بچه ها بیاین بهم روحیه بدین

• شروع کننده موضوع mersana1400
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
خداروشکر پس بدون هنوز وقتش نشده این روزها بشین کتاب در مورد تربیت فرزند بخون در مورد بچه داری تو هر زمینه ای اطلاعات تو ببر بالا تا بدون اطلاعات و مادر نشی منم همش حسرت روزهایی رو میخورم که فقط واسه بچه داشتن عجله داشتم قبل اینکه خودم و همسرم اطلاعات خودمونو در مورد بچه بالا ببریم به قول معروف بادچشم بسته انتخاب کردیم و واقعا بچه داری و تربیتش سخته باید با جون وددل مایه بزاری
اره واقعا سختیشو میدونیم و پذیرفتیم که باید بخاطر بچه قید خیلی چیزارو زد ..

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
منم واسه بچه اولم مثل شما عجله داشتم و دوست داشتم هر چه سریعتر مادر بشم و شدم و الان که سومی و باردارم ناشکری نمیکنم ولی میگم کاش اون روزها اینقدر عجله نمیکردم
در کل من شنیدم شاید اولی یکم سخت باشه و منتظر باشی در عوض خدا دومی و‌سومی رو میبینی ناخواسته بهت داد?

Luna

Guest
ان شاءالله به موقعش باردار میشی خوشگلم ??
به حضرت زهرا و حضرت ام البنین متوسل شو ?

Vafa68

Guest
انشالاه هر چه زودتر بع چیزی که میخوای میرسی عزیزم
ناامید نباش همه چی ب وقتش برات مهیاس
تاپیک منو بخونی میفهمی من چقدر انتظار و سختی کشیدم?

Dela

Guest
بذار براى قرن بعد(سه ماه ديگه:دى) كه ايشالا تا اون موقع كرونا رفته وضعيتمون بهتر شده و از همه مهم تر مدرسه ها باز شده نصف روز معلم و مهدكودك ،بچه رو نگه ميداره

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
ان
ان شاءالله به موقعش باردار میشی خوشگلم ??
به حضرت زهرا و حضرت ام البنین متوسل شو ?
شاالله عزیزم خیلی ختم و اینا برداشتم ولی خب خدا نخواسته هنوز

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
انشالاه هر چه زودتر بع چیزی که میخوای میرسی عزیزم
ناامید نباش همه چی ب وقتش برات مهیاس
تاپیک منو بخونی میفهمی من چقدر انتظار و سختی کشیدم?
انشاالله ..کدوم تاپیکت عزیزم؟

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
بذار براى قرن بعد(سه ماه ديگه:دى) كه ايشالا تا اون موقع كرونا رفته وضعيتمون بهتر شده و از همه مهم تر مدرسه ها باز شده نصف روز معلم و مهدكودك ،بچه رو نگه ميداره
مرسی عزیزم هر موقع شد شد ...

گوش مروارید_

Guest
اره واقعا سختیشو میدونیم و پذیرفتیم که باید بخاطر بچه قید خیلی چیزارو زد ..

در کل من شنیدم شاید اولی یکم سخت باشه و منتظر باشی در عوض خدا دومی و‌سومی رو میبینی ناخواسته بهت داد?
تا حد زیادی درسته من دومی و میخاستم ولی سومی سورپرایزمون کرد☺☺

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
من نمیدونم مگه درآمدمون چقدره که خونه این همه گرون شده؟؟؟ حالا باز واسه تقویت روحیه سایت زومیلا با هر بودجه ای خونه داره به زندگی امیدوار میشیم.

ی
چیشده نفهمیدم

بالا