بیاید حرف بزنیم .... حالم بده?

• شروع کننده موضوع nili
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
قربونت برم پریا ❤️❤️❤️???
آره بخدا من خیلی عاشق آدما میشم کار دستم میده
خدا نکنه عشق من???
میدونم عزیزم خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند ? این خصوصیتت موجب ضعف میشه و ممکنه اطرافیان از این نقطه ضعفت سو استفاده کنن و اذیتت کنن
سعی کن خودتو وابسته نشون ندی
حتی اگه بودی هم خیلی نشون نده
ایشاالله که هر اتفاقی که میخواد بیوفته ولی حالت خوب بشه خیلی غصه میخورم میبینم تو ناراحتی????????

استارتر
استارتر

nili

Guest
خدا نکنه عشق من???
میدونم عزیزم خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند ? این خصوصیتت موجب ضعف میشه و ممکنه اطرافیان از این نقطه ضعفت سو استفاده کنن و اذیتت کنن
سعی کن خودتو وابسته نشون ندی
حتی اگه بودی هم خیلی نشون نده
ایشاالله که هر اتفاقی که میخواد بیوفته ولی حالت خوب بشه خیلی غصه میخورم میبینم تو ناراحتی????????
ای قربون تو برم من????❤️❤️❤️❤️❤️ مرسی که انقد مهربونی ?❤️?

Dela

Guest
منم گفتم تا بعد کنکورت ولی فکر نکنم فقط قضیه اون باشه
ما خیلی حرف نمی‌زدیم این اواخر چند روز یه بار در حد یه پیام
خیلی وقتش رو نمیگرفتم
درسته كه وقتشو نميگيرى ولى همينكه بهش پيام ميدى يادت ميفته تمركزش بهم ميريزه

ساده دل?

Guest
ولی با توکل به خدا تونستم با مریضیم با فکرای منفی مبارزه کنم الان مریضیمو دارم ولی بچه هامو دارم شوهرعزیزمم دارم وازهمه مهمتر خدای مهربونم و دارم که خیلی کمکم کرده و می‌کنه امیدم فقط به خودشه توهم به خدا توکل کن آبجی جانم انشاالله همه مشکلات خیلی زود حل میشه تو فقط فکر خودت وسلامتیت باش گلم که از همه چیز مهمتره

استارتر
استارتر

nili

Guest
ولی با توکل به خدا تونستم با مریضیم با فکرای منفی مبارزه کنم الان مریضیمو دارم ولی بچه هامو دارم شوهرعزیزمم دارم وازهمه مهمتر خدای مهربونم و دارم که خیلی کمکم کرده و می‌کنه امیدم فقط به خودشه توهم به خدا توکل کن آبجی جانم انشاالله همه مشکلات خیلی زود حل میشه تو فقط فکر خودت وسلامتیت باش گلم که از همه چیز مهمتره
ای جانم خدا حفظتون کنه واسه هم❤️❤️❤️

Man

Guest
سلام بر عشق دلم @نیلانا
قربون دلت مهربونت بشم ?
الان دوستتم دلش شکسته ولی مطمئنا دلتنگته
ی کم زمان بده ب جفتتون
اتفاقای خوب درراهه?

بالا