بچه ها چند روز پیش یه تاپیک درباره رشته پزشکی/دندون دیدم اینجا؛ میگفتن درس های دندون خیلی سبک تر و اسون تره....

• شروع کننده موضوع نوه_شرلوک_هلمز
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

نوه_شرلوک_هلمز

Guest
حتما سعی میکنم ?? عذرمیخوام عزیزم موضوع تاپیکتو تغییر دادم ??
اخه این چه حرفیه❤ شما یه راه حل مناسب پیدا کنی خیلی خیلی مهم تره تا موضوع این تاپیک اصلا این حرفو نزن?

استارتر
استارتر

نوه_شرلوک_هلمز

Guest
نه عزیزم من دوستای خودمو هم درحد توان راهنمایی میکنم مهم نتیجه گرفتنه وگرنه حرف زدنو که همه بلدن
اره اینم هست... تو عمل که خیلی سختتره
ولی خب راهنمایی درست هم موثره بالاخره?

واندروومن

Guest
نه عزیزم من دوستای خودمو هم درحد توان راهنمایی میکنم مهم نتیجه گرفتنه وگرنه حرف زدنو که همه بلدن
خب ایشون اگه بتونه طلاق بگیره وضع بدتر میشه؟ حداقل دیگه یکی این جوری گیر نمیده بهش بخدا من حرص میخورم این جور مرد هارو میبینم????

خاموش

Guest
خب ایشون اگه بتونه طلاق بگیره وضع بدتر میشه؟ حداقل دیگه یکی این جوری گیر نمیده بهش بخدا من حرص میخورم این جور مرد هارو میبینم????
برای همه نمیشه نسخه طلاق پیچید گل

استارتر
استارتر

نوه_شرلوک_هلمز

Guest
نه عزیزم خیلی دنگ و فنگ داره و واقعا یجورایی نشدنیه
مرسی از توضیحاتت عزیزم لطف کردی? فقط یه سوال دیگه
دندون رشته ایه که خییییلی زیاد باید از جیب بزاری؟ یعنی مثل رشته گرافیک خیلی پر هزینه ست؟

mersana1400

Guest
من تجربه ای ندارم ولی فک کنم پزشکی سخت تره

واندروومن

Guest
دندون رشته ایه که خییییلی زیاد باید از جیب بزاری؟ یعنی مثل رشته گرافیک خیلی پر هزینه ست؟
اره عزیز مخصوصا اگه بخوای مطب بزنی نیاز به سرمایه داری

استارتر
استارتر

نوه_شرلوک_هلمز

Guest
اره عزیز مخصوصا اگه بخوای مطب بزنی نیاز به سرمایه داری
میدونم گل ولی خب همه که مطب نمیزنن من بیشتر منظورم هزینه های حین تحصیلشو میگم مثلا بچه های گرافیک چقدر هزینه میکنن در دوران دانشجویی؟ میخوام بدونم رشته دندون و هزینه هاش چطوریه

Minoo_t

Guest
آره ببین کارای دندونپزشکی درسته پرهزینس و هرکی از دور نگا میکنه میگه وای دندونپزشکا چقد درآمد دارن و فلان ولی مواد دندون پزشکی واقعا گرونن
هزینه یه یونیت بالاس ولی میشه با وام گرفتن و اینا اوکیش کرد

استارتر
استارتر

نوه_شرلوک_هلمز

Guest
آره ببین کارای دندونپزشکی درسته پرهزینس و هرکی از دور نگا میکنه میگه وای دندونپزشکا چقد درآمد دارن و فلان ولی مواد دندون پزشکی واقعا گرونن
هزینه یه یونیت بالاس ولی میشه با وام گرفتن و اینا اوکیش کرد
ممنونم مهربون/ راستش من بیشتر هزینه های حین تحصیلش مدنظرمه
یعنی در دوران انشجویی نیاز به تهیه یونیت این چیزا هست؟!

بالا