بچه ها خانوم همسایه مامانم اینا به پسرش گفته شیرمو حلالت نمیکنم🤔🤔🤔🤔

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
پسر همسایه مامانم اینا یه دختره رو دوس داره انصافا دختر خانواده دار همه چی تموم خشگل بعد برگشته این حرف زده به پسرش شیرمو حلالت نمیکنم بعد مامانم به خانوم گفته تو که بچتو ۶ ماهم شیر ندادی چرا الکی میگی شیرخشک نان میدادی بزار این پسرت با کسی که دوست داره ازدواج کنه پسره هم آقاس خیلی بچه خوبیه خانوم همسایه شون برگشته گفته تو یادت نیس من دوسال بیشتر شیر دادم مامانم گفته تمام فامیلت میدونن که شیر خشکی پسرت این حرف ونزن این جمله ای که میگه شیرمو حلالت نمیکنم از صدتا فحش برای بچه بدتر بزار پسرت با کسی که دوست داره ازدواج کنه آینده شو خراب نکن فکر کنم خانوم همسایه ناراحت شده بوده مامانم میگه حرف حق گفتم با یه شیر که نمیشه آینده واحساس بچه رو خراب کرد امروز خانوم همسایه اومده خونه مامانم گفته تو این هفته میخوان برن خواستگاری دختره😁😁😁😁💃💃💃💃💃💃

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
بخدا از اینچزا که می‌شنوم خیلی ذوق میکنم
منم عزیزم بخدا این پسره آقاس همه جوره دختر هم خانومه اینطوری که میگن بعد دیگه الان مادر راضی شده برن خواستگاری خدارو شکر

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چون منم فقط ۶ ماه شیر دادم بعدش شیر خشک نان😂😂🤌
ای جانم خدا حفظش کنه این شیر دادنه دردسر شده فرقی نداره شیر خشک وشیر مادر ولی این خانومه هی میگفته شیرمو حلالت نمیکنم مامانم گفته خدا شاهده تو یه ماهم شیر ندادی به این بچه ولش کن این بچه رو🤣🤣🤣🤣🤣🤣

zhra996

⭐کاربر برتر⭐
پسره الان میره سر زندگیش ولی بعدا دلیل مخالفت مادر رو میفهمه.
رل و اینجور مزخرفات زن زندگی نمیشن ک
یه ۵ سال بعد میفهمه طرف رو نمیشناخته

Choi mary

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسر همسایه مامانم اینا یه دختره رو دوس داره انصافا دختر خانواده دار همه چی تموم خشگل بعد برگشته این حرف زده به پسرش شیرمو حلالت نمیکنم بعد مامانم به خانوم گفته تو که بچتو ۶ ماهم شیر ندادی چرا الکی میگی شیرخشک نان میدادی بزار این پسرت با کسی که دوست داره ازدواج کنه پسره هم آقاس خیلی بچه خوبیه خانوم همسایه شون برگشته گفته تو یادت نیس من دوسال بیشتر شیر دادم مامانم گفته تمام فامیلت میدونن که شیر خشکی پسرت این حرف ونزن این جمله ای که میگه شیرمو حلالت نمیکنم از صدتا فحش برای بچه بدتر بزار پسرت با کسی که دوست داره ازدواج کنه آینده شو خراب نکن فکر کنم خانوم همسایه ناراحت شده بوده مامانم میگه حرف حق گفتم با یه شیر که نمیشه آینده واحساس بچه رو خراب کرد امروز خانوم همسایه اومده خونه مامانم گفته تو این هفته میخوان برن خواستگاری دختره😁😁😁😁💃💃💃💃💃💃
چرا مادرش مخالفت می کنه؟

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
خوشبحالشون بهم رسیدن
مادر ر.لم هرکاری میکنه جدایی بندازه با چه بدبختی پنهون کرده پیامامون که مامانش نفهمه وگرنه گوشیش ازش میگیره
ایشالله ماهم به هم برسیم
ایشالاه عزیزم به هم میرسین من اصلا فاز این مادرا رو نمیدونم ادم مگه جز خوشبختی خوشحالی بچش چیزی میخواد 😔😔😔😔

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
پسره الان میره سر زندگیش ولی بعدا دلیل مخالفت مادر رو میفهمه.
رل و اینجور مزخرفات زن زندگی نمیشن ک
یه ۵ سال بعد میفهمه طرف رو نمیشناخته
مادر میخواسته دختر خواهر خودشو بگیره برای پسرش وگرنه خود مادر هم میگه دختر خونواده ش نمونه ان از هر نظر فقط به خاطر دختر خواهرش میخواست پسرش با این دختر ازدواج نکنه

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چرا مادرش مخالفت می کنه؟
چون دختر خواهرشو برای پسرش در نظر گرفته ولی پسرش دختر خاله شو برای ازدواج نمیخواسته دیگه الان راضی با ازدواج پسرش شده وگرنه هیچ دلیلی نیست خود خانوم به مامانم گفته دختر خواهرم میخواستم بگیرم

zhra996

⭐کاربر برتر⭐
مادر میخواسته دختر خواهر خودشو بگیره برای پسرش وگرنه خود مادر هم میگه دختر خونواده ش نمونه ان از هر نظر فقط به خاطر دختر خواهرش میخواست پسرش با این دختر ازدواج نکنه
اها

بالا