بچه ها از رشته ی تجربی میشه معلم شد بدون کنکور؟

Sarina

⭐کاربر فعال⭐
بدون کنکور می‌توان از رشته تجربی معلم شد اما باید حداقل دوسال تجربه در حیطه مربوطه به این رشته داشته باشید. همچنین برای اینکه معلم تجربی شوید، نیاز است تا مدرک لیسانس خود را در یکی از رشته‌های علوم پایه like: زیست شناسی، شیمی، فیزیک و علوم زمین داشته باشید.

• می پسندم
Reactions: Dev

مدیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خیر اگه میشد که تا الان همه معلم شده بودن
یا کنکور یا ازمون استخدامی

استارتر
استارتر
مبیناااا

مبیناااا

کاربر جدید
بدون کنکور می‌توان از رشته تجربی معلم شد اما باید حداقل دوسال تجربه در حیطه مربوطه به این رشته داشته باشید. همچنین برای اینکه معلم تجربی شوید، نیاز است تا مدرک لیسانس خود را در یکی از رشته‌های علوم پایه like: زیست شناسی، شیمی، فیزیک و علوم زمین داشته باشید.
مطمئنی؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کسی اطلاعی داره؟💚🌈
عزیزم اگر منظورت بدون کنکور هست در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور کاربردی یا آزاد باید بگم خیلی خیلی ضعیف هست
کسایی که کنکور سراسری می دهند و بعد از اعلام نتایج بعد به این دانشگاه ها شرکت می کنند باید مدرک فوق لیسانس بگیرند بعد کلاس های ضمن خدمت تقریبا ۱۸۰ ساعت اموزش ببینند توسط دوالی سه معلم حق تدریسی تاییده بگیرند و... تا استخدام بشند
ولی بدون کنکور کارتون خیلی خیلی سخت تر هست
در هر حال موفق و موید باشی

استارتر
استارتر
مبیناااا

مبیناااا

کاربر جدید
عزیزم اگر منظورت بدون کنکور هست در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور کاربردی یا آزاد باید بگم خیلی خیلی ضعیف هست
کسایی که کنکور سراسری می دهند و بعد از اعلام نتایج بعد به این دانشگاه ها شرکت می کنند باید مدرک فوق لیسانس بگیرند بعد کلاس های ضمن خدمت تقریبا ۱۸۰ ساعت اموزش ببینند توسط دوالی سه معلم حق تدریسی تاییده بگیرند و... تا استخدام بشند
ولی بدون کنکور کارتون خیلی خیلی سخت تر هست
در هر حال موفق و موید باشی
اخه عمم از انسانی تو پیام نور معلم شد انقد سخت نبود
نه حداقل تروخدا بهم بگید میتونم واسه معلمی بخونم بدون کنکور بتونم معلم ابتدایی یا مهد بشم؟

Sarina

⭐کاربر فعال⭐
نه حداقل تروخدا بهم بگید میتونم واسه معلمی بخونم بدون کنکور بتونم معلم ابتدایی یا مهد بشم؟
معلم مهد کودک؟؟؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
گلم می خوای معلم چی بشی ..
معلم غیر انتفاعی و یا استاد دانشگاه های ازاد ....و معلم مهد؟؟؟؟بله می توانی ولی استخدام رسمی نمی شی قردادی هستی
بعدحقوق کمی می گیری و مزایای رسمی نداری

استارتر
استارتر
مبیناااا

مبیناااا

کاربر جدید
گلم می خوای معلم چی بشی ..
معلم غیر انتفاعی و یا استاد دانشگاه های ازاد ....و معلم مهد؟؟؟؟بله می توانی ولی استخدام رسمی نمی شی قردادی هستی
بعدحقوق کمی می گیری و مزایای رسمی نداری
راستش من فعلا دبیرستانیم میخوام یه معلم بشم تو اانشگاه تلاشمو کنم حالا نا دبیر غیرانتفاعیو ایناا مگه معلم مهد چشه؟ الان عمم ۸تومن حقوقشه

Sarina

⭐کاربر فعال⭐
راستش من فعلا دبیرستانیم میخوام یه معلم بشم تو اانشگاه تلاشمو کنم حالا نا دبیر غیرانتفاعیو ایناا مگه معلم مهد چشه؟ الان عمم ۸تومن حقوقشه
مطمئنی؟ طبق چیزی که شنیدم دریافتی معلم غیرانتفاعی 2 الی 5 میلیون

tea girl

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
کسی اطلاعی داره؟💚🌈
اولا ما معلم مهد نداریم مربی مهد، معلم فقط به ابتدایی میگن راهنمایی و دبیرستان دبیرن
دوما اگه بخوای استخدام رسمی آموزش و پرورش بشی باید یا از طریق فرهنگیان یا از طریق آزمون استخدامی
معلم غیرانتفاعی هم لیسانس میگیری به یه مدرسه غیرانتفاعی درخواست میدی قبول میکنن
معلم غیرانتفاعی و مربی مهد مزایای استخدام رسمی آموزش و پرورش ندارن

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
گلم صبر کن یک توضیح بدم
شما اول کنکور بده بعد انشالله که فرهنگیان بیاری
وقتی دانشگاه فرهنگیان از لحطه ای که برای درس خواندن وارد دانشگاه میشی ماهانه بهت ۷ میلیون ۹۰۰ حقوق می ریزند بعد از چهار سال اموزش می فرستند مدرسه دولتی و حقوق ثابت ۱۱ میلیون دریافت می کنی و این وسط مزایای بازنشستگی و وام و کارت معلم هم هست ...
از انتها موقع بازنشستگی یک مبلغی هم بهت پرداخت می کنند
این وسط اگر ادامه تحصیلات بدی و یا تدریس اضافه انجام بدید حقوقت بالاتر هم میشه
این مزایا برای غیر انتفاعی نیست
در نظر داشته باش در غیر انتفاعی ساعت تدریس هفته ۳۵ تا ۵۰ ساعت متغییر هست
ولی تدرس رسمی ۲۴ ساعت تا ۳۰ ساعت هست در هفته
خیلی تفاوت بین این دو وجود دارد گلم

بالا