بچه ها بیاین بهم روحیه بدین

• شروع کننده موضوع mersana1400
  • تاریخ شروع

آنجِل

Guest
مرساناااا خدابزرگه!خدا به وقتش بهت یه نی نی تپل خوشکل میده!ناامید نشو?

گوش مروارید_

Guest
منم واسه بچه اولم مثل شما عجله داشتم و دوست داشتم هر چه سریعتر مادر بشم و شدم و الان که سومی و باردارم ناشکری نمیکنم ولی میگم کاش اون روزها اینقدر عجله نمیکردم

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
منم واسه بچه اولم مثل شما عجله داشتم و دوست داشتم هر چه سریعتر مادر بشم و شدم و الان که سومی و باردارم ناشکری نمیکنم ولی میگم کاش اون روزها اینقدر عجله نمیکردم
اره ولی خودت میفهمی چی میگم به هر حال اولی ادم شوق داره ...ولی خب صلاحم فعلا تو اینه

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
تا خدا نخواد نمیشه عزیزم اصلا عجله نکن از این روزات لذت ببر
من خالم باوجود کیست اندومتریوز که دکتراگفتن سخت حامله میشی ولی همون ماه های اول شد ..پس فقططط خدا باید بخواد ولی ما مشکل خاصی نداریم

گوش مروارید_

Guest
من خالم باوجود کیست اندومتریوز که دکتراگفتن سخت حامله میشی ولی همون ماه های اول شد ..پس فقططط خدا باید بخواد ولی ما مشکل خاصی نداریم
خداروشکر پس بدون هنوز وقتش نشده این روزها بشین کتاب در مورد تربیت فرزند بخون در مورد بچه داری تو هر زمینه ای اطلاعات تو ببر بالا تا بدون اطلاعات و مادر نشی منم همش حسرت روزهایی رو میخورم که فقط واسه بچه داشتن عجله داشتم قبل اینکه خودم و همسرم اطلاعات خودمونو در مورد بچه بالا ببریم به قول معروف بادچشم بسته انتخاب کردیم و واقعا بچه داری و تربیتش سخته باید با جون وددل مایه بزاری

دختر جذاب

Guest
نا امید نباش مرسانا جونم ایشاالله که دامنت سبز میشه??خدا صلاحت رو بهتر میدونه گلم بسپر به خدا??

بالا