بچه ها یادتونه میگفتم دخترم کم حرفه ....

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
همش توی اتاقشه .بعدانگار ازدعای خیرشما برعکس شده ،ماشالله ازمدرسه برمیگرده می شینه برام اتفاقایی که افتاده روتعریف میکنه ،وکلی برام حرف میزنه برای من که خیلی لذت بخشه ،ممنون ازدعای قشنگتون ،شمادلتون پاکه برام دعاکنین اگه صلاحه خدایه بچه ی سالم وصالح بهم بده ،منم برای شمادعامیکنم ،ایشالله حاجت همه مون برآورده به خیربشه😍😍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️❤️❤️

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب خداروشکر
دخترتو بیمه چیه
بجز تامین اجتماعی

Neg🍓ar

⭐کاربر ویژه⭐
همش توی اتاقشه .بعدانگار ازدعای خیرشما برعکس شده ،ماشالله ازمدرسه برمیگرده می شینه برام اتفاقایی که افتاده روتعریف میکنه ،وکلی برام حرف میزنه برای من که خیلی لذت بخشه ،ممنون ازدعای قشنگتون ،شمادلتون پاکه برام دعاکنین اگه صلاحه خدایه بچه ی سالم وصالح بهم بده ،منم برای شمادعامیکنم ،ایشالله حاجت همه مون برآورده به خیربشه😍😍🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️❤️❤️
سلام
یه خانومی بود چند وقت پیش اومد فک می کنم بنفشه نمی دونم حالا
ناراحت بود بچش کم حرفه
خدا کنه ایشونم همین باشه🍓😍

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام
یه خانومی بود چند وقت پیش اومد فک می کنم بنفشه نمی دونم حالا
ناراحت بود بچش کم حرفه
خدا کنه ایشونم همین باشه🍓😍
نه من همین یه کاربری رودارم

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب خداروشکر
دخترتو بیمه چیه
بجز تامین اجتماعی
نمیدونم پاسارگاد یاپارسیان شب ازشوهرم میپرسم ،انگار تا چندسال بابدپول بریزیم حساب بعدبزرگ شد بهش هرماه یه مبلغی روبیمه پرداخت میکنه ،یه همچین چیزیه فک کنم

ترمه

⭐کاربر برتر⭐
خدارو شکر عزیزم
ان شالله که خدا دامنتو سبز کنه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خداروشکر🌹

بالا