بچه ها این صفحه های ریاضی رو که حل شدن توضیح میدین بهم؟

سوسک خونگی

⭐کاربر برتر⭐
با فیلمی چیزی یا یه طوری توضیح بدین که بفهمم معلم گفته نصف امتحان خرداد شبیه ایناس منم که هیچ کودومشونو نمیدونم لطفا اگه بلدین بگین تنبلی نکنین همالی نمیکنید کمک میکنید بهم
مرسییییی بوس به کلتون
IMG_20240506_183437_597.jpg
IMG_20240506_183552_243.jpg
IMG_20240506_183434_747.jpg

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
فقط معلم خصوصی بگیر که درست درمون بهت توضیح بده
از همین الان پایه ریاضیت رو قوی کن مثل من نشی

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
عزیزم من یادمه کلاس هشتم نهم حتی دهم عضو یه گروه بودم یه آقایی کلاس های آنلاین ریاضی میذاشت و خیلی هم عالی توضیح میداد و اینکه حتی تو گوگل من همیشه فقط ویدئو های یه آقا رو تو آپارات میدیدم که عالی توضیح میداد و من متوجه میشدم اگر میخوای حتما بهم بگو ببینم میتونم پیدا کنم یا نه
به هر حال ریاضی رو شل نگیر چون بهم مرتبطن و سال دیگه گیر میکنی
موفق باشی
حضوری نیست
انلاینم پیدا نمیکنم

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
عزیزم من یادمه کلاس هشتم نهم حتی دهم عضو یه گروه بودم یه آقایی کلاس های آنلاین ریاضی میذاشت و خیلی هم عالی توضیح میداد و اینکه حتی تو گوگل من همیشه فقط ویدئو های یه آفا رو تو آپارات میدیدم که عالی توضیح نیداد و من متوجه میشدم اگر میخوای حتما بهم بگو ببینم میتونم پیدا کنم یا نه
به هر حال ریاضی رو شل تگیر چون بهم مرتبطن و سال دیگه گیر میکنی
موفق باشی
دقیقااا
الان من عین خر تو گل گیر کردم

استارتر
استارتر
سوسک خونگی

سوسک خونگی

⭐کاربر برتر⭐
عزیزم من یادمه کلاس هشتم نهم حتی دهم عضو یه گروه بودم یه آقایی کلاس های آنلاین ریاضی میذاشت و خیلی هم عالی توضیح میداد و اینکه حتی تو گوگل من همیشه فقط ویدئو های یه آفا رو تو آپارات میدیدم که عالی توضیح نیداد و من متوجه میشدم اگر میخوای حتما بهم بگو ببینم میتونم پیدا کنم یا نه
به هر حال ریاضی رو شل تگیر چون بهم مرتبطن و سال دیگه گیر میکنی
موفق باشی
اره خیلی ممنون میشم اگه پیدا کردی بگو.

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
چندمی؟
آره چون مثل درسای علوم اجتماعی یا دینیو این جور چیزا نیست نمیشه سال دیگه اوکی باشه
تازه فک میکنم سال دیگه اتحاد ها و بعد هم کن کم وارد توابع بشه دهم وحشتناک میشه اگه الان نخونه
دقیقااا
الان من عین خر تو گل گیر کردم

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
چندمی؟
آره چون مثل درسای علوم اجتماعی یا دینیو این جور چیزا نیست نمیشه سال دیگه اوکی باشه
تازه فک میکنم سال دیگه اتحاد ها و بعد هم کن کم وارد توابع بشه دهم وحشتناک میشه اگه الان نخونه
من یازدهمم روانی شدم از ریاضی
بخدا که همینه از دهم مشکل جدی شد برام با اینکه نهم هم کلاس رفتم خیر سرم

استارتر
استارتر
سوسک خونگی

سوسک خونگی

⭐کاربر برتر⭐

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
من یازدهمم روانی شدم از ریاضی
بخدا که همینه از دهم مشکل جدی شد برام با اینکه نهم هم کلاس رفتم خیر سرم
رشتت تجربیه؟
من اون سال ریاضی بودم تازه نهم خیلی پایه قوی داشتم دهم شل گرفتم و گند زدم

رویاا

⭐کاربر فعال⭐

ببین من زمان کرونا کلاس هشتم نهم بودم اینا رو میدیدم خیلی عالی تدریس میکنه
اما با توجه به زمان کمت پیشنهاد میکنم مثلا هر روز ۳ ۴ سری نمونه سوال های امتحانی به همراه پاسخنامه حل بکنی و با جواب درست چک بکنی و اشکالاتو بگیری بعد هر جا رو دیدی متوجه نمیشی از سایت های مختلف گوگل مثل همین سایتی که برات فرستادم فیلم ببینی و اشکالاتو برطرف کنی هر روز همینجوری سوال حل کن
بعضی جا ها هم هست بزنی گوگل میاره مثلا جمع بندی ریاضی هشتم اونارو ببین
یه سایت هم هست تبادل نظره به اسم گاما اونجا سوال داشتی بپرس بچه های خوبی داره معلمای زیادی هم هستن سوالاتو جواب بدن خودت ببینی متوجه میشی چیجوری میشه باهاش کار کرد

استارتر
استارتر
سوسک خونگی

سوسک خونگی

⭐کاربر برتر⭐

ببین من زمان کرونا کلاس هشتم نهم بودم اینا رو میدیدم خیلی عالی تدریس میکنه
اما با توجه به زمان کمت پیشنهاد میکنم مثلا هر روز ۳ ۴ سری نمونه سوال های امتحانی به همراه پاسخنامه حل بکنی و با جواب درست چک بکنی و اشکالاتو بگیری بعد هر جا رو دیدی متوجه نمیشی از سایت های مختلف گوگل مثل همین سایتی که برات فرستادم فیلم ببینی و اشکالاتو برطرف کنی هر روز همینجوری سوال حل کن
بعضی جا ها هم هست بزتی گوگل میاره مثلا جمع بندی ریاضی هشتم اونارو ببین
یه سایت هم هست تبادل نظره به اسم گاما اونجا سوال داشتی بپرس بچه های خوبی داری معلملی زیادی هن هستن سوالاتو جواب بدن خودت ببینی متوجه میشی چیجوری میشه باهاش کار کرد
فیلمی که فرستادین باز نمیشه برام میشه لینکشو بدین؟
XRecorder_06052024_200957.jpg

بالا