بیاید جراح بینی خوب معرفی کنم

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
فقط اینکه دکتر پریسا قاسمی گفت بعد از جراحی زایمان کنی بینی یکم پهن میشه سرچ کردم نی نی سایت اونجا هم گفتن همینو

بعضیا عمل بینی انجام میدن تو بارداری که بینیشون ورم میکنه ورمش یکم می مونه بهتره بعد زایمان جراحی کنی یک یا دو بچه هر چندتا میخوای بیاری بعد جراحی کنی یا اینکه اگه جراحی کردی دیدی بعد زایمان ها ورمش موند بعد زایمان اگه دوست نداشتی البته میتونی بری ترمیم

البته فکرکنم بینی گوشتی اینطور باشه

آخرین ویرایش:

مامان امیرعلی

کاربر جدید
دکتر ارژنگ قهرمانی افتضاح تریم دکتر در حراجی بینی گوشتی.بینی منو نابود کرد.خدا لعنتش کنه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یکی از اقواممون هم پیش دکتر پریسا قاسمی جراحی بینی نیمه فانتزی انجام داده خوب شده سوراخ های کوچیک و قرینه ، نوکشم نه تیزه نه گرد ، فقط یکم سربالا هست و یکم قوس داره که خب اونم خودش خواسته نیمه فانتزی همینه

اوایل خیلی سر بالا دیده میشد خیلی ورم داشت کم کم ورمش خوابید بهتر شد بعدش آمپول زد ورمش خوابید خیلی بهتر شد

بعضیا خیلی ورم میکنن و ورمشون دیر میخوابه

تا ورمش نخوابه نمیشه قضاوت کرد

بهار امسال جراحی کرد گفت ۲۰ تومن

من از ادمین پرسیدم گفت هزینه ی جراحی ۱۴ تا ۱۶ ممکنه اگه فلان باشه و فلان تا ۲۲ هم ممکنه

بعدها شد ۱۶ تا ۱۸ ممکنه تا ۲۲ هم ممکنه اگه فلان باشه و فلان
الان یکسال می گذره از عمل بینیش واقعا عالی شده 😍💕

بینامونشان

کاربر جدید
یکی از اقواممون هم پیش دکتر پریسا قاسمی جراحی بینی نیمه فانتزی انجام داده خوب شده سوراخ های کوچیک و قرینه ، نوکشم نه تیزه نه گرد ، فقط یکم سربالا هست و یکم قوس داره که خب اونم خودش خواسته نیمه فانتزی همینه

اوایل خیلی سر بالا دیده میشد خیلی ورم داشت کم کم ورمش خوابید بهتر شد بعدش آمپول زد ورمش خوابید خیلی بهتر شد

بعضیا خیلی ورم میکنن و ورمشون دیر میخوابه

تا ورمش نخوابه نمیشه قضاوت کرد

بهار امسال جراحی کرد گفت ۲۰ تومن

من از ادمین پرسیدم گفت هزینه ی جراحی ۱۴ تا ۱۶ ممکنه اگه فلان باشه و فلان تا ۲۲ هم ممکنه

بعدها شد ۱۶ تا ۱۸ ممکنه تا ۲۲ هم ممکنه اگه فلان باشه و فلان
دختر عموی من پیش قاسمی عمل کرد ۲۳ تابستون ۴۰۱

بینامونشان

کاربر جدید
من کارشو دوس ندارم بینی دختر عموم مشخص بود عملیه کاملا قوس داشت من سلیقم یجوریه که طبیعی دوس دارم ولی کوچولو باشه
مد شده میگن مدلV

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته مشخصه عمل کرده نیمه فانتزی هست خب ، دیگه خودش خواسته ، باز به نسبت بعضی ها که دور و برم دیدم که فانتزی عمل کردن خیلی بهتره ، یکم به طبیعی میخوره

منم طبیعی خیلی دوست دارم مشخص نشه عمل کردی دوست ندارم بگن عمل کردی چیه مصنوعی خوشم نمیاد دماغ سربالا مثله خوک

همسایه مادرم اینا پیش محمد تقی عظیمی عمل کرد طبیعی عمل کرده خوب شده خودش طبیعی خواسته

من کارشو دوس ندارم بینی دختر عموم مشخص بود عملیه کاملا قوس داشت من سلیقم یجوریه که طبیعی دوس دارم ولی کوچولو باشه
مد شده میگن مدلV

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مد شده میگن مدلV
اون دکتر هم سلیقه ای عمل میکنه عزیزم طبیعی بخوای عمل میکنه خب ، عمل های طبیعیش خوب بود تو پیجش دیدم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مد شده میگن مدلV
دکتر محمد مجیدی هم خوبه فقط طبیعی عمل میکنه ولی هزینه اش خیلی زیاده

صحرا تنها

کاربر جدید
من خودم 6 ماهه عمل کردم
پیش دکتر محمد مجیدی
خیلی ها میگن هزینه اش بالاست اما شما برو کیفیت کارو ببین
اصن فوق العاده است واقعا حقشه
نه جای بخیه میمونه ، نه بعد از عمل اصن اذیت میشی
یه دماغ برات میسازه خفن

کلا برای عمل بینی باید حتما پیش کسی بری که تجربه زیادی داره
من خیلی ها رو دیدم که همینطوری بدون اینکه دکتر بشناسن یا اصن نمونه کارها رو ببین رفتن عمل کردن
آخرم کارشون رسیده به ترمیم

هر جراحی رو انتخاب میکنی به نظرم خوب از همه لحاظ بررسی کن

بالا