بچه ها ماهی آکواریومی با عمر بالا میشناسید؟

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
کیا تو خونشون آکواریوم دارن؟ به نظرتون یه آکواریوم کوچولو بگیرم واسه رومیزی؟ ولی حوصله رسیدگی به ماهیا رو ندارم بعضیاشون زود میمیرن و مرتب باید بهشون رسیدگی کرد. شما ماهی با عمر بالا میشناسین؟ کسی اطرافتون آکواریوم داره؟

خوشگله این؟ :
long life fish.jpg

رها جونییییی

Guest
منم وقتی بمیرن ناراحت میشم یعنی تا دوهفته دپرسم واسه اون نمیگرم

صنم

Guest
ماهی های ریز مثل ماهی گوپی هم آب زیاد کثیف نمیکنن هم زود نمیمیرن ولی باید مواظب باشی مریض نشن چون بیشتر ماهی های اکواریومی توی آب گرم میمونن

صنم

Guest
کیا تو خونشون آکواریوم دارن؟ به نظرتون یه آکواریوم کوچولو بگیرم واسه رومیزی؟ ولی حوصله رسیدگی به ماهیا رو ندارم بعضیاشون زود میمیرن و مرتب باید بهشون رسیدگی کرد. شما ماهی با عمر بالا میشناسین؟ کسی اطرافتون آکواریوم داره؟

خوشگله این؟ :
مشاهده پیوست 582
این ماهی فایتر هست شدیدا رقابتی جوری که تنها نگه داری باید بشه

استارتر
استارتر

مژده

Guest
ماهی های ریز مثل ماهی گوپی هم آب زیاد کثیف نمیکنن هم زود نمیمیرن ولی باید مواظب باشی مریض نشن چون بیشتر ماهی های اکواریومی توی آب گرم میمونن
اگه تنها باشه اشکال نداره؟ یا ایناهم مثل بعضی حیوونا اگه جفت نداشته باشن افسرده میشن؟ ?

صنم

Guest
اگه تنها باشه اشکال نداره؟ یا ایناهم مثل بعضی حیوونا اگه جفت نداشته باشن افسرده میشن؟ ?
اخه این گوپی که میگم ارزونه و اندازه شم کوچیکه موقع خرید باید چند جفت بخری خیلییی زود هم بچه میارن هر دفعه ۳۰ تا اینا ???

صنم

Guest
ماهی آنجل عالیه ارزون . ماهی دیسکس خیلی گرونه ولی ارزششو داره . ماهی پرت رنگی رنگی اونام راحتا نگه داریش . ماهی زبرا هم راحته و ارزون

استارتر
استارتر

مژده

Guest
اخه این گوپی که میگم ارزونه و اندازه شم کوچیکه موقع خرید باید چند جفت بخری خیلییی زود هم بچه میارن هر دفعه ۳۰ تا اینا ???
عخی ?
وای نی نی هاشون رو کجا نگه دارم جا ندارم? میخوام از این آکواریوم کوچولوها بگیرم که اندازه 2 تا بطری آب معدنی خانواده حجم داره. ماهی ها چه قیمتن؟ ارزوناش چنده؟?

صنم

Guest
عخی ?
وای نی نی هاشون رو کجا نگه دارم جا ندارم? میخوام از این آکواریوم کوچولوها بگیرم که اندازه 2 تا بطری آب معدنی خانواده حجم داره. ماهی ها چه قیمتن؟ ارزوناش چنده؟?
ماهی گوپی قیمت جفتی از ۶ هزار تومن داریم تا ۵۰ هزار تومن که خیلیییی خاص و زیبان . ماهی زبرا و پرت و سیچلاید و.... اینا هم هست مثلا دیسکس جفتی هشصد هزار تومن من تازه گرفتم آنجل خریدم جفتی ۳۵ تومن

صنم

Guest
ولی همین فایتر بخرین میتونید توی یه تنگ هم نگه داری کنید که گوشه گیر میشه بهتره توی یه اکواریوم کوچیک باشه . یا توی اکواریوم کوچیک اکثرااا زبرا نگه میدارن

استارتر
استارتر

مژده

Guest
ماهی گوپی قیمت جفتی از ۶ هزار تومن داریم تا ۵۰ هزار تومن که خیلیییی خاص و زیبان . ماهی زبرا و پرت و سیچلاید و.... اینا هم هست مثلا دیسکس جفتی هشصد هزار تومن من تازه گرفتم آنجل خریدم جفتی ۳۵ تومن
گوپی چه خوشگله دامن تنش کرده ? ?مرسی عزیزم احتمالا اگه آبیش گیرم بیاد میخرم?

بسته شد

Guest

خوشگله این؟ :
مشاهده پیوست 582
دوسته من شیلات میخونه
ولی خب اصن درساشو نمیخونه ??
بازم ازش میپرسم

mersana1400

Guest
من دو تا داداشام عاشق ماهی و تو کار آکواریومن....همین دیروز اکواریومشونو بر پا کردن ...داداش بزرگم خودش میسازه ...میخوای بپرسم واست

استارتر
استارتر

مژده

Guest
من دو تا داداشام عاشق ماهی و تو کار آکواریومن....همین دیروز اکواریومشونو بر پا کردن ...داداش بزرگم خودش میسازه ...میخوای بپرسم واست
مرسی عزیزم ببین قیمت این آکواریوم کوچولوها چنده ?

بالا