بیاید حرف بزنیم .... حالم بده?

• شروع کننده موضوع nili
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

nili

Guest
نه عزیزم من مطمئنم شما زود زود خوب میشی و بهترین لحظات رو تجربه خواهی کرد ۲۰ سالگی خیلی خوبه لحظه لحظه اشو زندگی کن و حال کن :love:
امیدوارم ? تا اینجاش که پر عذاب بوده
خدا کنه بهتر بشه

ساده دل?

Guest
انشاالله هرچه زودتر سلامتیه کاملتو بدست بیاری عزیزم ?

ساده دل?

Guest
کاش دوستت میفهمید که چقدر بخاطر نبودنش ناراحتی اگه میفهمید حالتو هیچوقت تنهات نمیزاشت الان فقط فکر خودت باش خواهرم که زود خوب بشی غصه دوستتم نخور برمیگرده انشاالله

ساده دل?

Guest
منم تو اوج مریضیم همه دوستام ولم کردن همشون حس خیلی بدی داره کاملا میفهممت آبجی ??

استارتر
استارتر

nili

Guest
IMG_20201230_001719.jpg

استارتر
استارتر

nili

Guest
اینو می‌خونید برام بچه ها❤️❤️❤️

Dela

Guest
آره منم دخترم
آشتی نمیکنه ده بار براش نوشتم گفت من تصمیمم رو گرفتم که فعلا ادامه ندیم
منم میگم به نظرتون بذارم چند ماه بگذره؟
بعد دوباره آشتی کنم
چون الان فکر میکنم هرچی بیشتر اصرار کنم بدتره
عزيزم الان كار خاصى داره؟ آره صبر كن و بهش پيام نده بذار يا مدت نبودنت رو تجربه كنه

ساده دل?

Guest
پونزده سالم بود که رماتیسمم عود کرد جوری که نمی‌تونستم خودمو حرکت بدم تا یه ماه کامل بعد که از نظر جسمی بهتر شدم از نظر روحی داغون شده بودم چون از درس و مدرسه واهمه چیزم افتاده بودم بهترین دوستامم شناختم که تو اوج نیاز منو تنها گذاشتن

استارتر
استارتر

nili

Guest
عزيزم الان كار خاصى داره؟ آره صبر كن و بهش پيام نده بذار يا مدت نبودنت رو تجربه كنه
آره کنکور میخواد بده خیلی هم سرش شلوغه کلا این مدت

دختر جذاب

Guest
سلام نیلانای خوشگلم
ببین درباره دوستت سمتش نرو
آدم هارو هرچی بیشتر بهشون بها بدی و توجه کنی فکر میکنن الان خیلیی خاص هستن که انقد داری بهشون محبت میکنی اما نمیفهمن که این توجه هات از روی علاقه زیاده و اون هیچ خصوصیت خاصی نداره

بذار زمان بگذره خودش میاد دنبالت

Dela

Guest
آره کنکور میخواد بده خیلی هم سرش شلوغه کلا این مدت
عزيزم ناراحت نشيا ولى پس حق داره! ولش كن بذار رو درسش تمركز كنه كنكورش تموم شد خودش پيشقدم ميشه حتما. از دستشم ناراحت نباش بحث آينده شه شوخى نيست

استارتر
استارتر

nili

Guest
سلام نیلانای خوشگلم
ببین درباره دوستت سمتش نرو
آدم هارو هرچی بیشتر بهشون بها بدی و توجه کنی فکر میکنن الان خیلیی خاص هستن که انقد داری بهشون محبت میکنی اما نمیفهمن که این توجه هات از روی علاقه زیاده و اون هیچ خصوصیت خاصی نداره

بذار زمان بگذره خودش میاد دنبالت
قربونت برم پریا ❤️❤️❤️???
آره بخدا من خیلی عاشق آدما میشم کار دستم میده

ساده دل?

Guest
بعد اون موضوع زمان زیادی طول کشید که خودمو تونستم به زندگی عادی برگردونم خیلی سختم بود

استارتر
استارتر

nili

Guest
عزيزم ناراحت نشيا ولى پس حق داره! ولش كن بذار رو درسش تمركز كنه كنكورش تموم شد خودش پيشقدم ميشه حتما. از دستشم ناراحت نباش بحث آينده شه شوخى نيست
منم گفتم تا بعد کنکورت ولی فکر نکنم فقط قضیه اون باشه
ما خیلی حرف نمی‌زدیم این اواخر چند روز یه بار در حد یه پیام
خیلی وقتش رو نمیگرفتم

بالا