بچه های ی مدت سرم میخاره الان ۲تا تخم شپش از تو سرم پیدا شد 🥺

استارتر
استارتر
زیبا

زیبا

⭐کاربر فعال⭐
اره دیگه
پس خوراکش چیه فکر کردی
پ چی میخوره که بزرگ شه و تولید مثل کنه؟
هر موجودی ی خوراکی داره
من اون مدتا سرم گیح میرفت
برا این بهت میگم که خالی کنی
شل نگیر
ممنون گلم من باردارم
میخوام موهامو کوتاه کنم شوهرم نمیزاره

عاشق سرحال

⭐کاربر فعال⭐
سلام عزیزم منم چند سال پیش این بلا سرم اومد حامله بودم نمیتونستم شاپو استفاده کنم
پودر لباس شویی و نمک و مخلوط میکردم سرمو باهاش میشستم خیلی محکم چشاتو هم ببند که بخوره به چشت بیچاره میشی بعد شامپو میزدم بعد هم نرن کننده فروان بایه شانه ی دندانه ریز شانه میکردم هرچی که بود می‌ریخت ولی موهام از کیفیتش کم شده بود دیگه براق نبود.بعدش هم میاد م مامانم تمیز میکرد میگفت تخم هاشون مرده دیگه زنده نیستن
اتو مو هم خیلی خوبه شپش هارو میسوزه اگه حوصله داشتی بعد حموم اینکارو بکن.

استارتر
استارتر
زیبا

زیبا

⭐کاربر فعال⭐
سلام عزیزم منم چند سال پیش این بلا سرم اومد حامله بودم نمیتونستم شاپو استفاده کنم
پودر لباس شویی و نمک و مخلوط میکردم سرمو باهاش میشستم خیلی محکم چشاتو هم ببند که بخوره به چشت بیچاره میشی بعد شامپو میزدم بعد هم نرن کننده فروان بایه شانه ی دندانه ریز شانه میکردم هرچی که بود می‌ریخت ولی موهام از کیفیتش کم شده بود دیگه براق نبود.بعدش هم میاد م مامانم تمیز میکرد میگفت تخم هاشون مرده دیگه زنده نیستن
اتو مو هم خیلی خوبه شپش هارو میسوزه اگه حوصله داشتی بعد حموم اینکارو بکن.
اتوموم سوخته سشوار چی
فعلا ک ۲تا بود با ی دونه شپش مرده کوچولو بیشعور

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اتوموم سوخته سشوار چی
فعلا ک ۲تا بود با ی دونه شپش مرده کوچولو بیشعور
من تابستون درگیر شدم ده روزه هم جمع شد خدارشکر فقط باید یکی بشینه تو حیاطی جایی که نور زیاده تخمارو بکشه از لابه لای موهات بیرون ببین باید هر روز انجام بدی تازمانی که نگاه کردی هیچ تخمی به ساقه موهات نچسبیده باشه شامپو ضد شپشم باید بزنی. اگ برات ضررنداشته باشه چون بارداری از داروخونه بپرس حتما
بعد روغن مایع بزن زیااد با شونه مخصوص شونه کن
کارایی که گفتم بکنی ده روزه تمومه یدونه تخم بمونه از اول شروع میشه

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
من تابستون درگیر شدم ده روزه هم جمع شد خدارشکر فقط باید یکی بشینه تو حیاطی جایی که نور زیاده تخمارو بکشه از لابه لای موهات بیرون ببین باید هر روز انجام بدی تازمانی که نگاه کردی هیچ تخمی به ساقه موهات نچسبیده باشه شامپو ضد شپشم باید بزنی. اگ برات ضررنداشته باشه چون بارداری از داروخونه بپرس حتما
بعد روغن مایع بزن زیااد با شونه مخصوص شونه کن
کارایی که گفتم بکنی ده روزه تمومه یدونه تخم بمونه از اول شروع میشه
جانان چنان توصیف کردی حیاط وافتابو دلم خواست سرم شیش بی افته یکی تو‌حیاط تو‌آفتاب موهامو شونه کنه😭😂

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
منم تابستون درگیر شدم رفتم شیش گیری
خانم یه مواد سبز خیلی خوش رنگی داشت که باشامپو نرم کننده ترکیب میکرد وب کف کل موها میمالید
یه قطره بنام ۷قطره ام دادکه عالی بود

چقد عجیب امروز ب این فک میکردم خیلی وقت بچه ها تاپیک شپش نزدن😆

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
جانان چنان توصیف کردی حیاط وافتابو دلم خواست سرم شیش بی افته یکی تو‌حیاط تو‌آفتاب موهامو شونه کنه😭😂
اخیی بیا خونمون کلی تو حیاط بشینیم کنار گل و بلبل نون پنیر بخوریم و هندونه خربزه شبم جوجه اتیشی برات درست میکنم
هیییی چقدر به یه دوست اینجوری نیاز دارم کاش بودی🥲

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم تابستون درگیر شدم رفتم شیش گیری
خانم یه مواد سبز خیلی خوش رنگی داشت که باشامپو نرم کننده ترکیب میکرد وب کف کل موها میمالید
یه قطره بنام ۷قطره ام دادکه عالی بود

چقد عجیب امروز ب این فک میکردم خیلی وقت بچه ها تاپیک شپش نزدن😆
شپش گیری😑؟ کجا انجام میدن؟

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا ضرر داره فقط قطره کیمیا ضرر نداره چون گیاهیه
با چندتا قطره راحت میشی شپش با تخم شپش رو میکشه شامپو فقط شپش رو میکشه تخمش میمونه
برا تخمش فک کنم شونه ی مخصوص باید بکشه ب موهاش
تخم شپش چ شکلیه

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
شپش گیری😑؟ کجا انجام میدن؟
اره یه خانم هس تو شهرالبرز«الوند» رفتم اونجا بامواد تو یه جلسه گرفت ،موادم داد بم بایه قطره گرفتم ازش ۱۱۵هزارتومن
من تواوج جابجایی بودم وحشتناک بوووود واقعا😫

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
اخیی بیا خونمون کلی تو حیاط بشینیم کنار گل و بلبل نون پنیر بخوریم و هندونه خربزه شبم جوجه اتیشی برات درست میکنم
هیییی چقدر به یه دوست اینجوری نیاز دارم کاش بودی🥲
وااااای دلم خواست🥺😫😫😫
کاش نزدیک بودیم🥺

نهاال

⭐کاربر ویژه⭐
برا تخمش فک کنم شونه ی مخصوص باید بکشه ب موهاش
تخم شپش چ شکلیه
دیگه چه بکشه چه نکشه تخم هاش کشته میشن هرسری حموم کنه خودشون خود به خود میوفتن چون خشک میشن این قطره خشکشون میکنه

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اره یه خانم هس تو شهرالبرز«الوند» رفتم اونجا بامواد تو یه جلسه گرفت ،موادم داد بم بایه قطره گرفتم ازش ۱۱۵هزارتومن
من تواوج جابجایی بودم وحشتناک بوووود واقعا😫
عقققق چه شغل مزخرفی🤢🤮

بالا