهش گفتم شوهرت شاید بدون تو اب نخوره ولی فلافل دو نونه چرا

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یکی از دوستام میگفت شوهرم، من نباشم آب نمیخوره ولی من بعد دو روز دیدم با رفیق هاش دم دکه فلافلی،فلافل دو نونه میخورد با نوشابه مشکی دهنشم پر بود عکسشو گرفتم فرستادم بهش گفتم شوهرت شاید بدون تو اب نخوره ولی فلافل دو نونه چرا
اب نمیخوره نوشابه میخوره بجاش

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یکی از دوستام میگفت میخواد تو هتل اسپیناس عروسیشو بگیره رفتیم تو شهرستان عروسیش
موقع جهیزیه خریدنش میگفت متکاهام از پره قو درست شده که فقط تو ترکیه بار میاد اون قو و اونم نه پره همجاش فقط پره قسمت گلوش دویست میلیونم پولش بوده
بعد گفتن بیشتر وسایلاش نقرست
نمیدونم پدر شوهرش ویلا داره باید ماشین بگیری از حیاطش برسی به خونه 🤣😂😂😅خدایا چراااا اخه واقعا الان فکرشو میکنم میگم چرا؟
هنوزم اهله چوسین خانوادگی یه تیکه گوشت میخرن میگن نهههههه ما هر گوشتی نمیخورییییییم
سال ۹۷ که جهیزیه با صد میلیون جمع میشد این میگفت فقط مبل هاش شده ۳۰۰ بعد مارکی رو اسمش رو گفت که جز تشک هیچ محصولی نداره هروز دارم تو ترکیه تبلیغاتشو میبینم فقط تشک خوشخواب ولی اینا میگفتن نههههه مبلا مستقیم از خود شرکت اومده😒

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
نه من تو اطرافیانم کسی ندیدم پز بده درصورتی که بعضیاشون واقعا لاکچری زندگی میکنن و زندگیشون هیولاس ولی خاکی خاکین

من و دوتا پسرام

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
پز خالی بندی تو سایت زیاده
تو زندگی، دختر داییم که همش از خونه زندگیش عکس میذاره ، روزی ۱۰بار در حال چای خوردن آب خوردن قهوه خوردن نهار شام کیک خلاصه هرچیییییی
خونه قبلیش بود یه عکس هم نمی‌داد، خونه جدید خرید زارت و زورت عکس از همه در و دیوار خونه میذاره
یا مدام از ماشینش عکس میذاره
فرت و فرت هم استوری میذاره این و خریدم اونو خریدم

بالا