به نظرتون حق داره اینقدر واسه پسرش گریه کنه ؟

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یکی از اقوام ما پسرش قراره ازدواج کنه اونم با یه زن مطلقه که از خودش ۴ سال بزرگتره و شنیدم زنه اصلا قیافه نداره
اونوقت داماد تنها مشکلش اینه که پولدار نیست وگرنه بهترین قد و هیکل رو داره و اخلاقشم خوبه ۳۷ سالشه و نامزدش ۴۴ سالشه
الان مادرش هر روز و هرشب برا پسرش گریه میکنه میگه پسرم مجرده آرزو واسش داشتم الان زنه با سیاست اومده خودشو تو دل پسرم جا کرده میگه حتی عروسی هم نمیخواد بگیریم فقط یه عقد ساده
مادرش میگه خیلی سعی کردیم پسرمون پشیمون بشه ولی میگه یا این زن یا ****** میکنم 😑

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من در جایگاهی نیست راجب مادر نظر بدم
اما پسره حق داره خودش انتخاب کنه

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فقط گریه های مادرش 😔
اومده بود خونه ما صداش گرفته بود اینقدر که واسه پسرش گریه کرده بود

marmar

⭐کاربر فعال⭐
من اگه انشالله در اینده پسر داشته باشم ناراحت میشدم اولش ولی بعدش به انتخابش احترام میذاشتم
بعضی ها از مادرهاحساسن و زندگی اینا از اول اشتباهه از نظرمن

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من در جایگاهی نیست راجب مادر نظر بدم
اما پسره حق داره خودش انتخاب کنه
چی بگم
فقط میتونم بگم خوشبخت باشن
شاید حالا زنه اخلاقش خوب باشه همه چیز که قیافه نیست ، ولی دلم میگیره وقتی میگن باید با دختر ازدواج می‌کرد نه زن مطلقه
اونم انسانه دلیل نمیشه چون یه بار ازدواج ناموفق داشته دیگه ازدواج نکنه

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چی بگم
فقط میتونم بگم خوشبخت باشن
شاید حالا زنه اخلاقش خوب باشه همه چیز که قیافه نیست ، ولی دلم میگیره وقتی میگن باید با دختر ازدواج می‌کرد نه زن مطلقه
اونم انسانه دلیل نمیشه چون یه بار ازدواج ناموفق داشته دیگه ازدواج نکنه
خیلی شخصیه اصلا نمیشه نظر داد
پسره هم خودش حق انتخاب داره و انتخاب کرده

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نمیدونم چی بگم چون پسر خودش حق انتخاب داره تا جایی که انتخابش درست باشه
خب مادرم اگه ناراحته میترسه انتخاب اشتباه باشه

ماه سفید

⭐کاربر برتر⭐
دقیقا شرایط من و نامزدم بود و اصلا سر این چیزا مشکل نداشتیم
به مادره بگید سخت نگیره

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
یکی از اقوام ما پسرش قراره ازدواج کنه اونم با یه زن مطلقه که از خودش ۴ سال بزرگتره و شنیدم زنه اصلا قیافه نداره
اونوقت داماد تنها مشکلش اینه که پولدار نیست وگرنه بهترین قد و هیکل رو داره و اخلاقشم خوبه ۳۷ سالشه و نامزدش ۴۴ سالشه
الان مادرش هر روز و هرشب برا پسرش گریه میکنه میگه پسرم مجرده آرزو واسش داشتم الان زنه با سیاست اومده خودشو تو دل پسرم جا کرده میگه حتی عروسی هم نمیخواد بگیریم فقط یه عقد ساده
مادرش میگه خیلی سعی کردیم پسرمون پشیمون بشه ولی میگه یا این زن یا ****** میکنم 😑
محله ما ی پسره زنو بچه داره خوشتیپ خلاصه خوب با ی زن خیابونی اونا که ببخشید هر روز زی*ر یکین ازدواج کرد دختره زشتتتت خیلی زشته واقعاا! ده سال بزرگتر پسره تازه خراب! ازدواج کردن باهاش همه چیزشم به نامش زد
عزیزم اکثرا جادو درست میکنن طرف بگیرشون همین و تمام

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
شاید واقعا همو انتخاب کردن
به مادرش بگید به انتخاب های پسرش احترام بزاره
چرا فکر میکنید خانم با سیاست وارد شده
جرمش سنش هست؟؟؟؟
جرمش قیافه هست؟؟؟
نمیشه واقعا عشق باشه
اخه نه مرد و نه زن هیچ کدوم سنشون پایین نیست

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
محله ما ی پسره زنو بچه داره خوشتیپ خلاصه خوب با ی زن خیابونی اونا که ببخشید هر روز زی*ر یکین ازدواج کرد دختره زشتتتت خیلی زشته واقعاا! ده سال بزرگتر پسره تازه خراب! ازدواج کردن باهاش همه چیزشم به نامش زد
گلم جادو و دعا ول کن
ببخشید پسرش مریض و هرزه بوده که زن و بچه اش ول کرده دنبال یکی دیگه رفته
هر چیزی به این چیزها وصل نکنید

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
گلم جادو و دعا ول کن
ببخشید پسرش مریض و هرزه بوده که زن و بچه اش ول کرده دنبال یکی دیگه رفته
هر چیزی به این چیزها وصل نکنید
عزیزم مرد هرچقدر کث*یف و هرزه باشه مجبور نیست بره دنبال ی ادم نجس و زشت قیافش رو ببینی میگی از جنهم اومده در اون حد! خب این مرد سگ گازش گرفتع بره دنبال همچین آشغالی؟
اینهمه زن خراب خوشگل هست
به اینچیرا وصله میکنم چونکه با چشم خودم دیدم ی نفر بود داستانش دقیق عین همین بود منتها پسره مجرد دختر افتضاححح بود سر سفره عقد به بقیه میگفت این عشقمه زیباتر از این نیست بهش گفت این چیه گرفتی از کجا اوردیش گفت این حوریه چی داری میگی؟! ایشون چی؟ غرق عشق شده بود؟
براش کشف کردن گفتن طلسم قفلی درست کرده انداخته تو دریا
عزیزم طلسم و سحر تو ایران خیلی زیاده اگه وجود نداشت یا ربطی نداشت خدا تو قرآن نمیگفت
(همین الان سرچ کنی صُبی و جادوگر.. صدتا شماره و اسم میاد برات پس اونا کارشون چیه؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم مرد هرچقدر کث*یف و هرزه باشه مجبور نیست بره دنبال ی ادم نجس و زشت قیافش رو ببینی میگی از جنهم اومده در اون حد! خب این مرد سگ گازش گرفتع بره دنبال همچین آشغالی؟
اینهمه زن خراب خوشگل هست
به اینچیرا وصله میکنم چونکه با چشم خودم دیدم ی نفر بود داستانش دقیق عین همین بود منتها پسره مجرد دختر افتضاححح بود سر سفره عقد به بقیه میگفت این عشقمه زیباتر از این نیست بهش گفت این چیه گرفتی از کجا اوردیش گفت این حوریه چی داری میگی؟! ایشون چی؟ غرق عشق شده بود؟
براش کشف کردن گفتن طلسم قفلی درست کرده انداخته تو دریا
عزیزم طلسم و سحر تو ایران خیلی زیاده اگه وجود نداشت یا ربطی نداشت خدا تو قرآن نمیگفت
(همین الان سرچ کنی صُبی و جادوگر.. صدتا شماره و اسم میاد برات پس اونا کارشون چیه؟
اوکی
قبول دارم
اعتقاد دارم
ولی ملاک زیبایی از دید شما با دید یک نفر دیگه خیلی فرق داره

من حرفم اینه هر جیزی به دعا نبندید
من الان دوستم عاشق فردی شد که روی ویلچر بود
و صورتش زیبا نبود
با اینکه خودش از کمال و زیباییی و شغلم چیزی کم نداشت
الان دوست من و اون اقا طلسم کرد؟؟؟؟
مورد دیگه
یکی از اقوام ما صورتش ماه گرفتگی بزرگی داره
و یک پسر کاملا خوشتیپ و خوش چهره عاشقش شد
و با وجود مخالفت مادر پسر با هم ازدواج کردن من دوستم می شناسم اهل دعا و سر کتاب و حادو نیست نمازش و یاد خدا رو کنار نگذاشته
الان اون رفته دعا گرفته

بیا قبول کنیم شاید کسی که از نظر خیلی ها بد میان یا .....
یک جای پیش خدا دارند

که با منطق ما جور در نمیاد با عقل ما با حساب و کتاب های ما جور در نمیاد
فکر میکنیم الا و بلا زیبا نیست باید کس دیگری انتخاب میکرد
بعد وصلش میکنییم به دعا
می دونم قران چی گفته
ولی من بیشتر از جادو به الله و معجزه هاش اعتقاد دارم

فقط برا ی سوال اومدم

⭐کاربر فعال⭐
اوکی
قبول دارم
اعتقاد دارم
ولی ملاک زیبایی از دید شما با دید یک نفر دیگه خیلی فرق داره

من حرفم اینه هر جیزی به دعا نبندید
من الان دوستم عاشق فردی شد که روی ویلچر بود
و صورتش زیبا نبود
با اینکه خودش از کمال و زیباییی و شغلم چیزی کم نداشت
الان دوست من و اون اقا طلسم کرد؟؟؟؟
مورد دیگه
یکی از اقوام ما صورتش ماه گرفتگی بزرگی داره
و یک پسر کاملا خوشتیپ و خوش چهره عاشقش شد
و با وجود مخالفت مادر پسر با هم ازدواج کردن من دوستم می شناسم اهل دعا و سر کتاب و حادو نیست نمازش و یاد خدا رو کنار نگذاشته
الان اون رفته دعا گرفته

بیا قبول کنیم شاید کسی که از نظر خیلی ها بد میان یا .....
یک جای پیش خدا دارند

که با منطق ما جور در نمیاد با عقل ما با حساب و کتاب های ما جور در نمیاد
فکر میکنیم الا و بلا زیبا نیست باید کس دیگری انتخاب میکرد
بعد وصلش میکنییم به دعا
می دونم قران چی گفته
ولی من بیشتر از جادو به الله و معجزه هاش اعتقاد دارم
عزیزم درسته ولی من منظورم این نیست که چون طرف زشت بوده و پسره باهاش ازدواج کرده عجیبه و قطعا سحر درست کرده!
من میگم مرد وقتی میدونه طرف خرابه ج*ست و با هزار نفر بجز خودش بوده و بعلاوه اینا بسیار قیافه مکروهی داره!
عاشقش میشه و باهاش ازدواج میکنه؟بعلاوه اینا همه چیزم به اسمش مینویسه..
قربونت برم چیزی که شما میگی زمین تا آسمون فرق داره ایشون با یک آقایی که مشکل اعضای بدنی داره ازدواج کرده خیلیم شایع هست و ایشون آدمه!
دومی هم خیلی عادیه ما نزدیکامون دختر پیسی داشتن ازدواج کرد این مشکل پوستیه نه زشتی هست نه عار و بد..
خیلی فرق داره،اگه به حرفام توجه کنی میبینی درست گفتم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزم درسته ولی من منظورم این نیست که چون طرف زشت بوده و پسره باهاش ازدواج کرده عجیبه و قطعا سحر درست کرده!
من میگم مرد وقتی میدونه طرف خرابه ج*ست و با هزار نفر بجز خودش بوده و بعلاوه اینا بسیار قیافه مکروهی داره!
عاشقش میشه و باهاش ازدواج میکنه؟بعلاوه اینا همه چیزم به اسمش مینویسه..
قربونت برم چیزی که شما میگی زمین تا آسمون فرق داره ایشون با یک آقایی که مشکل اعضای بدنی داره ازدواج کرده خیلیم شایع هست و ایشون آدمه!
دومی هم خیلی عادیه ما نزدیکامون دختر پیسی داشتن ازدواج کرد این مشکل پوستیه نه زشتی هست نه عار و بد..
خیلی فرق داره،اگه به حرفام توجه کنی میبینی درست گفتم
متوجه حرفت هستم
یک مثال می هم من می زنم
اقای قبل از ازدواج با همه بود هر کاری کرده
بعد می ره برای ازدواج یک دختر خیلی ساده انتخاب میکنه که خیالش جمع باشه
اینم دقیقا همینه
میگم اگر کسی همه کار کرده باشه بعد توبه کنه و خدا ببخشدش
و جلوی پایش یک راه نجات گذاشته باشه
و بخواد یک نفر بفرسته که دستش و بگیره
نمیشه همه قضاوت کنند که چرا شده ؟؟؟
نمیشه همه چیز دعا باشه
شاید اون بنده خدا اونجوری که همه می گند بد نباشه
گلم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شایدم یه چی شده فهمیدن از ترس خانواده ی دختر مجبور شده همه کار کنه چی بگم والا شانسه دیگه

بالا