بیاید انگیزه بدمتون ???

• شروع کننده موضوع بور چشم سبز
  • تاریخ شروع

پاندا تپولی

Guest
سلام دوستان من از وزن ۸۸ رسیدم به ۶۵ کیلوگرم?یعنی ۲۳ کیلو کم کردم ?طی یک سال

چند تا راهکار ساده میگم خدمتتون همه توی خونه بتونیم انجام بدیم تجربیات بنده?

شماره یک:هر روز صبح ۳۰ دقیقه الی ۷۰ دقیقه پیاده روی ?
شماره دو: در روز بیشتر از ۳ کف دست نون(سنگک) نمیخوردم?

شماره سه :دمنوش ها فراموش نشه چیزایی که من استفاده کردم(کندر ، بابونه ، چایی سبز ، دارچین ، زنجبیل ، پوست به ، پوست سیب....)

شماره چهار:علم کالری ها رو یاد گرفتم . برنامه کرفس نصب کردم (تاپیک الهه جان رو هنگام بی انگیزگی میخوندم) متشکرم ازش ??✨

و آخری:این گرسنگی های شب ???وای همه میدونیم شب حمله میکنیم ما تپلا و اشتباهه . راه حلم یک فنجان قهوه و شکلات تلخ بود که واقعا کاهش دهنده اشتهاست ☕?

امیدوارم انجام بدین و نتیجه ببینید رفقا ??
قدت چنده؟؟

پاندا تپولی

Guest
سلام دوستان من از وزن ۸۸ رسیدم به ۶۵ کیلوگرم?یعنی ۲۳ کیلو کم کردم ?طی یک سال

چند تا راهکار ساده میگم خدمتتون همه توی خونه بتونیم انجام بدیم تجربیات بنده?

شماره یک:هر روز صبح ۳۰ دقیقه الی ۷۰ دقیقه پیاده روی ?
شماره دو: در روز بیشتر از ۳ کف دست نون(سنگک) نمیخوردم?

شماره سه :دمنوش ها فراموش نشه چیزایی که من استفاده کردم(کندر ، بابونه ، چایی سبز ، دارچین ، زنجبیل ، پوست به ، پوست سیب....)

شماره چهار:علم کالری ها رو یاد گرفتم . برنامه کرفس نصب کردم (تاپیک الهه جان رو هنگام بی انگیزگی میخوندم) متشکرم ازش ??✨

و آخری:این گرسنگی های شب ???وای همه میدونیم شب حمله میکنیم ما تپلا و اشتباهه . راه حلم یک فنجان قهوه و شکلات تلخ بود که واقعا کاهش دهنده اشتهاست ☕?

امیدوارم انجام بدین و نتیجه ببینید رفقا ??
ایشالله منم کم کنم ?

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
ایشالله منم کم کنم ?
حتما عزیزم دلایلت رو بگو یا بنویس برای خودت
من با نوشتن راحت ترم چون من ۹ شب حمله ور میشم هوس میکنم به یخچال یا خیلی مواقع شدم رفتم فروشگاه با شکم گرسنه پفک بستنی
خریدم ?????ارزو میکنم بیای بگی چقدر لاغر شدی تا عید. جیگری عزیزم

........

Guest
۱:پا صاف ایستاده و خوابیده ۲:پا جمع ایستاده و خوابیده عالیه خودم برای زیر شکم انجام دادم البته بیست تا راست میرفتم پام رو نمیذاشتم زمین میرفتم برای بیست تای چپ
اگر اولته سخته ، ستون دیوار خانه رو بگیر زانوهاتو تک به تک جمع کن داخل شکمت بیار بالا ، پات میره داخل شکمت عالیه
ممنون عزیزم?

بالا