بچه ها دعایی بلد هستید برای اینکه کاری به سرانجام برسه??

• شروع کننده موضوع گیلنآز
  • تاریخ شروع

گیلنآز

Guest
سلام دوستای خوبم اولین تاپیکی هست که اینجا میزنم. بچه ها خیلی ها شاید توی نی نی سایت منو بشناسن از دوستام من چند ساله دنبال کارم درست لحظه ای که امیدوار میشم یهو یه چی میشه که کارم جور نشه بعد از گذشت مدت خیلی طولانی قرار شده تو این چند روزه برم پیش کسی بلکه بتونه یه کاری برام بکنه بچه ها این آخرین شانس منه چی بخونم چیکار کنم تو رو خدا دعام کنیذ

پاندا تپولی

Guest
سلام دوستای خوبم اولین تاپیکی هست که اینجا میزنم. بچه ها خیلی ها شاید توی نی نی سایت منو بشناسن از دوستام من چند ساله دنبال کارم درست لحظه ای که امیدوار میشم یهو یه چی میشه که کارم جور نشه بعد از گذشت مدت خیلی طولانی قرار شده تو این چند روزه برم پیش کسی بلکه بتونه یه کاری برام بکنه بچه ها این آخرین شانس منه چی بخونم چیکار کنم تو رو خدا دعام کنیذ
من خودم امتحان نکردم ولی میگن چله حق شناس خیلی جواب میده
در ضمن خوش اومدی?

دختر جذاب

Guest
عزیزم ختم بسم الله رو من خیلییی تعریفش رو شنیدم
خودم یه بار گروهی با بچه ها برداشتم اما چون باید با وضو و رو به قبله می بود و من وسط هاش که به چند هزارتا رسید کم آوردم

استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
عزیزم ختم بسم الله رو من خیلییی تعریفش رو شنیدم
خودم یه بار گروهی با بچه ها برداشتم اما چون باید با وضو و رو به قبله می بود و من وسط هاش که به چند هزارتا رسید کم آوردم
ممنونم عزیزم منم قبل عقدم یه بار این چله رو گرفتم آخرین روز چله شد نامزدیم و من بعد از رفتن مهمونا رفتم ختم رو به جا آوردم

soreh. montazer

Guest
۱۴۰۰۰مرتبه ذکر یا جواد الائمه ادرکنی

استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
گلم شروعش چه روزی بود یادم نیست یا چهارشنبه است یا یکشنبه از نت نگاه کن. شروع میکنی هر روز اول 100تا روز دوم 200 تاااروز چهلم صد تا به روز قبلت اضافه میکنی. بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

bahar1

کاربر جدید
یاسین عالیه براهرکی خوندم جواب گرفته بخدامعجزه شده

بالا