بچه ها بیاین داستان زندگیم ببینیدک خدا جوابشودادکارما انتقام منوگرفت?

• شروع کننده موضوع کارما دهنشو سرویس کرد
  • تاریخ شروع

sama_owg

Guest
زندگی جالبی داری...
و البته غم انگیز

چشم رنگیم

Guest
عزیزم روزه ام حال ندارم وقتی افطار کردم میخونمش

Rehi

Guest
که امروز رفتم دیدم ترکش کرده دختره اینقد منوعذاب داداشکمو دراورد تنهام گذاشت آبرومو جلو خانوادم برد خدا جواب دل شکستمو داد کارما انتقام منو ازش گرفت من خیلی خوشحالم ک تقاص بدی ک درحقم کردودادمن خیلی مظلوم بودم وفهمیدم خدا چقد بزرگه ک ازحق بندش نمیگذره الا اونم افسرده وغمگینه وهمون بلاهایی ک سرم اوردخدا سرش اورده
خوشومدی به سایت عزیزم .. خب خداروشکر .. دیگه همه چی رو فراموش کن و به یاد نیارش تا حاله خودت خوب باشه?

فندق

Guest
پس اگر فراموشش کردی چه خوبه اسم بهتری برای کاربریت انتخاب کنی?

پاندا تپلی

Guest
چه سرگذشت بدی. کاش اصلا بهش وابسته نمی شدی.
من واقعا با روابط مجازی مخالفم.
یکی از دوست هام با یک پسری ، مجازی دوست بود فکر کنم دوسال اونم از توی یک بازی. پسره همش ناز می کرد و اعصابش بهم می‌ریخت.
نمی دومی چقدر ردی مخ دوستم رفتم که این رابطه آخر و عاقبت نداره بیا از توش بیرون.
خداروشکر به حرف کرد و خودش رابطش و تموم کرد.
هنوزم گاهی بهش فکر میکنه. ولی میگه خوب شد که رابطم و قطع کردم.

نیلوفرآبی

Guest
عزیزم خداروشکرکه این ارتباط بهم خورد.ماشاءالله شمادخترخیلی نجیبی بودی که بعدش باپسردیگه ای نرفتی.دخترااینجورن یه مدت عاشق یه پسرمیشن ووقتی پسره رهاشون کرددیگه قیدعفت وپاکدامنیشونومیزنن وهمش میرن توفازدوست پسرویه باربااینن ویه باربایکی دیگه.

نیلوفرآبی

Guest
یه دوست داشتم اینجوری بودازطریق تماس اشتباهی عاشق یه پسرشدتایه سال ازطریق فضای مجازی باهاش درارتباط بودوخودشوبرای این پسربی ارزش نابودکردودرآخرهم درساش حسابی لطمه دیدن هم آبروش رفت هم خانوادش اعتمادشونونسبت بهش ازدست دادن هم پسره ولش کرد.ازهمه مهمتردیگه حیاش ازبین رفت ودیگه اون دخترمعصوم نبودوبرای اینکه به خیال خودش حرص پسره رودربیاره هرباربایه نفربودحتی مردای متاهل.بدبختانه توی این دوستی هابازنده ی اصلی دختران.

بالا