به نظرتون حق داره اینقدر واسه پسرش گریه کنه ؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم درسته ولی من منظورم این نیست که چون طرف زشت بوده و پسره باهاش ازدواج کرده عجیبه و قطعا سحر درست کرده!
من میگم مرد وقتی میدونه طرف خرابه ج*ست و با هزار نفر بجز خودش بوده و بعلاوه اینا بسیار قیافه مکروهی داره!
عاشقش میشه و باهاش ازدواج میکنه؟بعلاوه اینا همه چیزم به اسمش مینویسه..
قربونت برم چیزی که شما میگی زمین تا آسمون فرق داره ایشون با یک آقایی که مشکل اعضای بدنی داره ازدواج کرده خیلیم شایع هست و ایشون آدمه!
دومی هم خیلی عادیه ما نزدیکامون دختر پیسی داشتن ازدواج کرد این مشکل پوستیه نه زشتی هست نه عار و بد..
خیلی فرق داره،اگه به حرفام توجه کنی میبینی درست گفتم
واقعا عجیبه آدم شک میکنه ولی باز نمیشه گفت حتما

Choi mary

مدیر
یکی از اقوام ما پسرش قراره ازدواج کنه اونم با یه زن مطلقه که از خودش ۴ سال بزرگتره و شنیدم زنه اصلا قیافه نداره
اونوقت داماد تنها مشکلش اینه که پولدار نیست وگرنه بهترین قد و هیکل رو داره و اخلاقشم خوبه ۳۷ سالشه و نامزدش ۴۴ سالشه
الان مادرش هر روز و هرشب برا پسرش گریه میکنه میگه پسرم مجرده آرزو واسش داشتم الان زنه با سیاست اومده خودشو تو دل پسرم جا کرده میگه حتی عروسی هم نمیخواد بگیریم فقط یه عقد ساده
مادرش میگه خیلی سعی کردیم پسرمون پشیمون بشه ولی میگه یا این زن یا ****** میکنم 😑
آره داره مادر هست دلش برای بچه اش میسوزه هر مادری برای بچه اش بهترین ها رو آرزو داره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حق داره ولی چه میشه کرد به خاطر پسرش مجبوره کوتاه بیاد عوضش فردا نمیگه تو باعث شدی الان با این حسی که داره ازدواج نکنه یا با کس دیگه هم اونم مشکله

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم درسته ولی من منظورم این نیست که چون طرف زشت بوده و پسره باهاش ازدواج کرده عجیبه و قطعا سحر درست کرده!
من میگم مرد وقتی میدونه طرف خرابه ج*ست و با هزار نفر بجز خودش بوده و بعلاوه اینا بسیار قیافه مکروهی داره!
قربونت برم چیزی که شما میگی زمین تا آسمون فرق داره ایشون با یک آقایی که مشکل اعضای بدنی داره ازدواج کرده خیلیم شایع هست و ایشون آدمه!
دومی هم خیلی عادیه ما نزدیکامون دختر پیسی داشتن ازدواج کرد این مشکل پوستیه نه زشتی هست نه عار و بد..
منظورم اینه نمیشه گفت حتما دعاس شایدم مجبور شده نمیدونم عجیبه اگه عشق باشع

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم اونی که پیسی داره چه نسبتی باهات داره برای راهنمایی می پرسم که بهش بگی درمان کنه اگه درمان نشده راه حل دارم

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
منظورم اینه نمیشه گفت حتما دعاس شایدم مجبور شده نمیدونم عجیبه اگه عشق باشع
نیست عزیزم خب خیره انداختن گفتن طلسم عشق و جنون براش درست کرده اون زنای عوضی برای بدست اوردن هرچیزی دست به این کار میزنن اصلا میگیم شاید نباشه ما با ی ******** یا همون ملا ارتباط داریم یبار باهاشون رفتیم گردش ی زنه زنگ زد گذاشت رو بلند گو بهش گفت اقای فلانی ی آقای متأهلی هست که خیلی پولداره زن و دوتا بچه هم داره ولی اون اصلا منو نمیخواد میخوام یکاری کنی کشته مردم بشه عاشقم بشه😐 فکر کرده بود جادوگر(صبی)هست گفتش من نمیکنم به صبی مراجعه کن
این ی نمونه
ی نمونش مادربزرگم
ی نمونه دختر عمه پدرم که چندبار درست کرد که پدرمو ازمون بگیره..
عزیزم اکثرا زنا اینکاره ان

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نیست عزیزم خب خیره انداختن گفتن طلسم عشق و جنون براش درست کرده اون زنای عوضی برای بدست اوردن هرچیزی دست به این کار میزنن اصلا میگیم شاید نباشه ما با ی ******** یا همون ملا ارتباط داریم یبار باهاشون رفتیم گردش ی زنه زنگ زد گذاشت رو بلند گو بهش گفت اقای فلانی ی آقای متأهلی هست که خیلی پولداره زن و دوتا بچه هم داره ولی اون اصلا منو نمیخواد میخوام یکاری کنی کشته مردم بشه عاشقم بشه😐 فکر کرده بود جادوگر(صبی)هست گفتش من نمیکنم به صبی مراجعه کن
این ی نمونه
ی نمونش مادربزرگم
خب ممکنه دع‌.انویس دروغ گفته باشه میشد بگن باطل کنه حالش جا بیاد البته دوباره ننویسه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این ی نمونه
ی نمونش مادربزرگم
همه چی پول و ازدواج باعشق نیس مطمئن باش یه جایی کارماشو پس میده اگه طلسم کرده گناهه واینکه این هیچ مردی که زن و بچه داره رو طلسم کرده

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این ی نمونه
ی نمونش مادربزرگم
آره راستی بعضیا هستن دنبال مردهای پولدارن واقعا هستن اینجور زن ها من تو این مورد گفتم شایدم نیس میدونی سعی می کنم قضاوت نکنم تا جایی که میشه یه درصد احتمال بدم شاید اشتباهه ولی واقعا آدم شک می کنه

والا باید پیشگیری کرد از طلسم و اینا ، خودت قرآن بخون سوره بقره رو بخون پخش بشه قرآن همراهت بذار حرز امام جوادم خوبه یا انگشترش ، ه از طلسم بلا دعای بد دور میشی

آدم نمیدونه کی چه جوریه شاید کسی از راه دورم دعا نوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزدلم انشالله برات تجربه نشه ولی اگه بشه میتونی باور کنی
من گفتم شاید ، باور میکنم همه جوره آدم داریم خب

اونی که دعا رو می نویسه هم خیلی حق الناس به گردنشه کارماشو پس میده متنفرم از کسی که دعای بد می نویسه و میره سراغش

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
همه چی پول و ازدواج باعشق نیس مطمئن باش یه جایی کارماشو پس میده اگه طلسم کرده گناهه واینکه این هیچ مردی که زن و بچه داره رو طلسم کرده

آره راستی بعضیا هستن دنبال مردهای پولدارن واقعا هستن اینجور زن ها من تو این مورد گفتم شایدم نیس میدونی سعی می کنم قضاوت نکنم تا جایی که میشه یه درصد احتمال بدم شاید اشتباهه ولی واقعا آدم شک می کنه

والا باید پیشگیری کرد از طلسم و اینا ، خودت قرآن بخون سوره بقره رو بخون پخش بشه قرآن همراهت بذار حرز امام جوادم خوبه یا انگشترش ، ه از طلسم بلا دعای بد دور میشی

آدم نمیدونه کی چه جوریه شاید کسی از راه دورم دعا نوشت
ما خانوادگی حرز امام جواد و کلی دعا پوشیدیم چون تو سحر و جادو غوطه ور شدیم از دو طرف درست میکردن برامون🙂

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
من گفتم شاید ، باور میکنم همه جوره آدم داریم خب

اونی که دعا رو می نویسه هم خیلی حق الناس به گردنشه کارماشو پس میده متنفرم از کسی که دعای بد می نویسه و میره سراغش
درسته
Screenshot_۲۰۲۳-۰۹-۲۵-۱۹-۴۷-۳۲-۳۹۷_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما خانوادگی حرز امام جواد و کلی دعا پوشیدیم چون تو سحر و جادو غوطه ور شدیم از دو طرف درست میکردن برامون🙂
حق داری ، راستی منم توفکر بودم بخرم ، الان قرآن کامل بند انگشتی گردنم هست اونم خوبه البته ‌.
همون حرز امام جواد کافیه براتون

حرز بازوبندشو استفاده میکنی یا انگشتر

از موسسه اسم اعظم خریدی ؟

من از کانالش می خواستم بخرم یه نمازی هم داشت که میشد هزینه بدی به نیابتت بخونن بعد اینکه گفت قمر درعقرب نبود بار اول غسل گردنت نباشه وضو بگیر استفاده کن دفعه های بعدی لازم نیس
جدول قمردرعقرب سرچ کنی هست اون یکی فرستاد گفت ما اینو قبول داریم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

من بعدا انگشترشو میخرم انگشتر همه جوره هست داخلش حرز گذاشتن

بازوبند سخته ظاهری خوب نیس زیاد

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
حق داری ، راستی منم توفکر بودم بخرم ، الان قرآن کامل بند انگشتی گردنم هست اونم خوبه البته ‌.
همون حرز امام جواد کافیه براتون

حرز بازوبندشو استفاده میکنی یا انگشتر

از موسسه اسم اعظم خریدی ؟

من از کانالش می خواستم بخرم یه نمازی هم داشت که میشد هزینه بدی به نیابتت بخونن بعد اینکه گفت قمر درعقرب نبود بار اول غسل گردنت نباشه وضو بگیر استفاده کن دفعه های بعدی لازم نیس
جدول قمردرعقرب سرچ کنی هست اون یکی فرستاد گفت ما اینو قبول داریم
ما پیش مُلا درست کردیم از کسی نخریدیم حرز امام جواد و چندتا آیه قرانی رو بهم چسبوند به اسممون درست کرد بعد گذاشتیم تو کیف گردنمونه
به کانال و اینا اعتماد نکن حصوری انجام بده

بالا