به کمکتون نیاز دارم بابام به مامانم خیانت میکنه

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
بابام قبلا هم به مامانم خیانت کرده🥲من خیلی بچه بودم یادم نیست زیاد ولی جنگاشونو یادمه خیلی بد بود. من زیاد یادم نیست نمیتونم درست تعریف کنم🥲 ولی یه زنی که قبلا انگار میخواست باهاش ازدواج کنه رفته اصفهان که ببینتش و واسش قلب فرستاده و پیامای عاشقونهه دادن به هم دیگه🥲 1 سال دعوا بود که مامانم تصمیم گرفت بیاییم کرج وقتی که کلاس سوم بودم بابام اهواز کار میکنه(بدون بابام اومدیم کرج🥲) بعدش تا کلاس پنجم مامانم یهو تصمیم گرفت برگردیم کرج ششم دوباره رفتیم کرج دوباره هفتم اهواز دوباره هشتم اومدیم کرج ولی مامانم تصمیم گرفته بود نهم برگردیم اهواز پیش بابام زندگی کنیم میگفت میخوام پیش شوهرم باشم ولی منه احمق کلی دعوا درست کردم که میخوام کرج بمونم🥲بعدش مادرم دوباره قبول نکرد و من تصمیم گرفتم که به دروغ بگم یه پسری مزاحمم شده پیش بابام و بهم حرفای بدی زده ولی بابام نفهمیده به دروغ بعدش یه دعوای شدید بین مامانو بابام درست شد که بابام گوشاش کره حواسش نیست و کلی بزن بزن کردن و مامانم ول کرد رفت کرج. امیدوارم بمیرم ولی همچین دروغی نمیگفتم. توی همین مرداد یا شهریور ماه امسال این دعوا اومد. بعدش مامانم گفت منو نگه میداره منم رفتم کرج پیشش🥲و بابام توی این 5 ماه سه بار برای 2 روز اومد پیشمون روابطشون خوب شده بود یه ذره. اخرین بار که بابام اومد 1 ماه پیش من رفتم پیش مادربزرگم زندگی کردم مامانم نه زنگ میزد نه چیزی منه احمقم نیومدم ببین چشه. امیدوارم بمیرم. امروز اومدم خونه دیدم مامانم خیلی لاغر شده و استخون شده!! گیجه و منگه و هیچی توی فریزر نیست!! ازش پرسیدم کی غذا خوردی گفت سه روز پیش🥲گفتم چرا اینقدر گیجی تازه از خواب بیدار شدی اونم گفت نه از دیشب بیدارم مثل جنازه روی تخت افتاده.خونه هم یخ بود دیدم پنجهارا شیشه ندارن(بعدا میگم چرا)🥲گفت بابات به من هیچی پول نداده حتی 1 هزار تومنم ندارم واسه اینکه اذیتم کنه.منم تعجب کردم🥲بهم گفت که بابام توی اهواز با یه خانومی توی محل کارش رابطه داره.منم دیگه حرفی نزدم تا نیم ساعت بهش گفتم تقصیر منه؟🥲گفت اره وقتی که زنو شوهر از هم دیگه دور باشن مرد میره رفیق زن میگیره.من خیلی احمقم خاک توی سرم کاشکی بمیرم.همش تقصیر منه.خونمونو بابام اورد دوجداره کنن پنجره هامونو ولی بابام کامل پولو به تعمیر کار داده و شیشه هارو نزده رفته دیگه نیومده.بابام خیلی ادم ساده و احمقیه و سریع سرش کلاه میره. نمیتونه حقشو بگیره مثلا یه مردی مامانم بزنه جلوشو نمیگیره بعد میاد با مامانم دعوا میکنه توی خونه.الانم به مامانم 1 ماه پول نداده مامانم هیچ پولی نداره داره میمیره از گرسنگی منم زنگ زدم به بابام گفتم اونم فقط داشت میخندید بلند مرتیکه سادیسم روانی.مادربزرگمم دیگه پولی نداره که قرص کنه مامانم. بابام حقوقش خیلی زیاده دکتر و رییسه🥲 مامانم میگه با یه زنی توی محل کارش رابطه داره بابام 25 روزه دقیقا از موقعی که به مامانم پول نداده. همش احساس میکنم تقصیر منه نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید🥲خاک توی سر احمقم من یه بیشعور احمقم. به مامانم گفتم برگردیم اهواز گفت دیگه زندگیمون خراب شد با گریه.چیکار کنم الان؟🥲

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
چه طولانی شد! 🙄😑
بابام قبلا هم به مامانم خیانت کرده🥲من خیلی بچه بودم یادم نیست زیاد ولی جنگاشونو یادمه خیلی بد بود. من زیاد یادم نیست نمیتونم درست تعریف کنم🥲 ولی یه زنی که قبلا انگار میخواست باهاش ازدواج کنه رفته اصفهان که ببینتش و واسش قلب فرستاده و پیامای عاشقونهه دادن به هم دیگه🥲 1 سال دعوا بود که مامانم تصمیم گرفت بیاییم کرج وقتی که کلاس سوم بودم بابام اهواز کار میکنه(بدون بابام اومدیم کرج🥲) بعدش تا کلاس پنجم مامانم یهو تصمیم گرفت برگردیم کرج ششم دوباره رفتیم کرج دوباره هفتم اهواز دوباره هشتم اومدیم کرج ولی مامانم تصمیم گرفته بود نهم برگردیم اهواز پیش بابام زندگی کنیم میگفت میخوام پیش شوهرم باشم ولی منه احمق کلی دعوا درست کردم که میخوام کرج بمونم🥲بعدش مادرم دوباره قبول نکرد و من تصمیم گرفتم که به دروغ بگم یه پسری مزاحمم شده پیش بابام و بهم حرفای بدی زده ولی بابام نفهمیده به دروغ بعدش یه دعوای شدید بین مامانو بابام درست شد که بابام گوشاش کره حواسش نیست و کلی بزن بزن کردن و مامانم ول کرد رفت کرج. امیدوارم بمیرم ولی همچین دروغی نمیگفتم. توی همین مرداد یا شهریور ماه امسال این دعوا اومد. بعدش مامانم گفت منو نگه میداره منم رفتم کرج پیشش🥲و بابام توی این 5 ماه سه بار برای 2 روز اومد پیشمون روابطشون خوب شده بود یه ذره. اخرین بار که بابام اومد 1 ماه پیش من رفتم پیش مادربزرگم زندگی کردم مامانم نه زنگ میزد نه چیزی منه احمقم نیومدم ببین چشه. امیدوارم بمیرم. امروز اومدم خونه دیدم مامانم خیلی لاغر شده و استخون شده!! گیجه و منگه و هیچی توی فریزر نیست!! ازش پرسیدم کی غذا خوردی گفت سه روز پیش🥲گفتم چرا اینقدر گیجی تازه از خواب بیدار شدی اونم گفت نه از دیشب بیدارم مثل جنازه روی تخت افتاده.خونه هم یخ بود دیدم پنجهارا شیشه ندارن(بعدا میگم چرا)🥲گفت بابات به من هیچی پول نداده حتی 1 هزار تومنم ندارم واسه اینکه اذیتم کنه.منم تعجب کردم🥲بهم گفت که بابام توی اهواز با یه خانومی توی محل کارش رابطه داره.منم دیگه حرفی نزدم تا نیم ساعت بهش گفتم تقصیر منه؟🥲گفت اره وقتی که زنو شوهر از هم دیگه دور باشن مرد میره رفیق زن میگیره.من خیلی احمقم خاک توی سرم کاشکی بمیرم.همش تقصیر منه.خونمونو بابام اورد دوجداره کنن پنجره هامونو ولی بابام کامل پولو به تعمیر کار داده و شیشه هارو نزده رفته دیگه نیومده.بابام خیلی ادم ساده و احمقیه و سریع سرش کلاه میره. نمیتونه حقشو بگیره مثلا یه مردی مامانم بزنه جلوشو نمیگیره بعد میاد با مامانم دعوا میکنه توی خونه.الانم به مامانم 1 ماه پول نداده مامانم هیچ پولی نداره داره میمیره از گرسنگی منم زنگ زدم به بابام گفتم اونم فقط داشت میخندید بلند مرتیکه سادیسم روانی.مادربزرگمم دیگه پولی نداره که قرص کنه مامانم. بابام حقوقش خیلی زیاده دکتر و رییسه🥲 مامانم میگه با یه زنی توی محل کارش رابطه داره بابام 25 روزه دقیقا از موقعی که به مامانم پول نداده. همش احساس میکنم تقصیر منه نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید🥲خاک توی سر احمقم من یه بیشعور احمقم. به مامانم گفتم برگردیم اهواز گفت دیگه زندگیمون خراب شد با گریه.چیکار کنم الان؟

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
زن عوضی زیاد پیدا میشن
مامانم میگه به یه خانومه مشکوک بوده توی محل کارش قبلا هم صداشونو شنیده چند سال پیش خیلی با هم میخندیدن و هر هر میکردن و خاطراتشونو تعریف میکرد خانومه میگفت به بابام من ژنتیکی چشام ابیه و رنگ پوستم فلانه و خاطراشونو میگفت بابامم میخندید.بابام یادش رفته بوده تلفن روشنه. قبلا (مرداد ماه امسال) هم که رفته بود دزفول بابام برای دادگاه بخاطر یه مشکلی خانومه به بابام پیام داده سلام رضا جون نگرانت شدم رسیدی؟(اهواز) یا یه همچین چیزی بعدشم بابام پیامو پاک کرده بوده و مامانم رفته توی سطل اشغال گوشیش دیده. در حالی که به مامانم خبر نداده بوده هنوز.خانومه همکارشه🥲.مامانمم به بابام گفت اما دعوا درست نکرد میگفت چرا اینجوری بهت گفته و

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
برگردین اهواز هرطور میتونی یکاری کن زن دست از سرتون برداره زنهمیخواد خودش بندازه ب شما تو نزار
به مامانم نشون میدم بعدا پستتو🥲هیچی نمیفهمه کلی قرص ارامبخش خورده کلی هم گریه کرده

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بابام قبلا هم به مامانم خیانت کرده🥲من خیلی بچه بودم یادم نیست زیاد ولی جنگاشونو یادمه خیلی بد بود. من زیاد یادم نیست نمیتونم درست تعریف کنم🥲 ولی یه زنی که قبلا انگار میخواست باهاش ازدواج کنه رفته اصفهان که ببینتش و واسش قلب فرستاده و پیامای عاشقونهه دادن به هم دیگه🥲 1 سال دعوا بود که مامانم تصمیم گرفت بیاییم کرج وقتی که کلاس سوم بودم بابام اهواز کار میکنه(بدون بابام اومدیم کرج🥲) بعدش تا کلاس پنجم مامانم یهو تصمیم گرفت برگردیم کرج ششم دوباره رفتیم کرج دوباره هفتم اهواز دوباره هشتم اومدیم کرج ولی مامانم تصمیم گرفته بود نهم برگردیم اهواز پیش بابام زندگی کنیم میگفت میخوام پیش شوهرم باشم ولی منه احمق کلی دعوا درست کردم که میخوام کرج بمونم🥲بعدش مادرم دوباره قبول نکرد و من تصمیم گرفتم که به دروغ بگم یه پسری مزاحمم شده پیش بابام و بهم حرفای بدی زده ولی بابام نفهمیده به دروغ بعدش یه دعوای شدید بین مامانو بابام درست شد که بابام گوشاش کره حواسش نیست و کلی بزن بزن کردن و مامانم ول کرد رفت کرج. امیدوارم بمیرم ولی همچین دروغی نمیگفتم. توی همین مرداد یا شهریور ماه امسال این دعوا اومد. بعدش مامانم گفت منو نگه میداره منم رفتم کرج پیشش🥲و بابام توی این 5 ماه سه بار برای 2 روز اومد پیشمون روابطشون خوب شده بود یه ذره. اخرین بار که بابام اومد 1 ماه پیش من رفتم پیش مادربزرگم زندگی کردم مامانم نه زنگ میزد نه چیزی منه احمقم نیومدم ببین چشه. امیدوارم بمیرم. امروز اومدم خونه دیدم مامانم خیلی لاغر شده و استخون شده!! گیجه و منگه و هیچی توی فریزر نیست!! ازش پرسیدم کی غذا خوردی گفت سه روز پیش🥲گفتم چرا اینقدر گیجی تازه از خواب بیدار شدی اونم گفت نه از دیشب بیدارم مثل جنازه روی تخت افتاده.خونه هم یخ بود دیدم پنجهارا شیشه ندارن(بعدا میگم چرا)🥲گفت بابات به من هیچی پول نداده حتی 1 هزار تومنم ندارم واسه اینکه اذیتم کنه.منم تعجب کردم🥲بهم گفت که بابام توی اهواز با یه خانومی توی محل کارش رابطه داره.منم دیگه حرفی نزدم تا نیم ساعت بهش گفتم تقصیر منه؟🥲گفت اره وقتی که زنو شوهر از هم دیگه دور باشن مرد میره رفیق زن میگیره.من خیلی احمقم خاک توی سرم کاشکی بمیرم.همش تقصیر منه.خونمونو بابام اورد دوجداره کنن پنجره هامونو ولی بابام کامل پولو به تعمیر کار داده و شیشه هارو نزده رفته دیگه نیومده.بابام خیلی ادم ساده و احمقیه و سریع سرش کلاه میره. نمیتونه حقشو بگیره مثلا یه مردی مامانم بزنه جلوشو نمیگیره بعد میاد با مامانم دعوا میکنه توی خونه.الانم به مامانم 1 ماه پول نداده مامانم هیچ پولی نداره داره میمیره از گرسنگی منم زنگ زدم به بابام گفتم اونم فقط داشت میخندید بلند مرتیکه سادیسم روانی.مادربزرگمم دیگه پولی نداره که قرص کنه مامانم. بابام حقوقش خیلی زیاده دکتر و رییسه🥲 مامانم میگه با یه زنی توی محل کارش رابطه داره بابام 25 روزه دقیقا از موقعی که به مامانم پول نداده. همش احساس میکنم تقصیر منه نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید🥲خاک توی سر احمقم من یه بیشعور احمقم. به مامانم گفتم برگردیم اهواز گفت دیگه زندگیمون خراب شد با گریه.چیکار کنم الان؟🥲
تاوونشو پس بده برو سرکار زحمت بکش

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به مامانم نشون میدم بعدا پستتو🥲هیچی نمیفهمه کلی قرص ارامبخش خورده کلی هم گریه کرده
اره نجنبید مخش میزنه میگیرتش باید ببینی چرا جذب اون شده شاید محبت می بینه ازش مثلا مامانت محبت بیشتر بهش بکنه تا سایه شومش از سر شما کم بشه

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
الان دیدم.
مامانتو راضی کنین برید اهواز زندگی کنید
اون زنه رو هم از پدرت جدا کنید
شکایت اگه مدرک دارید
مامانم میگه اگر مطعمن شد میره ابروشو میبره. مامانم گفت دیگه نمیتونم با رضا زندگی کنم بعد برم اهواز.

استارتر
استارتر
Pani john

Pani john

⭐کاربر برتر⭐
اره نجنبید مخش میزنه میگیرتش باید ببینی چرا جذب اون شده شاید محبت می بینه ازش مثلا مامانت محبت بیشتر بهش بکنه تا سایه شومش از سر شما کم بشه
مامانم هی با بابام دعوا میکنه چونکه بابام خنگه و همه سرش کلاه میذارن.حتی کلاس سومشم دو بار رفوزه شده.مامانم خیلی زود عصبانی میشه بعضی وقتا بخاطر اینکه قبلا خیانت دیده افسردگی شدید داره و حتی بهترم نشده.یه بار بابام که قرص ارامبخش خورده بود واسم تعریف میکرد مامانت خیلی بده و غلط کردم باهاش ازدواج کردم و... باباتونو تنها نذارین.مامانم خیلی مهربون و با تحمل بود و همه کارارو خودش میکرد قبل اینکه بابام بهش خیانت کنه

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مامانم هی با بابام دعوا میکنه چونکه بابام خنگه و همه سرش کلاه میذارن.حتی کلاس سومشم دو بار رفوزه شده.مامانم خیلی زود عصبانی میشه بعضی وقتا بخاطر اینکه قبلا خیانت دیده افسردگی شدید داره و حتی بهترم نشده.یه بار بابام که قرص ارامبخش خورده بود واسم تعریف میکرد مامانت خیلی بده و غلط کردم باهاش ازدواج کردم و... باباتونو تنها نذارین.مامانم خیلی مهربون و با تحمل بود و همه کارارو خودش میکرد قبل اینکه بابام بهش خیانت کنه
چرا بده مامانت ی دختر مثل دسته گل براش آورده خیلی دلش بخواد

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
🥰میگفت مامانم خیلی بدرفتاری میکنه. مامانم قبل اینکه بهش خیانت کنه مهربون ترین و باهوش ترین زن دنیا بود.
آها با ی مشاوره صحبت کنی بد نیست موقعیت خودت و مامانت بهش بگو کمکتون کنه ب مامانت بگو ببین پیش مشاوره
چن سالته

بالا